Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ-а скъп автомобил ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от LJ73
    ...
    твоя вече си изглежда доста по-различно /от серийните/...

    няма ли да го продаваш вече? да вземеш нещо по-голямо /например "наследника" на виетнамката /
    Бих го продал единствено ако мога да си намеря (и позволя) нещо по-добро , а за сега не само че не виждам нещо такова, а и не виждам перспектива да се появи , но затова пък "Хънтъра" е прекрасна Основа върхо която да изграждаш мечтите си (найстина си мечтая за широките редукторни мостове...) само пари да има (е и здраве да им се кефим) другото е само въпрос на Фантазия

    Коментар


    • #17
      Алекс, това с редукторните мостове не е лоша идея. Лошото е че ако ти си сложиш редукторни мостове то тогава аз какви още- по високи...... Височинна мания-ужас.
      LZ1VMH

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
        Алекс, това с редукторните мостове не е лоша идея. Лошото е че ако ти си сложиш редукторни мостове то тогава аз какви още- по високи...... Височинна мания-ужас.
        Височината е нож с две остриета, колкото по-висока колата толкова по-дълбоки коловози минава (за камъни да не говорим), НО толкова по-лесно се обръща на странични наклони - както винаги трябва баланс

        Коментар


        • #19
          Сашо ти подхвърли идеята че искаш редукторни мостове. Според мен те не са удачни за твоят хубавец (джип).
          LZ1VMH

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
            Сашо ти подхвърли идеята че искаш редукторни мостове. Според мен те не са удачни за твоят хубавец (джип).
            Да, Цената не е подходяща иначе "Барсовите" мостове (редукторни широки колкото моите) са едно не лошо решение, Но сега имам други неща на главата, като например да си намеря някой който читаво да ми монтира климатика който Сашо ми докара за "Патриота"

            Коментар


            • #21
              Ле ле . Съчувствам ти.
              LZ1VMH

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
                Ле ле . Съчувствам ти.
                има защо нали знаеш че ние с паркетниците все по-такива неща си падаме - климатици и Фсекакви такИва (още малко и сини габарити)

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X