Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kumho KL71 Road Venture M/T или Pirelli Scorpion MUD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: мнение - Kumho KL71

    Честно казано това Кумхо ме разочарова,никаква агресивност, замазват и пързалят на страничните наклони,иначе са леки за 33 инча и добра ежедневна конбинация за софт и асвалт.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #47
      До: мнение - Kumho KL71

      вчера си сложих KL 71 и ги пробвах на сняг според мен са много добри гуми не са шумни имат много добро сцепление на сняг излизат лесно от коловози не знам как ще се държат на кал калчукът е мек мисла че са добър избор

      Коментар


      • #48
        До: мнение - Kumho KL71

        Незнам до колко може да се вярва на подобни сравнителни тестове, но погледнете и сами преценете ... що се отнася за кални терени - изкарват ги в една от челните позиции !

        http://www.offroaders.com/tech/AT-MT...re-MT-KL71.htm

        по добро представяне от доста прословути марки и на нивото на Cooper-Discoverer-stt и BFG-Mud-Terrain-TA-KM2


        PS
        ... с извинение искам да вмъкна и моя въпрос за избор на гуми

        Някой има ли наблюдение и опит с MATADOR MP 75 Wisentta 4x4 M/T M+S ???
        в БГ мисля че могат да се намерят 31х10,5х15 за около 200лв бройката

        http://www.primex-bg.com/site/?page=...Wisentta%204x4

        шарката много прилича на BF Goodrich Mud Terrain КМ и за гуми които не са регенерат цената ми се струва супер
        SUBARU TRIBECA '08

        Коментар


        • #49
          До: мнение - Kumho KL71

          Колеги доста интересна е и оценката и на тези
          http://www.offroaders.com/tech/AT-MT..._Geolandar.htm
          шарка позната или срещана повече като регенерата на малатеса кобра
          SUBARU TRIBECA '08

          Коментар


          • #50
            До: мнение - Kumho KL71

            Втори сезон ги ползвам (октомври-маи)предимно на кал и и сняг ,и твардя че се представят много добре.Разликата на какво налягане се карат е голяма .На 0.6-0.7атм са ок,и им трябват обороти.
            "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
            Кольо.

            Коментар


            • #51
              До: мнение - Kumho KL71

              На сняг са уникални ,имаш ли мотор да ги размоташ просто си като танк . А колкото до каиманите от тази по гадна гума не сьм карал , за нищо не става не кал не сняг никаде я няма , тежка и груба . /мое мнение/

              Коментар


              • #52
                До: мнение - Kumho KL71

                Тази гума е добра но не и за кал-това е изпитано!
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • #53
                  До: мнение - Kumho KL71

                  За кал ако имаш сила във мотора и джипката е лека стават повярвай ми .Със сигурност са по добри от каймана
                  Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                  Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                  Коментар


                  • #54
                    До: мнение - Kumho KL71

                    От октомври 2008-ма карам на Патрол Y60 Kumho KL71 размер 33х12,5 х15 лято и зима и съм много доволен .
                    Имам и комплект Good Year MTR - 32x11`5x15, които не ги превъзхождат с нищо освен с двойната си цена и са по-шумни.
                    Откак имам Kumho-то не съм слагал другите!
                    Май е излишно да уточнявам, че и двата модела са за КАЛЕН ТЕРЕН.
                    Life is too short to drive dull cars!

                    Fight global warming !
                    ... turn on your A/С !

                    Коментар


                    • #55
                      До: мнение - Kumho KL71

                      Имах такива гуми KL71, 33х12,5х15, карах ги на 230GE но ми идваха малко тежички и опираха в тръбите зад предните гуми, на асфалт са по-тихи от калните гуми, но на кал не ми направиха голямо впечатление. В рекламата за тях пише доста силни думи - стават за сняг, кал каменисти местности . . . за мен най-добри са за асфалт и сух черен път. По-добри от гуми А/Т, но пак казвам за кал не стават!
                      Трудно се чистят и бързо се замазват!

                      п.п. Не съм професионалист, това което съм написал е лично мое мнение!

                      Коментар


                      • #56
                        До: мнение - Kumho KL71

                        Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                        За кал ако имаш сила във мотора и джипката е лека стават повярвай ми .Със сигурност са по добри от каймана
                        Е това е голяма глупост как може да сравниш Кайман 100% кална гума с тази която си посочил кумхо кл71.Ние сме ги карали преди 2год. на Тойота2.4 тд и на вранглер 4.0л и на силен и на слаб мотор НЕСТВАТ ЗА КАЛ.
                        OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                        www.offroadprimorsko.com
                        0899883765

                        Коментар


                        • #57
                          До: мнение - Kumho KL71

                          Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                          Е това е голяма глупост как може да сравниш Кайман 100% кална гума с тази която си посочил кумхо кл71.Ние сме ги карали преди 2год. на Тойота2.4 тд и на вранглер 4.0л и на силен и на слаб мотор НЕСТВАТ ЗА КАЛ.
                          Ми колега май не е бил достатъчно силен на витарата вървят доста по дорбе от такава с каймани
                          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                          Коментар


                          • #58
                            До: мнение - Kumho KL71

                            xa xa това е невъзможно тази гума да рове повече от каимана няма начин кумхо съм карал и повече няма да взема такова ЗА КАЛ НЕ.!
                            Д-р Марин–Dentist
                            Wrangler:4.0L :))

                            Коментар


                            • #59
                              До: мнение - Kumho KL71

                              Първоначално публикуван от zaggi Преглед на мнение
                              xa xa това е невъзможно тази гума да рове повече от каимана няма начин кумхо съм карал и повече няма да взема такова ЗА КАЛ НЕ.!
                              Добре де, сравнете я с кобра тогава???
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #60
                                До: мнение - Kumho KL71

                                С тази гума бях на състезанието в Трявна и определено не беше подходящата! Като казвате кал зависи каква кал имате предвид! Доволен съм от гумите - за кални и снежни разходки в гората, и за в града по шосе! Но за огромна, дълбока, лепкава кал не стават, само бутонки! Пълнят се, замазват и не се почистват за кратко време и джипа на места по трасето в Трявна, а то се беше тежко трофи беше неуправляем!

                                П.П. Влезеш ли в коловоз с нея няма проблем, върви, но излезеш ли на равно, но кишаво кално ела да видиш за какво иде реч - танцувай буги!
                                Последно редактирано от Nasori; 24-03-10, 17:44. Причина: дописване

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X