Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. СИНГАПУР.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. СИНГАПУР.

    Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
    Благодаря!
    Фотоапарат Canon EOS 5D Mark II, обектив 24-105L.
    Не винаги имам възможност да отделя достатъчно време за хубава снимка и поради това част от кадрите са компромисни. Докато правих вечерните снимки на Марина Бей, семейството ми се изнерви, защото няколко кадъра, всеки от които на скорост 15-20 сек. и ... търпението им се изчерпа.

    Тъй като днес получих една критика, че един друг пътепис бил пълен с излишни глупости, извинявам се, ако и тук е така. Не е писан с цел да отегчава хората, а напротив. Иначе каквото съм видял съм си го видял и по-лесния вариант е да не споделям нищо.
    Знаех си..незаменими са истинските огледалнорефлексни машини! А относно критиката- на който не му се чете, просто да не чете!! Положил си огромен труд, за да ни предложиш и споделиш този далечен и прекрасен свят, за което можем единствено да ти благодарим и естествено, благородно да завидим! Е...има и 'странични действия'...Жената го изчете и констатира- ' искам там '...та добре, че има и бая пътеписи от Гърция, накъдето вниманието беше отклонено....засега.... Поздрави и чакаме споделяне на нови и интересни кътчета от света!
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #17
      От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. СИНГАПУР.

      Да, има. НЕ е завършен, но пиша постепенно за пътуването ми до Перу:
      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=165279

      Пътуването до Сингапур беше част от обиколка: Куала Лумпур - Бали - Сингапур - Катар. Има писано за всичките места.

      Миналата есен пътувах и до Япония:
      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=153848
      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

      Коментар


      • #18
        От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. СИНГАПУР.

        Здравейте и от мен! Поздравления за пътеписа!
        Аз бях това лято в Сингапур за 10 дни. Бях от седнал в Марина Бей! Красота голяма! Ходих на Сингапур зоо и не беше нищо особено. Четох какви ли не нрща, какво съм щял да видя и как едва ли не няма такава зоологическа на света. Нищо особено не беше загубих цял ден. Ходих на всички възможно градини и представления. Много комерсиално беше всичко, повечето им шоута са за деца в пред училищна възраст. Това, коетп съм виждал в Тайланд в Сингапур могат само да мечтаят! В Тайланд е истинското шоу. Главата в на крокодила устата, целуване на кобри, разходска със слон в джунглата, можеш да влезеш при тигеите в клетката, каквото се сетиш. Вярно нямат тази материална база като в Сингапур, но ако искаш шоу то Сингапур не е твоето място. Останах впечатлен от чистотата в Сингапур! Имат глоби за най различни неща, примерно това че не си пуснал водата в градската тоашетна, хвърлил си дъвката на улицата, такива глоби че ще те заболи главата. Имаха глоба от порядъка на 3500 5000 евро, забравих вече за какво. Сингапур е да птидеш веднъж да разгледаш, да си направиш няколко снимки и това е. Аз лично отидох заради Марина бей! Ботаническата Градината на Марина бей също е много красива! Разтоянията там са огромни, аз се предвижвах само с метрото. Там хора по улиците да се разхождат трудно ще видиш, по проатата причина са разстоянията. Ако влезеш в някой гошям шопкнг център ти е нужен цял ден. Скъпи бутици, магазините празни един човек няма вътре, цените са космически от 5 10 хиляди евро на горе. Освен персонала няма нилой друг. Огромно сгради. Яиенското колело е ок, другата готина аткракция е да се разходиш вечер с лодка около марина бей ъам другите забележителности. Чайна таун и малка Индия кварталите са си жива цигания, само китайци и тъпи индийци мангали. Все едно си в Лондон някой квартал пълен само с пакита. Повечето им атракции не са кой знае какво. Всичко е много скъпо! Бях там 10 дни, след 5 дни, вече бях обиколил всичко и нямаше какво повече да правя там. 10 дни бяха прекалено много, в Сингапур са достатъчни 5 дни, не повече. Останах без крака там,гошямо ходене, голямо нещо. Басейна на Марина бей е як, водата е топла имаш чувството че си в небесата. Гледката е уникална. Тези дни мога да пусна няколко снимки, не са така професионални като на кошегата, но пак има какво да се види от тях.

        Коментар


        • #19
          От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. СИНГАПУР.

          Сингапур е един ярък пример за перфектно уреден град-държава и трябва да се види. Със сигурност 10 дни са доста, но аз бих ходил отново и отново. Има къде и какво да се прави. За зоологическата градина съм съгласен, че е прехвалена, а хора по улиците си има, но предимно вечер след работа.
          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X