Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми бунгала.Спешно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

    Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
    Просто имах много добри спомени от детството...
    То от детството - трудно да имаш лоши спомени. Пък и тогава бунгало си беше стандарт, щот нормата беше стая с десет легла, в някакво нещо, което инак не е предназначено за обитаване. Ма това беше преди 40-50 години...
    Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
    Къде има за 25 Euro стая за четирима, с оборудвана кухня
    Тази пък кухня в кой клин и ръкав е фактор? Става дума за "ваканцуване", а не за сезонна квартира, за сезони работници - нали?
    Последно редактирано от davc; 02-07-17, 22:55.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #17
      От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

      Преди 4 години на цена 24 евро/вечер студио в Корфу. Висол сезон, началото на септември. Без оплаквания, чистеше се и се оправяше всеки ден. А Корфу не е от евтините места в Гърция. Говорете ми пак за БГ черноморие...

      Коментар


      • #18
        От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

        За 4-ма
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #19
          От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

          Абе за описаната дупка. 40лв са си много, ама е трябвало да проверят преди това за какво иде реч.

          На доста други места за 60-70лв бунгало/къщичка ще имаш климатик, чистота, басейн, и т.н. А за 20 лв разлика, едва ли проблема е толкова в парите, колкото в мърлявото отношение и поддръжка на въпросната станция.

          А колкото до почивка на бунгала, ами въпрос на вкус, едни ходят на палатки, други на квартира, хотел както и бунгала. Почивката си я правите вие, не някой друг, така че от вас зависи как ще си изкарате.
          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

          Коментар


          • #20
            От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

            За съжаление не съм почивал при комшиите , нито в Турция нито в Гърция , но като прегледах в нета офертите преди малко , разликата в цена качество е много голяма , в полза на южните ни съседи.

            А и според мен не мисля , че е оплюване когато съм споделил тук факти. Яд ме е , че имаме хубава природа , а от туризъм много много не разбираме .
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #21
              От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              Абе, целта е да окендзаме някого.
              Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
              Приятелю , за тази услуга предполагам , че и 4 лева ще ти бъдат много !
              То без пари да влезеш пак ще мрънкаш - НАЛИ?

              Какво им куца на хората - те си знаят , не им давай оценка .
              Като си "баш отбран юнак " - що не си вземеш "истинско бунгало "4" звезди , дай си месечната заплата за три дни , и после ще се хвалиш наляво и надясно колко добре си (се ) прекарал .
              С тенденцията да набуташ поне още един баламурник да се отчете там . Само и само да не си само ти набутания .

              Има си влакове . Има си пътници за всичките влакове .

              Качил си се на неправилния....
              Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
              Честно казано, за такива пари - толкова.

              Има си хора за всяка квартира
              Изобщо не сте прави! Баш заради манталитет на пишман хотелиери от новото поколение, какъвто демонстрирате, българинът гласува с краката си по посока Гърция и Турция ...

