Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за LSD диференциал на Субару

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за LSD диференциал на Субару

    Здравите Колеги. Преди известно време купих заден диференциал за Субару Импреза ВРХ. Че е с шпер това съм сигурен, то си личи и от полуоските и от опитите ми да ги завъртя в различни посоки. Проблема е ,че не мога да намеря никаква по подробна информация за него. Интересува ме предавателното число, и дали става за модела ВРХ след 2001-2002. Колата от която е свален е модела до 1997 година. Много ще съм благодарен на Колегите ,които мога да помогнат с някаква информация. Ето това са снимките на самия диференциал.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 005.jpg
Прегледи:1
Размер:69.0 КБ
ID:5973963Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 007.jpg
Прегледи:1
Размер:67.9 КБ
ID:5973964Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 008.jpg
Прегледи:1
Размер:77.6 КБ
ID:5973965

  • #2
    От: Въпрос за LSD диференциал на Субару

    На субарутата обикновено има лепенка на задния капак.Там пише дали е LSD и пред. число.Ако я няма, разглабяш броиш зъби и смяташ.Няма друг начин

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за LSD диференциал на Субару

      По VIN на колата от която е свален може да се намери информация. http://opposedforces.com/parts/impreza/
      ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
      Е250 1998-продаден
      Субару Пустош

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за LSD диференциал на Субару

        Това в случай че колата е "девствена",но ако е доработвана(каквито са голяма част от ВРХ) най-сигурно е да се разглоби

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за LSD диференциал на Субару

          Благодаря ви колеги. Зъбите са 39:11 или 3,545 предавателно число. Монтирал се е на лимитирана серия от автомобили импреза турбо, произвеждана за Англия и Швейцария, с обозначение ГТ или Рали 1 . Никой от майсторите на Субару в България, които питах не е чувал за този филм, така че си остава като паметник без кутията ,а нея вече я няма.

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за LSD диференциал на Субару

            Короната и пиньона не може ли да се сменят с каквито ти трябват на теб? На теб ти е важна касетата нали?

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за LSD диференциал на Субару

              Влез в Субару форума (бг.) и търси там Краси(agent dust) или пък друг един (troshko).Изобщо-въпросите за субару в субару форумите.Ако си добре с английският ще ти е доста по-лесно.Дай цялата информация дето имаш и ще попитам в Club Subaru Espana.
              Последно редактирано от Тодоров009 (Войводата); 19-10-12, 19:50.
              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за LSD диференциал на Субару

                Първоначално публикуван от Тодоров009 Преглед на мнение
                Влез в Субару форума (бг.) и търси там Краси(agent dust) или пък друг един (troshko).Изобщо-въпросите за субару в субару форумите.Ако си добре с английският ще ти е доста по-лесно.Дай цялата информация дето имаш и ще попитам в Club Subaru España.
                Да перифразирам - влез на същото място и питай "лошия Асен" (bad dog).
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за LSD диференциал на Субару

                  вадиш ЛСД то и си разглобяваш твоя и го монтираш там със съпътстващите лагери, втулка и семеринг

                  аз имам един такъв 3.9 с ЛСД

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X