Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за диференциал ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за диференциал ?

    Здравейте на всички нов съм в форума и искам да попитам нещо .. от доста време се тормозя как да направя на един джип(газ 69) да въртят и четирите гуми затова и искам да попитам ако се завари дифа много ли бързо ще се счупи ? Заварявал съм доста диференциали на коли само че при тях дифа е на цяло "прасе" а не е от две части и да се регулира луфта между пиниона и короната докато се затваря моста, а се прави преди това и няма проблеми поне досега няма случай да е счупен (при нормално каране) , но при повечето такива джипове и уазки много често чупят дифа и без да е заварен та това ми и въпроса дали по лесно ще се чупи ..
    Джипа се кара само в кал и т.н. но не и по асфалт , ако някой може да ми даде съвет ще му бъда благодарен защото така или иначе ще се пробва но все пак да попитам

    ето и снимка на джипа който стягаме от скоро за любителски OFF ROAD остана ролбара и седалките за момента ама първо да видя какво ще направя с дифовете

    \\Server\All4Free\ivo\ivo snimki\Kabata\DSC00271.JPG
    Последно редактирано от Yordan Kolev; 16-07-07, 22:25.

  • #2
    До: Въпрос за диференциал ?

    ще ги счупи.колата е по лека от джипа и на джипа гумите са по грайферни и с по голям диаметър.как ще завиваш.защо не сложиш блокажи.вече неса така скъпи. на клавиатурата има и ..ш и ч и ц и щ..
    Последно редактирано от koko11; 15-07-07, 21:26. Причина: данни

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за диференциал ?

      Да, смени цифрите с букви, и много хора ще ти отговорят на всичките въпроси. Там долу има копче "редактиране".

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за диференциал ?

        Идеята ти хич не е добра. За целта, както колегите са написали има блокажи (и букви по клавиатурата).
        Дори (чисто хипотетично) да не ги чупи управляемостта ще е почти невъзможна. Раздатката и скоростите също ще работят в кофти режим
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за диференциал ?

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Идеята ти хич не е добра. За целта, както колегите са написали има блокажи (и букви по клавиатурата).
          Дори (чисто хипотетично) да не ги чупи управляемостта ще е почти невъзможна. Раздатката и скоростите също ще работят в кофти режим
          +1
          Ти завиваш колата не а на страничен наклон какво ще правиш

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за диференциал ?

            Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
            +1
            Ти завиваш колата не а на страничен наклон какво ще правиш
            Можеби трябва да помисли и за монтаж на катапулт на шофьорската седалка

            П.П. Съжалявам за отклонението от темата.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X