Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

    Здравейте, след като преди 6 години си продадох Паджерото не мислех повече да се качвам на джип, но крастата си остана Такаа, направо по темата, изпадна ми изгодно едно Паджеро, споменатото по-горе но до колкото попрочетох тази модификация се прави само с десен волан та и въпросното, въпреки че е италианче, е с десен волан въпросът ми е, може ли да се обърне сравнително безболезнено и какво би коставало това, частите съвместими ли са с обикновенно Паджеро, има ли нещо по-специфично което би усложнило интервенцията и изобщо повечко инфо по темата ме интересува. Цената на джипа, като за такъв джип е просто страхотна и не ми се иска да го изпускам, но пък и не ми се кара джип с десен волан
    Другия ми въпрос е, само с автоматична скоростна кутия ли се предлага въпросното изпълнение или може да се намери и с ръчка ? Изобщо всякакво инфо около въпросния автомобил, би ми било интересно четиво

  • #2
    От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

    Напълно възможно е обръщането на волана . Дори тук в форума има поне две такива на колегите Конов и на коко11 .
    Иначе освен с автоматична се предлага и с ръчна скоростна кутия .

    И какво значи изгодно ? Да не е с някакъв дефект в мотора ?
    [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

      Джиповете на въпросните колеги ЕВО-та ли са ?
      Сега ще поразгледам техни мнения.

      Иначе цената на джипа е 6000 евро което на фона на другите цени е доста ниска, човека го е купувал преди години, но поради високите данъци и такси тук в Италия, както и високия разход при цена на бензина близо 2 евро е склонен да се раздели с него на посочената цена, джипката е на реални 70 000км и ми каза че е в перфектно състояние, единственото което ме притеснява е волана .... Като гледам цените в Европа този джип върви от 10к евро нагоре.... това е и главната причина да се замислям отново за джип

      п.с пропуснал съм по-горе да спомена че джипа е Еволюшън версията, но мисля че се подразбира

      Коментар


      • #4
        От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

        За 6000 евро е супер.От дясно се свиква да се кара.На мен вече не ми прави впечетление.
        Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
        АСК Ален Мак

        Коментар


        • #5
          От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

          Ми, да кажем че цената е нормална г/д http://www.ebay.co.uk/itm/1998-MITSU...item564ad67bd8

          като гледам от Англия ще излезе същите пари, но пък е на повече километри а и от Италия транспорта до БГ за да го регистрирам ще е по-евтин. Въпроса е че категорично не ми се кара отдясно т.к няма да е ежедневна кола а ще се кара от време на време и ще е малко кофти постоянно да се прехвърлям ту на ляв ту на десен волан. За това искам да проуча всичко предварително, а не да си купя нещо което после да ми скъса нервите

          Коментар


          • #6
            От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

            Колегата Rusev обърна волана на неговото,което беше и с ръчна СК. Обърни се към него за повече подробности какво как и колко.

            Коментар


            • #7
              От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

              Аз лично съм против обръщането на дирекция. Като я обърнеш и започва да дрънчи като каруца, което е доста неприятно. Ако не те притеснява дясната дирекция, си я остави. Успех !
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #8
                От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

                Колата може да се "обърне" , но не е за всяка уста лъжища.
                Досега в България са обръщани следните:
                1. На Савата- обръща в гаража на Владо Илиев.Слаба работа.
                2. Аз бившата ми бегачка, сега известна като Флекс концепт. Горе долу добра.
                3. Пак аз една с автомат. Перфектна.
                3А. На Руслан- продадена в Ст.загора. Добра.
                4. На Петър Минчев, обръща я неговия механик. Перфектна
                5. На Константин от Бургас- състезава се понякога с нея. Мисля, че е добра-не съм я оглеждал, но при него се работи отлично.


                3 и 3А започнати от Коко 11 и довърщени от нас. Предстой некадърника Коко да връща парите.
                За тези знам.

                За да стане колата перфектно струва поне 6000лв.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • #9
                  От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

                  малко е стара темата ,но какво налага цената от 6000лв?Смисъл ако се ползва само всичко без купето с идея да се слага друг джип отгоре(нормален волан) има ли някакви особени филми?Не съм обръщал никога нищо ,но освен сектор и серво друго трябва ли ми?
                  Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                  Коментар


                  • #10
                    От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

                    Всичко останало също ти трябва!
                    Явно е, че не си се занимавал, защото филма е хорър, и е многосериен!

                    Като почнеш от фаровете, климатика, лост за мигачи/фарове, кори с табло за управление на стъкла, лостче за резервоара и капака, и още една торба неща, дето изникват в процеса на работата - просто не се сещам в момента, но пропускам поне 90% от същините..

                    Хич не е залък за всяка уста.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

                      Не не моя филм е друг...Имам паджето което е било обратно...Но аз нямам купето Имам шаси,окачване,мотор,кутия,раздатка,инсталации и възнамерявам да го залупя с едно купе от нормална витара...Частите които възнамерявам да купя на първо време са ...Ами секторна кутия Е може да се укаже ,че съм се вкарал в небивал филм ,но то ще си каже...Пък и вярвам ,че има достатъчно хора в форума и не само които биха ударили рамо при проблем ...
                      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                      Коментар


                      • #12
                        От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

                        A искаш ли оборудвано купе на Padjero2 ?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Колата може да се "обърне" , но не е за всяка уста лъжища.
                          Досега в България са обръщани следните:
                          1. На Савата- обръща в гаража на Владо Илиев.Слаба работа.
                          2. Аз бившата ми бегачка, сега известна като Флекс концепт. Горе долу добра.
                          3. Пак аз една с автомат. Перфектна.
                          3А. На Руслан- продадена в Ст.загора. Добра.
                          4. На Петър Минчев, обръща я неговия механик. Перфектна
                          5. На Константин от Бургас- състезава се понякога с нея. Мисля, че е добра-не съм я оглеждал, но при него се работи отлично.


                          3 и 3А започнати от Коко 11 и довърщени от нас. Предстой некадърника Коко да връща парите.
                          За тези знам.

                          За да стане колата перфектно струва поне 6000лв.
                          За 1 съм изненадан!
                          мисля, да зема а се замисля...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            A искаш ли оборудвано купе на Padjero2 ?
                            Ами какво да ти кажа...Не знам защо съм си навил да е с купе на витара...Защото:
                            -имам регистрация
                            -страхотни ъгли на атака
                            -по-леко купе
                            -Имам купе
                            То има три варианта...Правя го с купето от Витара.Правя го с купе от Паджеро.Нищо не правя и разпродавам всичко и си карам Витарата.
                            Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                            Коментар


                            • #15
                              От: Mitsubishi Pajero 3.5 V6 MIVEC

                              Ми тои Пешо иска ,давайте каквот има за даване.Виж ако е обаче за продаване няма как ,все пак в Габрово обичаме да вземаме...........
                              РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                              0895шест29410 .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X