              40 лв на стая си е 10 лв на легло, което никак не е малко, при положение, че не се предоставят никакви други услуги. Цената е на ниво на селска къща за гости. Естествено, за тези пари човек не може да очаква никакви екстри, освен легло за спане и санитарен възел. Но поне за споменатите е редно да има нормално легло (не избушен разтегателен фотьойл, който по всякакви стандарти се брои най-много за допълнително легло, което се плаща поне на половин цена) с нормално постелно бельо, нормална хигиена и безопасност (изгнили парапети).
              Условия като описаното говорят много зле за експлоатиращите тази база, както и за контролните органи, които трябва да я контролират. Чист мутренски манталитет от 90-те (когато модата беше даване на хотели под аренда) - експлоатация до дупка, никакви инвестиции в базата, а туристите ДГД.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #22
                От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                Шкорпиловци е място, където съм ходил три пъти подред, но повече никога няма да отида.
                Последния път беше преди две години, ето и няколко щрихи от бунгалата на Джордаш, които са над плажа:
                Цената е 60.00лв на бунгало, в което на двама души с едно бебе ни беше горе-долу добре, но повече хора - абсурд.
                В цената не влиза нищо освен нощувката. Като казвам нищо, имам предвид че не се полага и тоалетна хартия. Специално питах на рецепцията как е възможно да не са заредили, отговориха ми че не влизало в цената. Банята/тоалетна вонеше. Душа е фиксиран на стената и като го пуснеш водата бие в прозорчето отсреща като умело прескача тялото ти. Водата прелива в бънгалото от запушения подов сифон. В бунгалото всичко беше мизерно и мръсно. Под леглата имаше солети и пясък останали от предишните наематели. Възглавниците бяха пълни с някакви особени неща като кълбета сезал. Това са само част от нещата, за които се сещам.
                Обслужването - катастрофа!
                На бара на плажа на всяка крачка стърчат извадилите се пирони на отдавна скования сървен под.
                Кенефа - омазано клекало.
                Неадекватни тийн сервитьори. Отивам 11:00 поръчвам си сандвич и бира. Идва след малко тая с бирата и ми казва "сандвич не може, щото няма шунка, няма и кашкавал", "какво друго може", "нищо"... Тръгвам да ставам, и девойчето се мръщи че ми е сипаа вече бирата пък си тръгвам, пожелавам и лек ден.
                В ресторанта на Джордаш отсервирането на чинии се оставя за след работно време. Получават се планини от посуда. Поръчките се бъркат и идват бавно, но за сметка на това цените са високи.
                В магазина като си купиш бира ти таксуват шишето, когато се върнеш с 10 шишета и искаш 10бири, не ти взимат амбалажа ами ти таксуват и новите 10 шишета, защото така било при тях.
                Вехта, фолирана баница на ръба на гниенето, купена по път за плажа - 1.80лв.
                Капучино, което имаше вкус на половин пакчетче кафе 3в1 - 1.8лв
                Кумицата си поръчва в ресторанта палачинка, но не иска да е със сладко както е в менюто ами да е със сирене. Цената се образува така: Палачинката си е на цена все едно е със сладко, въпреки че сладко няма, но сиренето за нея се таксува по цена на сирене за мезе... Хахаха...
                И какво ли още не...
                Шкорпиловци - невър ъгейн!
                По отношение на безумията в обслужването по българското черноморие мога да пиша още дълго, но темата не е за това.
                Георги Тонев

