Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ховъркрафт шоу

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ховъркрафт шоу

    За тези които не са гледали ,а имат желание да видят и да се запознаят с машината която аз съм изработил, поредното излъчване на филма който заснехме с ХОБИ ТВ ще бъде излъчен на 21.06.2012 (четвъртък) от 5, 11, 17 и 23 часа .... Отново благодарности към екипа на телевизията и чаровната водеща на предаването Рени



    Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

    Коментар


    • #17
      От: Ховъркрафт шоу

      Колкото и да е неприятен Фейсбук, за подобни начинания е полезен - направих събитие, към което всеки може да се присъедини http://www.facebook.com/events/326329704109149

      Коментар


      • #18
        От: Ховъркрафт шоу

        Първоначално публикуван от Виктория Викторова Преглед на мнение
        Колкото и да е неприятен Фейсбук, за подобни начинания е полезен - направих събитие, към което всеки може да се присъедини http://www.facebook.com/events/326329704109149
        Отново благодарности за съдействието
        Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

        Коментар


        • #19
          От: Ховъркрафт шоу

          Аз не разбрах много по организацията, ама за развлекателната част ще искам да съм палячо. Ама само ако вече не е заето. С друго не се сещам, как мога да помогна.
          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

          Коментар


          • #20
            От: Ховъркрафт шоу

            Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
            Аз не разбрах много по организацията, ама за развлекателната част ще искам да съм палячо. Ама само ако вече не е заето. С друго не се сещам, как мога да помогна.
            бройката за палячовци дори е превишена вече, но тъй като с колегите коментирахме да направим опит за демонстрация за възможностите на ховърите при бедствена ситуация, мога да те метна в гьолът и да те вадим .... само не гълтай по-вече вода от необходимото че ще се наложи да правим демонстрации само на сух терен
            Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

            Коментар


            • #21
              От: Ховъркрафт шоу

              Вече е оформена програмата и е публикувана в сайта ми http://hovercraft.dir.bg/_wm/library/?df=8 , но ето я и тук

              Програма
              на
              „Ховъркрафт шоу-2012 год.
              Официално откриване – 10.00 часа
              1. Встъпително слово от организатор.
              2. Слово на официални лица
              3. Слово на участници /производители, дистрибутори и изобретатели/.
              4. Кратка история за ховъркрафта.
              5. Запознаване с устройството и, принцип на действие на ховъркрафта.
              6. Представяне на ховъркрафтите по отделно и техните характеристики /технически параметри, предназначение,особености за модела и др.
              7. Демонстрация за възможностите на моделите по отделно на всеки модел по реда на представяне.
              8. Общо представяне на моделите, с движение по маршрут.
              9. Теглене на късметлии от публиката с номера на билет и разходка с ховъркрафт.
              10. Атракция на ховъркрафт с участието на ATV.
              11. Теглене на късметлии от публиката с номера на билет и разходка с ховъркрафт.
              12. „Черешката на тортата” – изненада на организатора.
              13. Атракция на ховъркрафт с участието на JET.
              14. Теглене на късметлии от публиката с номера на билет и разходка с ховъркрафт.
              15. Атракция на ховъркрафт с участието на ATV и JET .
              16. Теглене на късметлии от публиката с номера на билет и разходка с ховъркрафт.
              17. Демонстрация с машините и запознаване с възможностите им при бедствена ситуация .
              18. Свободно представяне на ховъркрафтите.
              19. Официално закриване на шоуто

              Забележка: Организатора запазва правото си за леки корекции в програмата!
              Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

              Коментар


              • #22
                От: Ховъркрафт шоу

                Извинявай за спама, но да, и удавник мога да играя! Майтапа на страна, но с каквото мога да помогна, съм насреща. Въпреки, че си оправен.
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • #23
                  От: Ховъркрафт шоу

                  Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                  Извинявай за спама, но да, и удавник мога да играя! Майтапа на страна, но с каквото мога да помогна, съм насреща. Въпреки, че си оправен.
                  Готово приех ролята ...... Наистина е необходимо да се знае кога и къде могат да се използват ховъркрафтите когато могат да се включат в операции при спасяване, най-вече наводнения, които тази година наистина имаше на няколко места в България.
                  Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ховъркрафт шоу

                    Ето още малко информация, която е важна да се знае, и с това да подготвя и улесня избора на възможности на желаещите да посетят това шоу.....

