Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тениски с логото на форума!

    Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
    ....бродерията е много скъпа, липса на тираж и т.н.
    Бре, чак пък...
    Цитирам за посочените от мен по-горе:
    Цената на суитчерите е 30лв.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • От: Тениски с логото на форума!

      Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
      Остава въпроса къде да се постави ника, във или над логото......може и една анкета да се направи.
      Аз съм за над логото, както вторите тениски.
      Митко, а от кога ще се поръчват суитчърите?
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      08седем9010З60
      MAKE RALLY NOT WAR
      Confidence in Motion

      Коментар


      • От: Тениски с логото на форума!

        За тениска, с живот 15 пранета, наистина не е оправдано да се прави бродерия, която ще "надживее" многократно самата дреха. За суитчър, обаче, който би трябвало да има поне 40 цикъла на третиране, може да се помисли. Пак казвам- след инвестицията в програма, тиражът не би трябвало да е проблем.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Тениски с логото на форума!

          Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
          Аз съм за над логото, както вторите тениски.
          Митко, а от кога ще се поръчват суитчърите?
          Може и веднага да се поръчва. Искам обаче първо да се решите къде ще е мястото на ника.
          Относно бродерията, цената на програмата е 100лв. и по 5лв. на бройка за изработка.

          Коментар


          • От: Тениски с логото на форума!

            Може ли нещо като снимка, за да знам как изглежда. Не искам да си купувам прасе в чувал.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • От: Тениски с логото на форума!

              За работните облекла на колегите разработихме бродерия, която разработка се плати първоначално (няма да споменавам цена, все пак беше преди няколко години, но не беше повече от стойността на 3-4 суитчъра). Веднъж направена на файл, после самата изработка е няколко левчета на брой. Този файл го изискахме от първата фирма, която правеше облеклата и го дадохме на следващата. В смисъл, че това е еднократна инвестиция, която би могла в последствие да се използва за всякакви рекламни облекла на форума. Вече за никовете ще е проблем - за всеки да се изработва файла, и този файл си е само на човека... обезмисля се. Най-добре само с логото на форума.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Тениски с логото на форума!

                Именно, за чия сметка ще е изработката на файла? А за бродерия на лого с ник, мисля че и дума неможе да става.

                Коментар


                • От: Тениски с логото на форума!

                  Митко, говори с Владо Йончев по въпроса, нали от медията дадоха идеята за фланелки с логото и без никнейм.
                  Ако се съгласи и се изработи веднъж програма за бродиране на логото, идеята вече ще може да се доразвие и на тема якета, грейки (елеци) и други форумни артикули.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • От: Тениски с логото на форума!

                    Предлагам само логото, без никнейма.. Щом е трайно и няма проблеми с прането, ами дайте да си направим такива.. Ако срещна човек с такава тениска, ще ида да се запозная с него, без да чета ника му..

                    Коментар


                    • От: Тениски с логото на форума!

                      Аз искам 1бр. сив суитчър XL.
                      YAMAHA WR450F

                      Коментар


                      • От: Тениски с логото на форума!

                        Ами вариантите са няколко, този, който прави облеклата за форума, инвестира сумата, като после вдига цената с 5 процента и с първата или най-много втората поръчка, си възстановява инвестицията и излиза на печалба, мераклии за дрешки на форума винаги ще има. Или се търси инвеститор за сумата, като после се обвърже с някакъв процент от печалбата. Все има някой с търговски нюх, да схване идеята.
                        П.п. Ники ме е преварил
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Тениски с логото на форума!

                          В номер едно имат логото на програма, вече е плащана
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Тениски с логото на форума!

                            Вървим в правилна посока......аз също мисля че е най-добре медията да се заеме с това.
                            А относно никовете, моята тениска е без ник, защото не ми харесва, но и това си е въпрос на личен избор.

                            А който иска изработка с флекс и лого, ето как изглеждат двата варианта. Изберете единия, защото няма да се правят и двата, тоест за всеки индивидуално.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Logo.jpg
Прегледи:1
Размер:97.6 КБ
ID:5415087
                            Последно редактирано от mitko punev; 07-10-12, 20:52.

                            Коментар


                            • От: Тениски с логото на форума!

                              Митко за мен искам един сив суитчър - максимално голям размер.

                              Коментар


                              • От: Тениски с логото на форума!

                                И какво стана с дамските блузки с остро деколте например (казвам остро не дълбоко) ако трябва да си купим и да доставим....обещахте ми, минавайки на събора, жените сме суетни и мисля че ще имате доста поръчки.
                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X