Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kumho KL71 Road Venture M/T или Pirelli Scorpion MUD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: мнение - Kumho KL71

    Това са кални гуми. Естествено че ще са добри в кал и неутъпкан сняг. В града обаче се пързалят. И мойте (interco TrXus) се пързалят, въпреки че се славят като едни от най-меките като каучук гуми.

    Взимай, особено пък за тая цена са си перфектни.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      До: мнение - Kumho KL71

      Колега взимай ги доволен ще останеш! и аз вече втора зима ги таркалям на Г-то изключително доволен съм... кал,сняг..нищо не признават, но караш ли ги и лятото много бързо утиват, предполагам от мекия каучук.

      Коментар


      • #33
        До: мнение - Kumho KL71

        Първоначално публикуван от dimi69 Преглед на мнение
        Колеги споделете впечатление за Kumho KL71, че нещо много ми харесват а и на цена 56 паунда)
        Какъв размер са за тази цена?
        Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

        Коментар


        • #34
          До: мнение - Kumho KL71

          Аз не съм слъгласен тази гума в кал я няма хич за суха и твърда почва стават и за нищо друго!!
          знам от опит 31ца имах, гола вода продадох ги на половин цена нови бяха на около 200 километра сега този които ги кара на едно V6 митсубиши каза че съм го прецакал с тия гуми е да вървят като да нее без хич все пак нова гума а за снега нещо има грешка да вървят абсурд.
          Това си е мое мнение
          Д-р Марин–Dentist
          Wrangler:4.0L :))

          Коментар


          • #35
            До: мнение - Kumho KL71

            Колега карал съм с такива гуми и съм доволен,ако наистина гумите са на тази цена ги взимай без да се замисляш.
            Прходимоста на джипа не зависи само с какви гуми караш а и от човека зад волана все пак.
            Прикачени файлове
            NISSAN PATROL 3.3TD
            KAWASAKI Z 750

            Коментар


            • #36
              До: мнение - Kumho KL71

              Трета година карам целогодишно с такива-доста свястна гума.Миналата зима издрапах в сняг до фаровете,без ринене и други помощни дейности/после издърпах доста закъсали колеги в неразринатия ни град,включая бусове с вериги/.В калища също не са ме оставяли.На лед трябва внимателно,но тази "настилка" е коварна за всякакви гуми.И на пясък работят добре,а той също е подличък.Само трябва да се съобразява налягането в гумите,спрямо настилката.И на кофти терени/особено зимата/-без геройства.

              Коментар


              • #37
                До: мнение - Kumho KL71

                Първоначално публикуван от hunter vl Преглед на мнение
                Перфектна е,жалко че няма 35 инчови
                По принцип има колега и 35-ца.
                http://www.1010tires.com/tire.asp?ti...nture+MT+(KL71)

                Коментар


                • #38
                  До: мнение - Kumho KL71

                  ние също сме на дискавърито с такива гуми ,но имам чувството че на неутъпкан сняг ги има повече отколкото на калта струва ми се ,че не са добре в кал ,може и да греша.Според вас по-добре ли са от инса или федима с каймановата шарка ,че мисля на едно пажеро 3,5 какви да сложа ?

                  Коментар


                  • #39
                    До: мнение - Kumho KL71

                    Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
                    ние също сме на дискавърито с такива гуми ,но имам чувството че на неутъпкан сняг ги има повече отколкото на калта струва ми се ,че не са добре в кал ,може и да греша.Според вас по-добре ли са от инса или федима с каймановата шарка ,че мисля на едно пажеро 3,5 какви да сложа ?
                    От каймановата шарка са по-зле, но само в калта. Той каймана извън калта никакъв го няма - това поне е добре известно.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #40
                      До: мнение - Kumho KL71

                      и аз така съм забелязал ,грайферите им са по-обли ,сигурно на това се дължи

                      Коментар


                      • #41
                        До: мнение - Kumho KL71

                        Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
                        и аз така съм забелязал ,грайферите им са по-обли ,сигурно на това се дължи
                        Като са нови не са обли, ама все тая. Kumho-то се кара и по асфалт, а каймана си е чиста проба наказание на пътя, дори и само заради шума.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #42
                          До: мнение - Kumho KL71

                          Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
                          ние също сме на дискавърито с такива гуми ,но имам чувството че на неутъпкан сняг ги има повече отколкото на калта струва ми се ,че не са добре в кал ,може и да греша.Според вас по-добре ли са от инса или федима с каймановата шарка ,че мисля на едно пажеро 3,5 какви да сложа ?
                          Зависи за какво точно ти трябват гуми ако ти седи в гаража през седмицата и караш само събота и неделя и то извън пътя слагаи нещо по динамично както каза един колега тракторки,
                          но според мен с каимана,кугара ще си ок'
                          но това си е мое мнение.Тези кумхо са гола вода на кал писах по горе
                          Д-р Марин–Dentist
                          Wrangler:4.0L :))

                          Коментар


                          • #43
                            До: мнение - Kumho KL71

                            Имам доста навъртян километраж с такива гуми и според мен стоят някъде по средата между A/T и М/Т.

                            Т.е. на асфалт са по-добри от повечето М/Т-та и по-зле от повечето А/Т-та. На кал са по-добре от всички А/Т-та, но по-зле от повечето М/Т-та.

                            Издържа уникално много на износване на пътя и извън него ето защо я ползвах като заместител на А/Т.

                            {Редакция}
                            Забравих да спомена, че на мокър асфалт са зле и имат голяма склонност към "аквапланинг"
                            Последно редактирано от prascho; 14-01-10, 13:22.
                            "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                            Коментар


                            • #44
                              До: мнение - Kumho KL71

                              Първоначално публикуван от zaggi Преглед на мнение
                              Зависи за какво точно ти трябват гуми ако ти седи в гаража през седмицата и караш само събота и неделя и то извън пътя слагаи нещо по динамично както каза един колега тракторки,
                              но според мен с каимана,кугара ще си ок'
                              но това си е мое мнение.Тези кумхо са гола вода на кал писах по горе
                              То това ясно. По-добро в калта от тия 2 шарки са само тракторките, но както и ти каза - ако не караш по нормални пътища. Там са гадни и шумящи, и дори при лек дъжд, докато още не е отмил гнуста, се пързалят здравата.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #45
                                До: мнение - Kumho KL71

                                Митак ако искаш да береш зор вземи Кайман-вероятно са супер в калта,но иначе за нищо друго нестават!
                                sigpic
                                Land rover lightweight-series 3
                                Range Rover V8
                                Range Rover Classic Vouge SE V8
                                Mercedes G280

                                ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X