Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

    На магистралата Карнобат-Бургас показва ограничение 130, предполагам защото компилирането е приключило преди приемането на новите ограничения?

    Коментар


    • #32
      От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

      Чува се, че на 12 юли (четвъртък) от 18 ч. пускат ЛОТ 3 - отсечката Нова Загора - Ямбол (запад) от АМ "Тракия"?

      Коментар


      • #33
        От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

        Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
        На магистралата Карнобат-Бургас показва ограничение 130, предполагам защото компилирането е приключило преди приемането на новите ограничения?
        Да. Отделно имаше доста разминаващи се мнения. Едни пишат, че само новите участъци ще са на 140 а други, че всички магистрали и не бях сигурен затова ги оставих както са си. Преди 4 дни минах София-Бургас и не видях табели за ограничение на скоростта. Последно всички ли ще са на 140 или само новите?

        Коментар


        • #34
          От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          ... Последно всички ли ще са на 140 или само новите?
          Коментираха го по ТВ-тата. Няма такова нещо като "нови участъци". 140 си е скоростта по магистралите, освен ако няма въведено друго ограничение.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #35
            От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

            Точно това казва и закона:
            http://forum.pocketbulgaria.com/view...315732#p315732

            Коментар


            • #36
              От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

              И аз днес пратих нави 1350 в сервиза поради блокиране по време на ъпдейтване с новата карта 2012Q3 и не разпознаване от pc-то

              Коментар


              • #37
                От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Коментираха го по ТВ-тата. Няма такова нещо като "нови участъци". 140 си е скоростта по магистралите, освен ако няма въведено друго ограничение.
                Супер!

                Ще ги променя за следващата версия

                Коментар


                • #38
                  От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                  Първоначално публикуван от tiguan Преглед на мнение
                  И аз днес пратих нави 1350 в сервиза поради блокиране по време на ъпдейтване с новата карта 2012Q3 и не разпознаване от pc-то
                  Пак ли при ръчно обновяване?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                    Аз пък не мога да видя JCV на половин екран , когато е в хоризонтално положение апарата ( Нуви 3490 )
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #40
                      От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                      Първоначално публикуван от tiguan Преглед на мнение
                      И аз днес пратих нави 1350 в сервиза поради блокиране по време на ъпдейтване с новата карта 2012Q3 и не разпознаване от pc-то
                      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                      Пак ли при ръчно обновяване?
                      Не е добре тая работа! Поправете проблема с картата за ръчно обновяване защото през тези 3 месеца докато излезе другата версия много хора ще изпищят със същия проблем! А има и доста потребители който не четат форума и няма да знаят въобще какво ги очаква при ръчно обновяване...
                      Последно редактирано от Garminn; 11-07-12, 09:25.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                        Аз не мисля, че проблема е в картата. Винаги си правя ръчно обновяването и до сега за толкова версии не съм имал нито един проблем.
                        Естествено безгрешни хора НЯМА /тук броя и себе си/ и съответно трябва да се вземат зависещите от нас мерки да не се омажат нещата.
                        Малко практически съвети при ръчната инсталация на картата или "Как да не омажем нещата":
                        1. Сравнявайте размерите на файловете, които теглите /размера от Карта.бг/ с действително изтегления. Ако има разлика - имате проблем.
                        2. Използвайте стабилен интернет когато теглите. Ако е прекъсвала връзката може да имате проблем.
                        3. Нали прочетохте този пост????
                        4. Знаете кое къде се слага и как се именува???
                        5. Преди да слагате новата карта е добре ВСИЧКИ компоненти на старата карта /тази на OFRM/ да се преименуват така, че системата да не ги чете. Примерно gmapsupp.img го преименувате на gmapsupp.imB, ofrm.jcv на ofrm.jcB, xxxxxx3d.img на xxxxxx3d.imB, OFRM_IZO.img на OFRM_IZO.imB. Които файлове имате от старата - тях преименувате.
                        Може и да се изтрият или махнат от апарата, но с преименуването си спестявате време. Като тръгне новата карта, триете преименуваните, за да освободите място на апарата, или си ги пазите на компютъра.
                        6. Слагате новите файлове и не следва да имате проблеми.
                        7. Ако въпреки, че сте спазили препоръките нещо се обърка - можете да ми пишете на лични. От Вас се иска да следвате инструкциите, които ще Ви дам и нещата в 99% от случаите се оправят.
                        Въпреки широко разпространеното мнение, че Модератор в този форум е платена професия - да знаете, че не е! Аз, както и всеки друг колега, си изкарвам парите на друго място и времето ми е ценно.
                        Следвайки горното спестявате Вашето време, което е най-ценно за Вас, това на екипа на картата, така ценно за тях и моето, което пък на мен ми е най-ценно.
                        Nothing comes from nothing...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                          Източник 1
                          Източник 2

                          Не гледам телевизия сутрин, но колегите ми казаха, че вече е открита.

                          Както и да е, независимо от часа на откриването, новият Лот е факт. Отговорът на sabin и компания ?

                          Коментар


                          • #43
                            От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                            На karta.bg ми показва нова версия,обаче е със същия размер на тази отпреди 2 седмици.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                              Първоначално публикуван от krasi1606 Преглед на мнение
                              На karta.bg ми показва нова версия,обаче е със същия размер на тази отпреди 2 седмици.
                              Мигрираме към нова версия на софтуера за сайта и може да има проблеми. Засега няма нова версия на картата.
                              Последно редактирано от OFRM_Team; 12-07-12, 15:45.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                                Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                                Не е добре тая работа! Поправете проблема с картата за ръчно обновяване защото през тези 3 месеца докато излезе другата версия много хора ще изпищят със същия проблем! А има и доста потребители който не четат форума и няма да знаят въобще какво ги очаква при ръчно обновяване...
                                Лесно ще го оправим като махнем ръчното обновяване

                                Има инструкции, които хората които са си прецакали уредите не са прочели и/или изпълнили.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X