Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тениски с логото на форума!

    Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
    Митак, зима иде.. Нещо по-дебело може ли да се измисли?
    Аз съм колегата на Митко Пунев с който правихме тениските.
    До няколко дни ще получите оферта за суичери , полари и блузи с дълъг ръкав. Митко ще пусне снимките защото аз нямам достатъчно права във форума.

    Коментар


    • От: Тениски с логото на форума!

      Ми, buch333... конкуренцията е амбряжа на пазара. Ти предложи, аз ще предложа... майтапя се. Ако имаш нужда от някакво съдействие, казвай. Печалбата ще я делим на тъмно.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Тениски с логото на форума!

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Ми, buch333... конкуренцията е амбряжа на пазара. Ти предложи, аз ще предложа... майтапя се. Ако имаш нужда от някакво съдействие, казвай. Печалбата ще я делим на тъмно.
        Хахаха......това мой приятел занимаващ се с реклама и при който работех, помолих го да се занимава вместо мен с това начинание......нека има повече хора правещи разни неща за форума, а ще има и разнообразие по този начин.

        Поздрави.

        Коментар


        • От: Тениски с логото на форума!

          Първоначално публикуван от RadoR Преглед на мнение
          Ако можеш и цена да кажеш..
          За момента спирам да правя каквото и да е по въпроса, тъй като се появи желаещ да се захване с работата. Ще се намеся само, ако видя че колегата има затруднения. Не смятам да се надцаквам с когото и да било, та да му докопам сладкия бизнес. Е, поне разбъркахме таратора де...

          П.П. Благодаря на колегата, който ми прати линка към емблемата. Мисля че ще свърши работа и дори започва да ми изкристализира една идея... ама да не впрягам каруцата пред коня.
          Последно редактирано от Тропчо; 20-09-12, 10:29. Причина: Допълнение
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Тениски с логото на форума!

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            За момента спирам да правя каквото и да е по въпроса, тъй като се появи желаещ да се захване с работата. Ще се намеся само, ако видя че колегата има затруднения. Не смятам да се надцаквам с когото и да било, та да му докопам сладкия бизнес. Е, поне разбъркахме таратора де...

            П.П. Благодаря на колегата, който ми прати линка към емблемата. Мисля че ще свърши работа и дори започва да ми изкристализира една идея... ама да не впрягам каруцата пред коня.
            Това не е в никакъв случай бизнес, аз лично нямам печалба от това.......въпроса не е в набъркване на бизнеса на някой, а според мен в по-голям избор на артикули. Така че спокойно можеш и ти да предложиш нещо.
            Поздрави.

            Коментар


            • От: Тениски с логото на форума!

              Основният проблем на начинанието, е липсата на тираж. Да се прави сито за всяко име е скъпо. Доколкото разбирам, до момента решението е било ситопечат на основната емблема (за което пак трябва да се съберат поне 30- 40 броя на вход) и фолио с имената. Предимствата и недостатъците на сито, флок, трансфер и т.н. не смятам да коментирам, ще обясня малко за бродерията.
              На пръв поглед е неоправдано да се прави отделна програма с името на всеки, но:
              1. Програмата за основната емблема ще се направи веднъж. По- точно ще са две програми, за двата размера. След това ще остане да се направят само преработки, персонално, за всяко име, а това няма да е чак толкова скъпо.
              2. По този начин, всеки ще си има един вид личен монограм под формата на *.dst файл. Веднъж инвестиран този файл, можете да си го съхранявате на флашката колкото време си искате, докато ситата, обикновено се мият след всяка поръчка и трябва да се правят наново преди следващата.
              3. Разполагайки с тази програма, можете да отидете в коя да е фирма за бродерия и да си начаткате... ми, каквото се сетите. От халата за баня до калъфките на седалките, независимо от това, дали става дума за 1,2 или 5 броя. Е, в зависимост от системите на конкретната фирма, може да има известен проблем (Comtex- Comelect), но Tajima- форматът върви на повечето автомати.
              4. Бродерията е най- устойчивият вариант. Не е необходимо да я пазите от ютията и да и треперите при всяко пране... предимствата са много.

