Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Порше Кайен-Хаха!:)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Порше Кайен-Хаха!:)

    http://www.youtube.com/watch?v=GV8CS...yer_detailpage

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=wK_04TiMQlc

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=OE55W84LCGg

  • #2
    От: Порше Кайен-Хаха!

    Е, на ни един не сложиха гуми....

    Коментар


    • #3
      От: Порше Кайен-Хаха!

      http://www.youtube.com/watch?v=9q1Bq...endscreen&NR=1

      Гуми,гуми,и пак гуми.

      Коментар


      • #4
        От: Порше Кайен-Хаха!

        Особено първия клип би трябвало да може да го мине и по дискове само

        Коментар


        • #5
          От: Порше Кайен-Хаха!

          На последният линк е колегата Калоян (Братчеда) . Като знам колко обича да коментират Кайена му................, а във форума е модератор.
          Честито на всички печеливши
          Последно редактирано от valdivladi; 11-06-12, 07:01.
          "Bis dat qui cito dat"

          Коментар


          • #6
            От: Порше Кайен-Хаха!

            Физика, пусто от нея няма отърване.

            Имало едно време един Нютон ,пък и други разни умни, писали ,писали ,та се забравили. А ние сега се мъчим.

            Коментар


            • #7
              От: Порше Кайен-Хаха!

              А стига де, аз пък бас лОвя, че един прежален Кайен, колкото е прежален секи трошляк за кеф по гората, с рошави гуми, ще смае скептиците. Що не карате извън пътя и вие с гуми за 260? Вече пробвах паркетник с АТ гуми и съм сигурен, че същия с гуми за висока скорост и 19-20 цола джанти може само да си мечтае да се движим заедно... Терена беше по зле от този по клипчетата и си карах само на 1ва... бавничко и без засилки!

              Коментар


              • #8
                От: Порше Кайен-Хаха!

                Не е като да не съм карал доста жибки,ама по-зле от Кайена не бях карал...Не говорим за хасвалта.Горещо препоръчвам най-тежкия офроуд ,на който да се подлага да са алеите в "Борисовата градина"....Хаха!Няма такова недоразумение като Кайена!

                Коментар


                • #9
                  От: Порше Кайен-Хаха!

                  Определено ако Кайена не е мой и го карам като Нивата ще има доста добри постижения.
                  Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                  Коментар


                  • #10
                    От: Порше Кайен-Хаха!

                    Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                    Определено ако Кайена не е мой и го карам като Нивата ще има доста добри постижения.
                    Е то пари да имаш за Кайен и да не си купиш 1 комплект гуми за кал и пак да го караш извън пътя... предвидими резултати... особено ако го краш плахо и не смееш да му дадеш газ. Един луд в ютуба гледах, караше тестов за да си заснеме клипчето и го разката стабилно, минаваше смело... Има един основен проблем за офроуд, харчи много и дори да прежалиш боята при разход като на зил ще си трябва често поене /демек не става за експедиции /.

                    Не е толкоз зле поршето сякаш...

                    Ето как един баш паркетник минава ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Порше Кайен-Хаха!

                      Е на тези двата клипа си карат направо И Рено Клио се качва на баира и минава реката Ама я ги поразкърши малко?!?!....Вчера разказах играта на един Кайен над Камбаните.Списъка на пораженията е дълъг.Ама да не се беше хващал на бас гъзара,че минава...Не ми се разказва,че и снимки нямам.Здрава полуоска не остана,здраво каре не остана.....и т.н. А от там си минаваме редовно само на задно....А между другото някой заглеждал ли се е полуоските колко са дебели на Кайена?Колкото клечки за зъби!Яко недоразумение е Кайена По-зле е от Витара.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Порше Кайен-Хаха!

                        Е той Кайена е за супер лек офроуд (и за някои пътеки в Борисовата, комай не става). Това съдейки по офроуд полянката на първия клип (дето е равно, като да си опънеш палатката примерно). Иначе на другите клипчета си е супер офроуд д..ба. Дет' се вика light офроуд.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Порше Кайен-Хаха!

                          Идеални са си паркетите за каквото са направени. Само ги карат с прекалено шосейни гуми хората. То им се иска и да са бегачки и стабилни на шосе и офроудъри ма па точно това най-трудно става. Аз от доста време си се возя и на паркет със БФГ АТ и съм напълно доволен откъде и как минава. Все пак идеята му е не да се набухаш насила в големите л......, но ако все пак се наложи да се мине отнякъде където нормален автомобил не би минал си минават с малко повече внимание. За какво му е да вози големи полуоски които я биха използвани веднъж в целия му живот я не (по вероятно никога). И аз бях доста скептичен към паркетите ама се оказа , че някой са си доста способни. Точно кайена и туарега с подходящи гуми дори са голямо удоволствие на лек офф и могат да учудят доста. А тези клипчета с шосейни гуми са просто смешни. Дайте да метнем едни такива сликове на която и да е потентна офроуд машина и после да коментираме - "таа не става". Просто повечето такива клипове из видео тубите са направени от хора нямащи никаква идея за офроуд и т.н... Не заклеймявайте така леко паркетите. То и ферарито на Щуми от едно време ше е голем смех на такъв клип. Ама аз не бих му се смял.
                          Просто жаби за различни гьолове .
                          висете отпуснато

                          Коментар


                          • #14
                            От: Порше Кайен-Хаха!

                            "Ха-ха"
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • #15
                              От: Порше Кайен-Хаха!

                              За мен кайен става само за такава лека горска разходка.Смешна работа.
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X