                Коментар


                • #23
                  От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                  Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
                  Шкорпиловци е място, където съм ходил три пъти подред, но повече никога няма да отида.
                  Последния път беше преди две години, ето и няколко щрихи от бунгалата на Джордаш, които са над плажа:
                  Цената е 60.00лв на бунгало, в което на двама души с едно бебе ни беше горе-долу добре, но повече хора - абсурд.
                  В цената не влиза нищо освен нощувката. Като казвам нищо, имам предвид че не се полага и тоалетна хартия. Специално питах на рецепцията как е възможно да не са заредили, отговориха ми че не влизало в цената. Банята/тоалетна вонеше. Душа е фиксиран на стената и като го пуснеш водата бие в прозорчето отсреща като умело прескача тялото ти. Водата прелива в бънгалото от запушения подов сифон. В бунгалото всичко беше мизерно и мръсно. Под леглата имаше солети и пясък останали от предишните наематели. Възглавниците бяха пълни с някакви особени неща като кълбета сезал. Това са само част от нещата, за които се сещам.
                  Обслужването - катастрофа!
                  На бара на плажа на всяка крачка стърчат извадилите се пирони на отдавна скования сървен под.
                  Кенефа - омазано клекало.
                  Неадекватни тийн сервитьори. Отивам 11:00 поръчвам си сандвич и бира. Идва след малко тая с бирата и ми казва "сандвич не може, щото няма шунка, няма и кашкавал", "какво друго може", "нищо"... Тръгвам да ставам, и девойчето се мръщи че ми е сипаа вече бирата пък си тръгвам, пожелавам и лек ден.
                  В ресторанта на Джордаш отсервирането на чинии се оставя за след работно време. Получават се планини от посуда. Поръчките се бъркат и идват бавно, но за сметка на това цените са високи.
                  В магазина като си купиш бира ти таксуват шишето, когато се върнеш с 10 шишета и искаш 10бири, не ти взимат амбалажа ами ти таксуват и новите 10 шишета, защото така било при тях.
                  Вехта, фолирана баница на ръба на гниенето, купена по път за плажа - 1.80лв.
                  Капучино, което имаше вкус на половин пакчетче кафе 3в1 - 1.8лв
                  Кумицата си поръчва в ресторанта палачинка, но не иска да е със сладко както е в менюто ами да е със сирене. Цената се образува така: Палачинката си е на цена все едно е със сладко, въпреки че сладко няма, но сиренето за нея се таксува по цена на сирене за мезе... Хахаха...
                  И какво ли още не...
                  Шкорпиловци - невър ъгейн!
                  По отношение на безумията в обслужването по българското черноморие мога да пиша още дълго, но темата не е за това.
                  Напълно съм съгласен ! Имаше едно ресторантче точно до бунгалата , Панорама се казваше , обслужването е точно както го обяснява колегата. Яко бъркане на поръчки , забавяне , поръчваме си 15 филии с хляб , те носят 8 , при направената забележка почна девойчето да брои филиите които ясно се виждаха , че са на половина. Носи кюфтета с доматен сос , единия и пръст в чинията , след това и салфетките бяха с червен отпечатък. Черешката на тортата от въпросното заведение беше , отиваме в 11.20 на обяд в събота когато беше фул с хора на плажа. Вратата откъм плажа заключена , обикаляме от другата страна и там заключена , прескачаме през оградата и сядаме , на въпроса защо е заключено...ами...бравата заяде. Питаме за готвено , отговора - трябваше да е готово в 12.00 но няма да е , кръгом и повече не седнахме там.Имаше и нещо положително , седнахме в друго заведение в началото на комплекса , Седлото , е там нещата бяха просто перфектни , красиви интелигентни девойчета разбиращи си от работата , много вкусна кухня и бързо обслужване , хигиена отлична. Но една птичка пролет не прави , пожелавам им фалит който е неизбежен на всички които си мислят , че разбират от хотели и ресторанти като цитираните малко по-горе.
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #24
                    От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                    Последните 10 си почивам само на палатка. Оплаквания никакви. Храната ти храна , леглото ти легло. Баня и толетан перфектни. И най-хубавото , можеш да си избереш комшиите

                    Иначе за протоколо, сега за Джулая , в Крапец - бунгало за двама, с кухня баням тоалетна и веранда - 40 лева.

                    ПослеПис: Всъщност спах веднъж на ходет в Доспат,тази година. По препоръка на човек от тук , но там си беше перфектното място.
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #25
                      От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                      Хм ... нямаше ли една тема "Никога повече там" ?!? май трябва да се постнат тези неща и там.

                      Аз съм сигурен че дори да не е по черноморието, всеки може да се оплаче от подобно отношение, мърлява работа и всякакви негативи от най различни кътчета из страната Било то заведения, почивна станция, хотел или хижа.
                      Нещата при нас се учат все по трудния начин, за съжаление
                      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Изобщо не сте прави! Баш заради манталитет на пишман хотелиери от новото поколение, какъвто демонстрирате, българинът гласува с краката си по посока Гърция и Турция ...
                        Я се замислете , като ходите в Гърция и Турция,
                        Къде намерихте стая за 4 ма, за 20 евра ?

                        Ми това имат хората и това дават . Да лоши са условията - така е .
                        Наследство изоставено и изтърбушено максимално от някой. Заради това цената е ТАЗИ!

                        Ако всичко е както вие искате - цената няма да ви хареса .

                        Имаше тука един подпис : ".... бързо , качествено , евтино . Две от три...."
                        Направете си аналогия.
                        Последно редактирано от Rachido4x4; 03-07-17, 19:20.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                          Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                          Я се замислете , като ходите в Гърция и Турция,
                          Къде намерихте стая за 4 ма, за 20 евра ?

