Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разширители за калници за toyota HZJ73

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Разширители за калници за toyota HZJ73

    Не искам да те обиждам и го пиша без лоши чувства но според мен стоят като не за тоя джип. Много добре си ги монтирал и настина няма никакви забележки от тая гледна точка. Също със сигурност ще вършат чудесна работа по предназначение. Според мен обаче тая заоблената форма на уширителите не се вързва изобщо с ръбатите черти на 73-ката. Самите калници на тойотата не са овални а с леки ъгли и тия облите уширители ... Но пак казвам не го пиша това да се заяждам и без никакви лоши чувства защото това е единственно и само мое мнение и не значи че тряба да важи и за останалите.

    Коментар


    • #17
      От: Разширители за калници за toyota HZJ73

      Първоначално публикуван от Tompo Преглед на мнение
      Не искам да те обиждам и го пиша без лоши чувства но според мен стоят като не за тоя джип. Много добре си ги монтирал и настина няма никакви забележки от тая гледна точка. Също със сигурност ще вършат чудесна работа по предназначение. Според мен обаче тая заоблената форма на уширителите не се вързва изобщо с ръбатите черти на 73-ката. Самите калници на тойотата не са овални а с леки ъгли и тия облите уширители ... Но пак казвам не го пиша това да се заяждам и без никакви лоши чувства защото това е единственно и само мое мнение и не значи че тряба да важи и за останалите.
      и аз очаквах да изглеждат по добре, но ще видим след като се изработят новите брони каква комбинация ще се получи.
      предназначени са за дефендер оригинално който също е доста ръбат и изглеждат много добре, единствено не ми харесва че се наложи да ги подвия малко в краищата иначе това ,че са заоблени не е проблем а и ги пробвах в мокро време и имат ефект.
      BJ73 + HDJ80 = HDJ73

      Коментар


      • #18
        От: Разширители за калници за toyota HZJ73

        Здравейте колеги интересуваме дали тези ушерители от PADDOCK ще могат да се монтират на 70-ката с квадратния фар

        Коментар


        • #19
          От: Разширители за калници за toyota HZJ73

          Първоначално публикуван от MilenH Преглед на мнение
          Здравейте колеги интересуваме дали тези ушерители от PADDOCK ще могат да се монтират на 70-ката с квадратния фар
          Ще могат сигурно, но имай предвид предимствата и недостатъците описани по на горе. Иначе е много лесно да си ги поръчаш през нета и могат да се платят с кредитна карта.
          BJ73 + HDJ80 = HDJ73

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X