Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Rav 4 1998 цена ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyota Rav 4 1998 цена ?

    Здравейте, любопитно ми е да чуя колко ви се струва реалната цена на що годе добре запазен Рав 4 (7 местен), 1998, 2.0 бензин на 178000 км със стандартните екстри, без махагон, кожен салон и т.н.
    Допада ми това, че мога да си приспадам ДДС-то от него. Вкарват ми оферта за един който е 13 500. Много ли е?

    Мислите ли, че тая кола има по принцип ресурс за още км? Твърдят, че са реални и един приятел, който разбира казва, че може и наистина да са реални - поне отговарят на състоянието.

    В carsurvey.org мненията са като цяло много добри за Равчетата 98-ма. Какви са вашите?
    Vitara 2.0 V6
    Honda CRV (Gen 1)
    Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
    ВАЗ 2131

  • #2
    До: Toyota Rav 4 1998 цена ?

    Моят РАВ 1997 година ми легна на 16 000 лв. преди 1 месец.Само че ходих да си го взема от Хамбург ( демек не е от Италия ) Има си всичко без махагон, а бе вече имам 4000 км с него и съм адски доволен Огледай го хубаво и се мятай смело

    Коментар


    • #3
      До: Toyota Rav 4 1998 цена ?

      Според мен някаде кам тези пари се въртят нещата, аз лично се заглеждам към Rav 4 с четири врати и към Honda CR-V същата година за горе долу същите пари, по мнение на по-опитни от мен люде Toyotata била по-проходима от Хонда при еднакви други условия , защо - незнам .......трябва някой с опит да сподели за какво иде реч))
      подпис : Драги ми смехурко;))

      Коментар


      • #4
        До: Toyota Rav 4 1998 цена ?

        Първоначално публикуван от enev Преглед на мнение
        по мнение на по-опитни от мен люде Toyotata била по-проходима от Хонда при еднакви други условия , защо - незнам .......

        Ако проходимостта е изискване при избора, то аз не бих разглеждал сериозно RAV4 или Honda CR-V ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Toyota Rav 4 1998 цена ?

          Рав4 има същата трансмисия като ЛадаНива. Няма бавни но за сметка на това има достатъчно мощен двигател.
          Според мен късата е много добър избор. Дългата отива в друго състезание а там конкуренцията е жестока.

          Коментар


          • #6
            До: Toyota Rav 4 1998 цена ?

            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
            Рав4 има същата трансмисия като ЛадаНива. Няма бавни но за сметка на това има достатъчно мощен двигател.
            Според мен късата е много добър избор. Дългата отива в друго състезание а там конкуренцията е жестока.
            Абе аз чух за някакъв тип Торсен май му викаха...май си живял там в трансмисията на тая дивотия...което си е почти блокаж... и определено не е свободен диф като при Нива...
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              До: Toyota Rav 4 1998 цена ?

              Скачай смело
              Цената мисля, че е нормална. Тези РАВчета са много здрави и добри. Преди няколко месеца брат ми си купи едно 98ма година: под 100 000 км (реални), карано е само градско, автоматик, климатик, ел. люк, ел. стъкла и огледала; пет врати. Много запазено, за 16 000 лв.

              Само се чудя какъв е тоя модел със седем места. Не съм виждал такъв.

              Коментар


              • #8
                До: Toyota Rav 4 1998 цена ?

                Ами седем местната изглежда нещо такова:
                http://images.automotive.com/reviews/images/rav4_p.jpg

                Не е особено красива, но пък е хубаво да има повечко място.

                Доколкото разбирам като цяло отзивите са положителни за равчето.
                Vitara 2.0 V6
                Honda CRV (Gen 1)
                Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
                ВАЗ 2131

                Коментар


                • #9
                  До: Toyota Rav 4 1998 цена ?

                  Тц, тва на снимката си е преди 1998 година и си е просто дълга база. И аз не съм виждал РАВ4 7+1, просто няма място къде да се сложат двете допълнителни седалки

                  Коментар


                  • #10
                    До: Toyota Rav 4 1998 цена ?

                    Това е конкретно, което ми предлагат. И аз почвам да се питам дали е седем местна. Продавачът твърди, че можело да се ползва данъчен кредит за това возило и оттам заключих, че може и да е седем местна. Определено ще трябва да се провери. Как са иначе 170000 км за Рав? Една нива на тия километри е голям проблем. Как стои въпроса с тойотата?
                    Прикачени файлове
                    Vitara 2.0 V6
                    Honda CRV (Gen 1)
                    Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
                    ВАЗ 2131

                    Коментар


                    • #11
                      До: Toyota Rav 4 1998 цена ?

                      Първоначално публикуван от getsov Преглед на мнение
                      Само се чудя какъв е тоя модел със седем места. Не съм виждал такъв.
                      Те седалките ги турят допълнително и са от т. нар. дедесарки.
                      Относно задвижването 4х4 - няма бавни, но мисля че е с блокаж на задния диференциал.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Toyota Rav 4 1998 цена ?

                        В упътването пише че блокажа е на централния диференциал

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X