Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хладилник. Какъв да бъде? Мнения и препоръки.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хладилник. Какъв да бъде? Мнения и препоръки.

    Хайде да извадя темата от забравата.
    Старият хладилник се сдава след 20 години служба.Трябва да се купува нов.
    От румънски сайт съм се спрял на две марки Heinner и Arctic- и двата прости та прости, но от малкото с подходящия за мен размер- 55 см. ширина и височина около 175 см.
    Моля ако някой се е сблъсквал с точно тези две марки, да сподели-плюсове, минуси.
    Марин Райковски

    Коментар


    • От: Хладилник. Какъв да бъде? Мнения и препоръки.

      Нямам личен опит от тези две марки. От румънците обаче имам "противоречиви" впечатления - изрично провери как е организирано гаранционното обслужване! Купувал съм доста неща от тях - имам един "Nexus 4", който започва 6-та година без никакъв проблем! Ама има и други, за които ми се е налагало да питам за "гаранционното" обслужване и ....се отказах да го ползвам.
      Според мен, трябва да се търси оферта с гарантирано и безпроблемно гаранционно обслужване, независимо от марката - според бюджета. Прецени как предлагат обслужване при проблем - трябва ли ти да го доставиш в техния сервиз, или идват на място.
      Новите и масови марки/модели имат приблизително една и съща "трайност" и за съжаление, не е 20 години (В друг тема, преди 3-4 години сравнявах лични "Либхер" - единия закупуван 1997 г. като втора употреба и друг, купуван 2010г. като нов. Стария още бачка. Новия се повреди 3 седмици преди да му изтече гаранцията от 3 години- за честта на марката, подмениха го с нов, а техниците го доставиха до 4-ти етаж ).
      Последно редактирано от hhris08; 06-03-18, 18:56.

      Коментар


      • От: Хладилник. Какъв да бъде? Мнения и препоръки.

        Благодаря, ще проверя за гаранционни сервизи в София.
        Все се надявам да не се стига до ремонти, ама съдейки по издръжливостта на моя.

        Изпратено от моят Lenovo P70-A с помощта на Tapatalk
        Марин Райковски

        Коментар


        • От: Хладилник. Какъв да бъде? Мнения и препоръки.

          Порових в нета и на първо четене излезе, че се обслужват от Пан сервиз. Изпратих и запитване, та ще видя отговора им.

          Изпратено от моят Lenovo P70-A с помощта на Tapatalk
          Марин Райковски

          Коментар


          • От: Хладилник. Какъв да бъде? Мнения и препоръки.

            В къща или в апартамент си, провери техниците къде ремонтират хладилника. Моят зъболекар преди 2 г. си купи един доста грамадански хладилник, понеже са голямо семейство. Живее в къща, хладилника е на 2 ет. Обаче няколко пъти идваха техниците по гаранция, и искаха хладилника до вратата на двора. Та, доктора ме викаше и мъкнахме, а вратата на двора е на поне 30 м. от къщата, отделно мъкненето по стълбите и ваденето на продуктите.
            Иначе аз преди 3-4 г. купих от Емаг един Уърпул, по показател най-ниска цена, и безплатна доставка до вилата. Нямам никакви проблеми, засега !

            Коментар


            • От: Хладилник. Какъв да бъде? Мнения и препоръки.

              Поръчах вече! За малко да си пропусна ваучера за отстъпка, та излезе 425 лв.
              СЛЕДЕТЕ СИ ВАУЧЕРИТЕ ЗА ОТСТЪПКА В ЕМАГ!

              Изпратено от моят Lenovo P70-A с помощта на Tapatalk
              Марин Райковски

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X