                    Ето няколко разяснения относно възможностите, които се предоставят от организатора, правата на посетителите и естествено правилата, които трябва да се спазват, за да се избегнат неприятни последици!
                    Шоуто ще бъде с пропускателен режим - входни билети, които са с три номинала. В зависимост от тяхната стойност, остите могат да избират възможности за участие в шоуто.
                    Задължителният вход на всички е на стойност 3 /три/лева, като посетителят, закупил билет с тази стойност, има възможност да наблюдава програмата с демонстрации, но няма възможност да участва в томболата, която ще се разиграва.
                    Който вече е решил, че ще си пробва късмета и проявява желание да участва в томболата, е необходимо да си закупи входен билет от 5 /пет/ лева.
                    Предоставя се и трета възможност. Посетителите, закупили билет от 3 /три/ лева, ако променят намеренията си по време на шоуто и пожелаят да проверят късмета си и да участват в томболата, след представяне на билета от 3 /три/ лева, на определено за целта място, могат да дозакупят права за участие с билет от 2 два/ лева. Така придобиват възможността за участие в томболата с номера на билета от 2 лв.
                    Като обобщение до тук, в томболата участват номера на билети с номинали от 5 /пет/ и от 2 /два/ лева. Притежателят на такива билети е застрахован, в случай, че е избран и че ще участва в шоуто. След попълване на декларация, притежателят на билета има право и възможност да се възползва от наградата, подготвена от организатора. Задължително е да се пазят и всички билети от 3 /три/ лева, защото това е пропускът, с който се гарантира лоялността за присъствието на това шоу.
                    Входът за деца и ученици е безплатен, но ще бъдат допускани на шоуто с придружител като могат да бъдат само наблюдатели без да имат възможността за участие в томболата.
                    Тъй като в отделни моменти по програма са подготвени номера с екстремен характер, е задължително да се спазват указанията на екипа, ангажиран да се грижи за безопасността на присъстващите !
                    Подготвен е терен /паркинг/, към който ще бъдат насочвани автомобилите, за да има ред и да се предотвратят инциденти!
                    Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ховъркрафт шоу

                      Подготовката за шоуто кипи усилено... .... ето част от тренировките които с мои приятели правим за да се опитаме да направим интересно събитието ....... Надявам се с това за пореден път да повдигна интереса към това което се подготвя, и да се насладите на нещо наистина ново, и да поставя едно начало на нещо наистина неповторимо .... .... хайде стягайте багажа и заповядайте в събота 30.06.2012 на първото такова шоу .........

                      Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ховъркрафт шоу

                        Привет на всички. Аз съм Ники и от скоро съм в екипа на OFFNews, мотор карам от две години, още по-отдавна пък чета форума. Букви ще пиша от днес. Ето например вижте какви написах по темата.
                        Поздрави.
                        Не позволявайте на адреналина и гордостта ви да управляват мотора, защото всичко става много бързо!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ховъркрафт шоу

                          Първоначално публикуван от Userisonline Преглед на мнение
                          Привет на всички. Аз съм Ники и от скоро съм в екипа на OFFNews, мотор карам от две години, още по-отдавна пък чета форума. Букви ще пиша от днес. Ето например вижте какви написах по темата.
                          Поздрави.
                          Благодарности и на теб колега за съдействието с което допринасяш за популяризирането на шоуто и изобщо за машините наречени " Ховъркрафт"
                          Ето още видео от мен за подготовката около шоуто ..надявам се по късно да пусна още, защото сме се уговорили с колегите които ще правим това шоу, да се съберем на място и да тренираме определени действия и естествено те да се запознаят с терена и условията.... така че тук шоуто вече започва.....вече броя не дните а часовете
                          Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ховъркрафт шоу

                            Айде, че не остана.......утре.......

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ховъркрафт шоу

                              Няма ли снимки?
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ховъркрафт шоу

                                Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                                Няма ли снимки?
                                Има снимки ,има и много видео, но все още не мога да сляза на земята от всичко което се случи в последните дни около подготовката и самото шоу, така че при първа възможност ще предоставя много интересни кадри и неподправени изказвания от това какво е усещането при първо качване на тези машини, които се получиха при подготовката и по време на самото шоу......... естествено поради това че все още не са толкова популярни ховъркрафтите в България и малко хора са се качвали на тези машини , а и това че и на други места е имало интересни събития, броят на хората които дойдоха да се забавляват не беше много голям, и за мен е разбираемо това поради първото подобно шоу, но като всяко първо нещо смятам че това което показахме с колегите, и това което предоставихме като възможност на тези които дойдоха да се качат и усетят тръпката, се надявам да се удовлетворени и за следващи такива събития да дойдат по-вече и да видят и почустват всичко онова което ще видят от показаното на това шоу.... аз съм удовлетворен от това че вече в България се даде началото на един нов и различен начин на развлечение, и се надявам това да се развива и за напред и да печелим още последователи и хора които търсят по-различни начини на забавления .... Благодаря на всички които бяха в този ден, на това място и на тези които спомогнаха да се случи това ..... ....
                                Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X