                          Ми това имат хората и това дават . Да лоши са условията - така е .
                          Наследство изоставено и изтърбушено максимално от някой. Заради това цената е ТАЗИ!

                          Ако всичко е както вие искате - цената няма да ви хареса .

                          Имаше тука един подпис : ".... бързо , качествено , евтино . Две от три...."
                          Направете си аналогия.

                          И е така и не е баш така вярно мое е правото да избирам дали тук или Гърция или Турция.
                          За съжаление тук все повече се доближаваме до описаните битовизми.
                          Но това ние си го правим помислете колко получава така наречената сервитьорка с "пръста в ...." каква и е мотивацията.
                          Мое право си е в този случаи да си стана да им обърна внимание за обслужване обстановка и да си се преместя на както е писал колегата 100 м..
                          Нищо общо няма с цени и друго просто нека си търсим и заявим правата.
                          Ама като знаем и ние, че утре тази сервитьорка ще дойде с бричката си в сервиза и аз ще я посрещна с ...... та ти да видиш.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                            Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                            Я се замислете , като ходите в Гърция и Турция,
                            Къде намерихте стая за 4 ма, за 20 евра ?

                            Ми това имат хората и това дават . Да лоши са условията - така е .
                            Наследство изоставено и изтърбушено максимално от някой. Заради това цената е ТАЗИ!

                            Ако всичко е както вие искате - цената няма да ви хареса .

                            Имаше тука един подпис : ".... бързо , качествено , евтино . Две от три...."
                            Направете си аналогия.

                            Това е тъп манталитет на БГ пишман хотелиер, който иска само да събира пари.
                            Имам близо четвърт век стаж в бранша, така че не се опитвай да ме кандардисваш какво може и какво не може. Много неща може, ама не трябва човек да е един лаком гъз, който в идеалния случай би предпочел туристите само да му пращат парите и изобщо да не му развалят рахата като идват на почивка.

                            За такъв манталитет лекарството е празни легла в големи дози.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                              Не съм "хотелиер" , не съм и собственик на полусрутена постройка от соц. време на Албена , не защитавам никого .
                              Когато решиш да ходиш някъде , проучваш предварително . Като отидеш на място !!!! САМ решаваш дали да е там или търсиш друго !

                              Не може да се направиш на пич и да си влезеш в обявената долнопробна дупка съгласен с това което е , а когато на другия ден изтрезнееш , да търсиш алименти - що не е като например в Дубай - дето братовчедката ти по втора линия ти пратила снимки от хотела където е .....като камериерка.

                              Като си пич - покажи го бе .
                              Идва софето - от 17 месеца има квартира под наем в столицата и вече почти не говори на врачански - иска президентския апартамент ?!?!?? ми такова ние нямаме (ама никога не сме имали)
                              Нещата се обръщат на спор и кавга - излъгали сме го .
                              Човека вади резервация - всичко е точно , всичко е вярно , само дето не е вярно населеното място . Мислел си човека едни неща , верека какво му е редил и правил по пътя , каква марка е ганджата ....
                              Задача със Х неизвестни .

                              И после - "...аз повече тука няма да стъпя ..." . Ами аз и не искам да те видя !
                              Ей а къде е слънчака . Оди, насери се и бъди доволен.
                              Пък "ОЛИНКЛУЗИВА " нарочно е за поне 7 дни .
                              Като се осереш на първите два дни и си заминеш за родната София , става така , че вместо да платиш по 30 лева на ден за седем дни , си платил по 105 за два ....
                              Кеф ти цацата - кеф ти разтройството.

                              Всеки сам си избира .
                              Темата е "Къде е хубавото бунгало със 4 (поне ) звезди .

                              Моето е на село , БЕЗ МОРЕ.
                              Имам си басейн_че.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                                2017г. сме. Интернет,снимки, оценки от посетители...
                                Току що видях как внимателно собственика и собственичката/където съм сега/ си четяха коментарите различни от 10. Имат още трески за дялане, но с правилен мениджимънт, ще го разработят.
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X