Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Филтър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Филтър

    Днес си изкарах филтъра да го почистя.Съставен е от три части не е цял и е дунапренен личи си, че са слепвани частите и докато го мих се поразлепи.Има ли смисъл да се опитвам да го лепя и с какво или да търся нов и какъв ще ми препоръчате мотора е fantic caballero 50 xm.

  • #2
    От: Филтър

    Купих си дунапрен някой ще каже ли с какво лепило мога да слепя частите ?

    Коментар


    • #3
      От: Филтър

      MOMENT.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • #4
        От: Филтър

        Хубаво ли е да се използва лепило?И дали ще пропуска въздух?

        Коментар


        • #5
          От: Филтър

          Спешно е може ли някой да окаже съдействие!

          Коментар


          • #6
            От: Филтър

            С игла и здрав конец . Ако не можеш да шиеш - дай на майка ти . После го намажи с масло . А през това време си вземи ОРИГИНАЛЕН филтър и не го пери зверски с бензин повече.

            Коментар


            • #7
              От: Филтър

              Проблема е, че за моя мотор оригинален филтър няма(поне в българия) купих си парче дунапрен 30-40 и трябва да го лепя и режа ,което мисля, че не е много хубаво.

              Коментар


              • #8
                От: Филтър

                По принцип става и с обикновен дунапрен но ще се промени гориво-въздушната смес. Освен ако не е настроен от предния собственик за количеството въздух , което пропуска дунапрена . Преди време за КДХ125 бях купувал специален дунапрен за филтри . Иначе може да помислиш за някакъв спортен филтър среден клас и измисляне начин за монтажа му във филтърната ти кутия. ( по този въпрос само за идея бях правил с гофриран маркуч от тези сивите топлоустойчивете с диаметър почти идентичен с този на входа на карбуратора. Нанизваш го от филтърната кутия към карбуратора и го оставяш да стърчи във филтърната кутия. Приготвяш една плексигласова плочка която залепваш за стената на филтърната кутия и отвор в който залепваш гофрираната траба. Монтираш си филтъра и си пееш после когато ти се наложи да си го смениш. Само за инфо цялата тази машинация излиза 5лв за гофриран маркуч,3-4лв за смола и стъкоматов плат и 20лв за филтър )

                Коментар


                • #9
                  От: Филтър

                  Най накрая едно полезно и изчерпателно мнение благодаря ти за което! По въпроса купих си дунапрен същата дебелина като стария и просто ще го увия около пластмасовата скаричка филтъра е същия на модел и има една като скаричка ще видим какво ще стане ще пиша отзиви.Ето това е модела http://www.google.bg/imgres?q=%D1%84...8&tx=76&ty=119

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X