Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стартера не спира да върти?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стартера не спира да върти?

    Здравейте колеги, проблема е следния днес угасих колата извадих ключовете но стартера продължи да работи докато не разкачих акомулатора, след кратко закачих клемата и колата запали. Някакви идеи какво да гледам стартер ли клеморед ли? Гранд Чероки 5.2 модела до 96г.

  • #2
    От: Стартера не спира да върти?

    Здравей!Вземи си един помощник с пробна лампа,откачи управляващото кабелче от стартера и "стартирай"няколко пъти.Ако не ти гасне пробната лампа-в клемореда ще да е.Успех!
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #3
      От: Стартера не спира да върти?

      А сигурен ли си че е стартера? Да не е вентилатора? На днешните таралясници вентилатора има работа и след гасене...
      Щото, ако е стартер и е бил залепнал шалтера, вече да е за боклука, ако си карал така.
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • #4
        От: Стартера не спира да върти?

        Да стартера остана зацепен, минах 2км. Дано не е дал фира. Утре влиза в бокса първо ще проверим дали не остава захранване към шалтера, а после ще го отворим за евентуални поражения. Зимата ми го направи този номер и смля един стартер дано този е здрав.

        Коментар


        • #5
          От: Стартера не спира да върти?

          Без да съм специалист ще ти кажа, че щом това го прави за втори път с 2 различни стартера - 98% проблема не е в самия стартер а някъде по веригата
          и 2 % трябва да си много голям карък, че два различни стартера с един и същи проблем за половин година...
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • #6
            От: Стартера не спира да върти?

            Колегата позна за каръщината. За пръв път си оставям кола на майстор без надзор и изненада. Алармаджията си оставил ръцете да земе да прекъсне запалването на бубината на стартера, сложил некви релета измислени и честит сбор 100 и кусур за аларма 300 и зор за 2 стартера и те така.

            Коментар


            • #7
              От: Стартера не спира да върти?

              Успях тотално да си скапя колата. Покрай тоя стартер то не бяха сваляния на релета, бушони и датчици и резултата е, че не включва последната предавка, автопилота не работи и незнам има ли нещо общо но изчезнаха и светлините за заден ход. Някъкви идеи кво се е омазало?

              Коментар


              • #8
                От: Стартера не спира да върти?

                Виж масата от акумулатора към купето читава ли е?И при мен имаше всевъзможни електрически проблеми,та с монтирането на един дебел меден кабел всичко се оправи!
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #9
                  От: Стартера не спира да върти?

                  Благодаря колега утре мисля да се ядосвам пак с пущината ще му пусна и една маса.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X