Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

    Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
    Има ли вариант за настаняване на двама и какъв?

    Избирай си вариант.

    Да има възможност за палаткуване, изградихме 4 нови бани и 4 тоалетни, кухня с всичко нужно в нея за общо ползване.

    Цените за сезон 2013 са:

    Палатка за двама човека - 10 лв. деца и домашни любимци не се таксуват

    Малко бунгало с 3 легла, баня и тоалетна - 45 лв.

    Голяма бунгало с 3 или 4 легла, антре, баня и тоалетна, хладилник, сателитна телевизия, интернет - 50лв.

    Бунгало-апартамент с 2 спални и детска стая, баня и тоалетна, кухненски кът, хладилник, сателитна телевизия, интернет - 80лв.

    Бунгало с кухня - 2 или 3 спални, хол, веранда, баня и тоалетна, кухня с газови котлони и фурна, хладилник, сателитна телевизия, интернет - 70лв.

    Каравани - различни конфигурации и обзавеждане, разполагаме с 6 броя - 40лв.

    Каравана целогодишно - 1400лв.

    Каравана или кемпър - 25лв на ден.

    Можеш да се свържеш с мен на 0899852338

    Коментар


    • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

      Здрасти колега. Най-после и аз намерих време за море и искам да дойда на "Якото място" за 1 седмица.
      Тея 10 лева за палатка включват ли хората, паркинг за мотор, тоалетна и баня? Ако не, колко е общата стойност за 2 човека.
      В сряда ми се иска да пристигна и да видя това толкова хвалено място )))
      HONDA XL650

      Коментар


      • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

        Първоначално публикуван от peshunov Преглед на мнение
        Здрасти колега. Най-после и аз намерих време за море и искам да дойда на "Якото място" за 1 седмица.
        Тея 10 лева за палатка включват ли хората, паркинг за мотор, тоалетна и баня? Ако не, колко е общата стойност за 2 човека.
        В сряда ми се иска да пристигна и да видя това толкова хвалено място )))
        Цената за палатка с 2 души на вечер е 10 лв мотора не се таксува. Баня и тоалетна също не се таксува.

        Коментар


        • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

          А каква е цената за 6-местна палатка(3,90м/4,60м)? Използва се от 4 човека - 2 възрастни и две малки деца.

          Коментар


          • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

            Привет!
            Като гледам всичко е супер.
            Даже и аз мисля ако случайно се откопча от работа в края на август или началото на септември да отскоча е ако има места, ама не е сигурно...
            Искам да попитам има ли някакъв ресторант или капанче щото мен хич ме няма в готвенето, а и мацките с които движа домакинството не е тяхното амплоа...
            Успех...
            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
            .................................................................................................
            Е. Абу

            Коментар


            • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
              Тази година ще сме на около 100-150 метра от плажа, но догодина ще скъсим разстоянието.
              Скъсихте ли го тая година? Нещо не мога да намеря тази бариера на стрийт вюто на гугъла. Можеш ли да кажеш GPS кординати?

              Коментар


              • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                Чакайте ни в сряда! ))))
                HONDA XL650

                Коментар


                • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                  Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                  А каква е цената за 6-местна палатка(3,90м/4,60м)? Използва се от 4 човека - 2 възрастни и две малки деца.
                  20лв на вечер !

                  Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                  Привет!
                  Като гледам всичко е супер.
                  Даже и аз мисля ако случайно се откопча от работа в края на август или началото на септември да отскоча е ако има места, ама не е сигурно...
                  Искам да попитам има ли някакъв ресторант или капанче щото мен хич ме няма в готвенето, а и мацките с които движа домакинството не е тяхното амплоа...
                  Успех...
                  Има ресторант наблизо няма да имаш ядове с готвенето.

                  Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                  Скъсихте ли го тая година? Нещо не мога да намеря тази бариера на стрийт вюто на гугъла. Можеш ли да кажеш GPS кординати?
                  Да скъсихме го разстоянието имаме парцел който е в непосредствена близост до морето.
                  Лесно ще ни намерите след като подминете Китен посока Царево, след река Караагач има отбивка на ляво за къмпинг Юг, после само следвате оранжевите табели "Якото място" и сте при нас. Ако някой има затруднения винаги може да се обади на 089 333 444 2

                  Коментар


                  • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                    Здравейте,
                    понеже сме само двама (с куче ), интересувам се малки каравани има ли и цена каква е ?

                    Коментар


                    • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                      Първоначално публикуван от Tedy555 Преглед на мнение
                      Здравейте,
                      понеже сме само двама (с куче ), интересувам се малки каравани има ли и цена каква е ?
                      Да, имаме малки каравани подходящи за двама човека и куче, цената е 40 лева за нощувка.

                      Коментар


                      • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                        Здравейте,

                        От 4-ти август нататък ще има ли някое сенчесто място за кемпър? Планираме 10 дни престой.

                        Допълнителна питанка - имате ли отделно място като детска площадка?
                        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                        Коментар


                        • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                          Първоначално публикуван от feersum Преглед на мнение
                          Здравейте,

                          От 4-ти август нататък ще има ли някое сенчесто място за кемпър? Планираме 10 дни престой.

                          Допълнителна питанка - имате ли отделно място като детска площадка?
                          Ще има място за кемпера! Има един кът но не мога да го нарека детска площадка, за другия сезон ще е готова

                          Коментар


                          • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Ще има място за кемпера! Има един кът но не мога да го нарека детска площадка, за другия сезон ще е готова
                            Страхотно, благодаря.
                            Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                            Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                            Коментар


                            • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                              Здрасти, до момента почиваме на смокиня(имаме си наше местенце там ). Като чета тук, идеята ми допада и съм склонен да опитам. Интересува ме цената за палатка, която сте обявили - 10 лв. включва ли ползването на ток? Ние сме двама родители с две момчета - на четири и на осем. каква ще е цената за 10 дневен престой с ток?

                              Коментар


                              • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                                Приятели понеже снощи късно го реших , а на пияната си глава забравих да попитам ... някой може ли да качи GPS координаги на якото място ?

                                Днес след обяд да съм там.

                                Нямам постоянен интернет та ще спирам по бензиностанциите да следя развитието
                                Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                                Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                                Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X