Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

    Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
    Приятели понеже снощи късно го реших , а на пияната си глава забравих да попитам ... някой може ли да качи GPS координаги на якото място ?

    Днес след обяд да съм там.

    Нямам постоянен интернет та ще спирам по бензиностанциите да следя развитието
    Не ти трябват.Лесно е прочети това.
    Лесно ще ни намерите след като подминете Китен посока Царево, след река Караагач има отбивка на ляво за къмпинг Юг, после само следвате оранжевите табели "Якото място" и сте при нас. Ако някой има затруднения винаги може да се обади на 089 333 444 2
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

      Аз го прочетох , но дали разбрах къде е ... ще видим. Толкова на Юг не съм ходил
      Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
      Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
      Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

      Коментар


      • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

        След като подминеш детелината за Китен в посока Царево, на по-малко от километър минаваш моста на реката и после има караулка на КАТ, след караулката имаш отбивка в ляво и хващаш десния път. Няма как да объркаш, има табели.
        Biagini Passo Powered By VW Syncro

        Коментар


        • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

          Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
          Аз го прочетох , но дали разбрах къде е ... ще видим. Толкова на Юг не съм ходил
          Просто след разклона за Китен намали скоростта и няма да го пропуснеш.Завиждам ти(благородно),че отиваш там.
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

            Днес не успях да стигна до там ... малко след Созопол финиширах. Но след 2 дни продължавам към Якото място!

            Мерси на всички за помощта ... вече ми е ясно горе долу.

            Извън темата. ... който катаджия от вас ме спря днес в Красно Село в София и ме пусна без да ми провери документите само защото съм имал стикер на Африка Туин на прозореца да си признае!!
            Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
            Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
            Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

            Коментар


            • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

              Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
              Не ти трябват.Лесно е прочети това.
              В крайна сметка толкова ли е трудно някой да качи координати ?
              Аз лично пропуснах отбивката защото съм заплес. Много по-лесно е ако GPS-а ме води. Не е нужно да внимавам и да се блещя на всяка отбивка или пресечка.
              Според гугъл мап би трябвало мястото да е тук - 42.220255,27.783819
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                Това трябва да е пред порталите на Якото Място и Морско Конче N42 13.100 E027 47.033, а това е в самия къмпинг N42 13.130 E027 47.027 (формата е градус минута, копи пейст в мапс.гооооогле и ще го видите).
                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                Коментар


                • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                  А какви са впечатленията за комари от вече летували там/знам как да се боря с тях, интересува ме дали има и колко/?
                  WG 2.7 CRD

                  Коментар


                  • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                    Комарите излизат вечерно време за половин час и след това....... няма .Все пак си вземи аутан.

                    Коментар


                    • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                      Успешно се завърнахме от Якото място

                      Всички сме супер доволни. Даже и кемпърът е доволен, имаше си гледка към морето
                      Мястото е страхотно. Никакви проблеми с намирането. По-големи табели - здраве му кажи. Тия дни ще кача и снимки

                      Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                      А какви са впечатленията за комари от вече летували там/знам как да се боря с тях, интересува ме дали има и колко/?
                      Поимва. Но вечер като духне към десет и нещо от морето - изчезват. Носи си аутан или друго мазило по желание.
                      Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                      Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                      Коментар


                      • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                        Бива местенцето. Имаше малко комари имайки предвид гората, но пък за сметка на това имаше забележимо количество оси и стършели.
                        Плажът е много добър. Не е пренаселен. Особенно частта към Лозенец. Може да се манджа в ресторанта на хотел Морско конче или до плажа има едно капанче с цаца, картофи, хот-дог и т.н. Ако не си носите барбекю, от Якото Място ще ви предоставят такова.
                        WG 2.7 CRD

                        Коментар


                        • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                          След половин един час съм там, на гости

                          Коментар


                          • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                            Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                            за сметка на това имаше забележимо количество оси и стършели.....
                            Тази година това е напаст на всякъде! Не само на морето но наистина навсякъде...

                            Коментар


                            • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                              Есенна подготовка за лятото

                              Вече е терасирано и топките няма да се търкалят чак до морето. Посяхме трева навсякъде, вече трябва да е излязла. Изненадах се колко са скъпи разните храсти и декоративни растения. Все пак доставихме достатъчно поляната да се превърне в парк.

                              Това е рецепцията с автентична табела от Татово време
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-09-07 17.14.02.jpg
Прегледи:1
Размер:236.4 КБ
ID:5534480

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:karav rec.jpg
Прегледи:1
Размер:320.4 КБ
ID:5534487

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-11-01 12.21.49.jpg
Прегледи:1
Размер:157.4 КБ
ID:5534481

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-11-01 12.22.22.jpg
Прегледи:1
Размер:178.5 КБ
ID:5534482

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-11-01 12.23.17.jpg
Прегледи:1
Размер:49.9 КБ
ID:5534483

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-11-01 12.24.22.jpg
Прегледи:1
Размер:158.9 КБ
ID:5534484

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-11-01 12.26.17.jpg
Прегледи:1
Размер:195.0 КБ
ID:5534485
                              Имаме си и луд зимен пазач
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-11-02 14.12.09.jpg
Прегледи:1
Размер:100.9 КБ
ID:5534486

                              Коментар


                              • От: Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

                                Защо зимен? Теди като го видя, много му се зарадва. И ако не пази палатките догодина през лятото ще е тъжна...
                                NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                                SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                                GSM: О887б97З79

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X