Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на Джипка от по висок клас

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Избор на Джипка от по висок клас

    докато карам не пия дори и на офф, иначе бифитер, може и савой, а по принцип не пия
    Bertone freeclimber 1.8 115hp

    Коментар


    • #17
      До: Избор на Джипка от по висок клас

      Еми говоря за втора ръка джип не за нов.

      Коментар


      • #18
        До: Избор на Джипка от по висок клас

        Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
        докато карам не пия дори и на офф, иначе бифитер, може и савой, а по принцип не пия
        Това пък по к'в случай???
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #19
          До: Избор на Джипка от по висок клас

          прочети какво пише горе на анкетата
          Bertone freeclimber 1.8 115hp

          Коментар


          • #20
            До: Избор на Джипка от по висок клас

            Пак казвам, нищо не разбирам от джипове, ама най-добре да се заключи темата.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              До: Избор на Джипка от по висок клас

              Кой джин от по висока класа предпочитате за БГ пътища и за оффроуд
              Двоен за мен

              Коментар


              • #22
                До: Избор на Джипка от по висок клас

                Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
                прочети какво пише горе на анкетата
                Мдаааа.Не скивАх.А човекО може да има на предвид "джин",в смисъл "дух",таковата...
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #23
                  До: Избор на Джипка от по висок клас

                  то тогава в оборудването няма да ти трябват ни джекове ни лебетки а само един джин или по скоро една ламба
                  Bertone freeclimber 1.8 115hp

                  Коментар


                  • #24
                    До: Избор на Джипка от по висок клас

                    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                    Пак казвам, нищо не разбирам от джипове, ама най-добре да се заключи темата.
                    Ами да май ще е най добре...

                    Коментар


                    • #25
                      До: Избор на Джипка от по висок клас

                      Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                      Особенно като се вземе в предвид че някой(ако не и всички)Х5-ци са с алуминиеви носачи това е "голям" признак на издържливост и проходимост
                      Чакаи сега. Като говорим за лукс и класа такива стандарти като издържливост не са от значение. Да споменавам ли пак Ферари Енцо за 2.2М евро колко е издържливо.
                      А като каза алуминйи, знаеш ли че броните на повечето нови коли са точно от такова. Вчера гледах една Корса с челен удар. Чак тавана беше мръднал а бронята си беше чисто здрава.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Избор на Джипка от по висок клас

                        От тоя списък от най-висок клас е което намериш най-скъпо. Ако искаш още по-скъпо, трябва да сложиш на дясната седалка гола манекенка. Повече няма какво да се направи ако вече имаш червени маратонки.
                        Никое от горните не е джип по смисълът на този форум. Питай нещо друго, ако знаем с радост ще ти кажем.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Избор на Джипка от по висок клас

                          Гласувах за БМВ. Сега да не ме пребиете с камъни?....

                          Коментар


                          • #28
                            До: Избор на Джипка от по висок клас

                            Наистина , мнооооооооооого интересна "класация" . Къде ги забрави Jeep-ове , къда са Г-класа , къде са Форд Рейнджер ? Или не са достаточно висок клас ? А по основния въпрос дай тука две мастики и оркестъра да свири ..............
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • #29
                              До: Избор на Джипка от по висок клас

                              Тука се е заформил як запой... За мен един Freelander, че не съм го опитвал, ама ми звучи много, ЪЪЪ... като свобода...
                              Наздраве!
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Избор на Джипка от по висок клас

                                Колеги вие явно не четете внимателно, въпросът в анкетата е: Кой ДЖИН от по висока класа предпочитате за БГ пътища и за оффроуд

                                Явно има такива модели/марки ДЖИНОВЕ а вие тук ми дискутирате за разни ДЖИПОВЕ... А и така зададен въпросът наистина е смислен само дето аз не се чувствам много компетентен... Не съм пробвал нито един от тези ДЖИНОВЕ...

                                Но все пак да напомня че пиенето и карането са противопоказни едно на друго... Включително и пиенето на ДЖИН

                                А сега заключвам темата и така и ще правя със всяка подобна която автора и не си е направил труда поне да попита нещо което може да има смислен отговор!

                                Ако автора има желание наистина да попита нещо смислено и да получи съответните отговори, моля да ми изпрати на ЛС идеята си за въпрос а аз ще му помогна при оформянето и ще следя темата да му помогне... Ако си прави майтап то той вече приключи...
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X