Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПАДЖЕРО ЛИ? :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Re: ПАДЖЕРО ЛИ?

    Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
    Тези "излишни" неща сами си падат в гората, но ако ходиш за риба или по пикници никак не са излишни.
    Форума не е само за хард офф роуд нали?
    Или и тук греша.
    За мен Паджерото е високо семейно комби. Точно поради тази причина имам и джип.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #32
      От: ПАДЖЕРО ЛИ?

      Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
      ...
      пе*ерас (пахеро на Испански), ..........
      Абе по-скоро ч...джия комай се превежда, ама смисъла е ясен. На моето нямам климатик, а сега тръгвам за морето. Ще се мреее... и довечера трябва да се компенсира със студени питиета.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #33
        От: Re: ПАДЖЕРО ЛИ?

        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        За мен Паджерото е високо семейно комби. Точно поради тази причина имам и джип.
        Не знам, може в моя град да няма високи, но повечето Паджерота тук са грозно ниски, а като сложат и степенки и може 2 годишно хлапе с пълзене да влезе.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #34
          От: ПАДЖЕРО ЛИ?

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P27-01-12_10.31[2].jpg
Прегледи:2
Размер:80.1 КБ
ID:5386910Още си бленувам за моето Паджеро Супер селект , блокаж на заден диф. ,че и климатик си имаше. Миналия февруари го продадох , че я бях окъсал здраво. Паджерото си е баш една от най добрите комбинации джендем,асвалт,добра возия,разход малко голям /особенно 2,5 тди с 31ци/,подръжката по скъпа ,нооо ....... сега съм с Китара на газ нискобюджетна жипка,разходи малки,подръжка ефтинджос. П. п. Паджерото е три класи над нея , но кво да се прави ,,Всеки според чергата си,, , а и ,,Кеф цена няма,,
          Последно редактирано от traper2504; 29-06-12, 12:34. Причина: допълнение
          Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

          Коментар


          • #35
            От: ПАДЖЕРО ЛИ?

            Досега съм имал:Аро,Уаз,Лада Нива,Исузу Тропър-2бр.,Мерцедес Г,Самурай,L 200,Паджеро 2,8 дълго,и накрая моята мечта-3.5 късо,автомат/Паджеро естествено/.
            Тормоз е видяло голям,е няма убиване.На Нова Черна карах 20км. със светеща лампа на кутията/прегрях я от зацапан радиатор/,никакъв проблем.
            Днес за сефте возих дъщерята/има си Корса/. Мнението и беше,че вози много по добре от лек автомобил.А зет ми вика-двигателят не се чува,та се наложи да му докажа,че има много хубав звук над 5000 об.
            Не бих го сменил за нищо.

            Коментар


            • #36
              От: ПАДЖЕРО ЛИ?

              Ако не беже зора ми за кеш тогава за нищо не бих го заменил , много арни машини са.
              Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

              Коментар


              • #37
                От: ПАДЖЕРО ЛИ?

                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                Досега съм имал:Аро,Уаз,Лада Нива,Исузу Тропър-2бр.,Мерцедес Г,Самурай,L 200,Паджеро 2,8 дълго,и накрая моята мечта-3.5 късо,автомат/Паджеро естествено/.
                Тормоз е видяло голям,е няма убиване.На Нова Черна карах 20км. със светеща лампа на кутията/прегрях я от зацапан радиатор/,никакъв проблем.
                Днес за сефте возих дъщерята/има си Корса/. Мнението и беше,че вози много по добре от лек автомобил.А зет ми вика-двигателят не се чува,та се наложи да му докажа,че има много хубав звук над 5000 об.
                Не бих го сменил за нищо.
                A Николай си го пазеше толкова много.
                Пожелавам Ви много безаварийни ОFF ROAD преживявания.
                +1

                Коментар


                • #38
                  От: ПАДЖЕРО ЛИ?

                  Тъй като тази тема ми се видя най-подходяща (за да не отварям нова), искам да попитам:
                  Какви са отзивите за Паджеро спорт, тъй като съобразно годините на производство цените му са почти сходни с тези на Паджеро от същите години. Е, естествено има и доста по-скъпи, но най-общо казано гледайки обявите видях именно това. Все пак да отбележа, че колата не ме интересува за някакъв тотален офф (та аз в поляна не съм стъпвал от 15 г. сигурно с колата), а евентуално леко излизане от пътя, черен път, неравен път, нивичка и т.н. Питам, защото при Спорта лукса и особено в интериора ми се види в пъти над баш Паджерото, а за мен това е важно.
                  Като поддръжка и здравина има ли съществена разлика между двата модела. Например 2.5 дизела 99 коня, 116 коня и т.н. ако не се лъжа. За такива мотори говорим, нищо че с тях колата ще е мудна. Също така, колата ще се ползва всекидневно за ходене и на работа, колкото и странно да звучи, но това не са кой знае колко км. на ден, т.е. 15-20 пряко сили.
                  SUV

                  Коментар


                  • #39
                    От: ПАДЖЕРО ЛИ?

                    Спортът вози значително по-зле от П2. Проблемите му са повече.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #40
                      От: ПАДЖЕРО ЛИ?

                      Ясно, колега. То возията и особено на асвалтов път ми е основен критерий. В този случай, всеки ще каже, да си взема СУВ, но пък колкото и да е рядко, ако искам нещо по-така извън пътя, респективно семейно посещение сред природата, ще се окаже, че ще съм си дал парите за автомобил с визия на джип, но непригоден дори за лек офф. Та от такава покупка няма смисъл.
                      Очевидно МП2 е най-подходящо и за двете неща. Не харчат малко и в града, но аз и сега си правя разход 13-15 бензин градско.
                      Тук е подраздел за МП, но много хора препоръчват ТЛК, която пък е по-скъпа за покупка. Очевидно е въпрос и на личен избор.
                      Жалко, че МП Спорт са по-чупливи и не возят по-добре, тъй като визията им и интериора значително повече ми допада. Возията ще я преживея, но пък щом са по-проблемни, това е водещото при избор на подобен автомобил.
                      SUV

                      Коментар


                      • #41
                        От: ПАДЖЕРО ЛИ?

                        Не казвам,че Спорт е проблемен автомобил а, че дава повече проблеми от П2, които са почти никакви, поне при бензиновите версии.
                        При Спорта проблемите бяха предимно в главата на 2.5 ТД
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #42
                          От: ПАДЖЕРО ЛИ?

                          Ясно, благодаря за инфото. То трябва и да се покарат малко, защото не се знае на човек, какво и защо ще му допадне.
                          SUV

                          Коментар


                          • #43
                            От: ПАДЖЕРО ЛИ?

                            Много отдавна си мечтаех за Паджеро и си взех преди няколко месеца,кара се навсякъде и особено в гората на лек офроуд и мога да кажа е е СУПЕР МАШИНА
                            тел: 0894 721 788
                            mitsubishi pajero

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X