Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маслояд...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Маслояд...

    Колега, благодаря. За съжаление, вече е купен феродов диск. Според майстора, има разлика в маховиците при 21213 и старите ниви и оттам се е получило износването на нитовете откъм маховика. Според мен в такъв случай, грешката е негова, защото или е трябвало да купи нещата в комплект - нали LUK продават такива (т.е. маховик+феродов+притискателен)? Всъщност аз си мислех, че точно това е направил, а той оставил маховика и сменил само феродовия диск.
    Александър

    Коментар


    • От: Маслояд...

      По-добре е да не задълбаваме.....
      В зависимост от износването се сменя или само диска или и друго (огледален, маховик, венец).
      Дори в много случаи се налага престъргване на приискателния....но да не задълбаваме.
      Дай някакви снимки, ако имаш.
      Успех !

      Коментар


      • От: Маслояд...

        Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
        Колега, благодаря. За съжаление, вече е купен феродов диск. Според майстора, има разлика в маховиците при 21213 и старите ниви и оттам се е получило износването на нитовете откъм маховика. Според мен в такъв случай, грешката е негова, защото или е трябвало да купи нещата в комплект - нали LUK продават такива (т.е. маховик+феродов+притискателен)? Всъщност аз си мислех, че точно това е направил, а той оставил маховика и сменил само феродовия диск.
        Няма разлика в маховиците.

        Коментар


        • От: Маслояд...

          Маховикът не е в комплекта, продава се отделно. Доколкото знам, само за Нива-Шеви са по-широки.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X