Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Климтик за Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Климтик за Фероза

    Здравейте излезна една много хубава фероза и си мисля да я взема, но нищо не намирам във форума относно това дали може да се постави климатик на въпросното джипче. Та въпросите са ми: може ли? Ако може от каква кола трябва да е? Някой правил ли го е? Ако някой си е сложил климатик на ферозата как той се отразява на мотора, товарили го много? Стига толкова въпроси че станаха много. Ще съм благодарен на всички отзовали се. Трябва да дам отговор за ферозата до няколко дни, ама без клима май нещо не ме влече.
    08888 седем шест 888

  • #2
    От: Климтик за Фероза

    Като свалиш хардтопа и тавана, и нуждата от климатик се намалява рязко.
    Това е за сметка на удоволствието.
    Ако няма ръжди и мотора пее - не се колебай.

    Коментар


    • #3
      От: Климтик за Фероза

      HTML Код:
      Като свалиш хардтопа и тавана, и нуждата от климатик се намалява рязко.
      Само ако искаш да си печеш мозъка в тия задръствания.Заради жегите намразих кабриолета. Лятото без климатик е като зимата без парно .

      Коментар


      • #4
        От: Климтик за Фероза

        Да разбирам ли, че няма вариант да се сложи клима?
        08888 седем шест 888

        Коментар


        • #5
          От: Климтик за Фероза

          Не, има, макар и рядко, ферози с климатик - виждал съм само една такава, но изглеждаше заводски поставен.

          Коментар


          • #6
            От: Климтик за Фероза

            Може да се сложи, не е проблем.
            Само пари да имаш.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Климтик за Фероза

              Аз имам климатик и съм много доволен, но като го включа, хайде още 2 литра бензин са заминали. Всяко удоволствие се заплаща, ако някой го интересува, ще го снимам, но си е нужно климатик според мен. Споделям веднага, в началото на топлия сезон олеквате със 70 лв, толкова е пълненето и допълването с фреон.
              Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

              Коментар


              • #8
                От: Климтик за Фероза

                Ферозата,си има фабрично климатик-някои модели.В Айтос,имаме една такава,89набор,но в момента е за смяна на гарнитура.
                Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X