              О-о-о да, пълно щастие няма:
              5. За да си набродирате джоба на якето, примерно, първо трябва да го разшиете и след бродирането да си го зашиете. Най- добре си е да се бродира разкроен детайл, а не готова дреха.
              6. „Разделителната способност“ е по- малка от другите методи за брандиране и много ситните детайли не излизат отчетливо. Особено при малката емблема, някои никове с i, j, ' и т.н. може да са проблемни, но ако се „пипнат“ малко, работата ще стане.
              7. Цената на единица бродерия ще е по- висока от единица ситопечат, но „първоначалната инвестиция“ се прави веднъж- за винаги, а не преди всяка поръчка.
              Ако се понапъна, ще ми дойдат и други работи наум, но е празничен ден и за сега- толкоз.
              Честита независимост на България на всички, за които този ден има някакво значение.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Тениски с логото на форума!

                И какво се получи в крайна сметка ?
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • От: Тениски с логото на форума!

                  Ами Радо, малко врънкаме и за това така, а и явно не могат да се разберат кой какво що..

                  Коментар


                  • От: Тениски с логото на форума!

                    Утре колегата buch333 трябва да пусне модели за суичъри и блузи.

                    Коментар


                    • От: Тениски с логото на форума!

                      Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                      Утре колегата buch333 трябва да пусне модели за суичъри и блузи.
                      Чакаме
                      YAMAHA WR450F

                      Коментар


                      • От: Тениски с логото на форума!

                        За сега разбрах, че цветовете на суичърите са черен, бял, сив и navy каквото и да означава последното. Днес не са смогнали, а и искат да са сигурни че има налични такива цветове, размери и т.н., не искат да стане като с дамските потници, затова не са пуснали все още нищо. Надявам се утре да има резултат.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                          navy каквото и да означава
                          Ако не се лъжа, това е тъмно синьо.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • От: Тениски с логото на форума!

                            Колегата buch333 е доста зает, така че отново аз ще ви представям предложението за блузи и суичъри.

                            Сичъри: 80% памук, 280г./м2, 20% полиестер, Размери: S, M, L, XL, 2X, цена 30лв.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Black.jpg
Прегледи:1
Размер:3.9 КБ
ID:5414998Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Green.jpg
Прегледи:1
Размер:39.8 КБ
ID:5414999Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Grey.jpg
Прегледи:1
Размер:56.0 КБ
ID:5415000Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Orange.jpg
Прегледи:1
Размер:27.4 КБ
ID:5415001Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Red.jpg
Прегледи:1
Размер:57.7 КБ
ID:5415002Натиснете снимката за да я уголемите

Име:White.jpg
Прегледи:1
Размер:3.7 КБ
ID:5415003

















                            Ватирана блуза: Двуконечна вата 260г./м2, Размери: S, M, L, XL, 2XL, 3XL, цена 22лв.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Бяла.jpg
Прегледи:1
Размер:38.8 КБ
ID:5415004Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Маслено зелена.jpg
Прегледи:1
Размер:39.0 КБ
ID:5415005Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Оранж.jpg
Прегледи:1
Размер:44.2 КБ
ID:5415006Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Червена.jpg
Прегледи:1
Размер:42.3 КБ
ID:5415007Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Черна.jpg
Прегледи:1
Размер:35.3 КБ
ID:5415008






































                            Логото и ника, ще се изработят от флекс.

                            Остава въпроса къде да се постави ника, във или над логото......може и една анкета да се направи.
                            Последно редактирано от mitko punev; 07-10-12, 14:07.

                            Коментар


                            • От: Тениски с логото на форума!

                              Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                              Логото и ника, ще се изработят от флекс.
                              ...
                              Аз пак да попитам, като за по-дебела материя, каквато е полара, не става ли да се спретне една бродерия, за да е трайно и красиво.
                              Ето, как изглежда такъв на Пежо Клуб България:





                              А логото на нашия форум сте го виждали върху "дакар-ските" якета.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • От: Тениски с логото на форума!

                                Колегата Тропчо е обяснил всичко много хубаво........бродерията е много скъпа, липса на тираж и т.н. Честно казано когато правих тениските от двете поръчки май нямаше общо 100бр., което наистина е много малко, а що се отнася за бродерия, с тези бройки е немислимо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X