Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автомобил за Геолог

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Автомобил за Геолог

    И къде ги тея за по 8 000 лева!?

    Коментар


    • #77
      От: Автомобил за Геолог

      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
      И къде ги тея за по 8 000 лева!?
      И мен много живо ме интересува...?!!!

      Коментар


      • #78
        От: Автомобил за Геолог

        Вие толкова му изредихте все с някакви компромиси, тясно, по надежден, това му се чупело, дирекцията лесно се сменяла, ресорни да били и т.н.
        А тук само един компромис, но поне имаш сигурност, че накъдето си тръгнал ще стигнеш, та дори и ще се върнеш
        ТЛК 80 4,2ТД-95г

        Коментар


        • #79
          От: Автомобил за Геолог

          Е той човека не пита за 8 или за 28 хилки да си купя кола, а реално търси оптимален компромис за толкова пари, колкото е писал

          Коментар


          • #80
            От: Автомобил за Геолог

            Е нищо де, те всички излизат толкова. Едните повече караш, другите повече ремонтираш.
            ТЛК 80 4,2ТД-95г

            Коментар


            • #81
              От: Автомобил за Геолог

              Така и така сте я почнали темата та аз да питам - тоя Дифендьр ЗАЩО Е ТОЛКОВА ЕВТИН?Или аз нещо сьм пропуснал или тук цената на подобен е Х 5 поне.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #82
                От: Автомобил за Геолог

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Така и така сте я почнали темата та аз да питам - тоя Дифендьр ЗАЩО Е ТОЛКОВА ЕВТИН?Или аз нещо сьм пропуснал или тук цената на подобен е Х 5 поне.
                Бе тя в УСА и Алфа Ромео държи цени, ама тука са по две за лев
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #83
                  От: Автомобил за Геолог

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Така и така сте я почнали темата та аз да питам - тоя Дифендьр ЗАЩО Е ТОЛКОВА ЕВТИН?Или аз нещо сьм пропуснал или тук цената на подобен е Х 5 поне.

                  Я да те питам колко струва един Вранглер отвъд голямата вода..... После ще ти кажа колко струват тук.
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #84
                    От: Автомобил за Геолог

                    Колега, накрая май, както казва Пенчо, ще си вземеш Кия . Тия Дифендъри са като картонена кутия, особено тоя дългата база с двете врати . Пък и е тясно отвътре и са на по 20 години . Наистина най-добрият вариант е една Кия .
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • #85
                      От: Автомобил за Геолог

                      Компромиса е в едно паджеро сякаш...

                      Коментар


                      • #86
                        От: Автомобил за Геолог

                        Може ли някой да ми каже какво значи този VIN - VSKTWUR20UO508202 на Терано 3.0 Аз си държа на него. Вие подсказвате и за други достойни джипове, но не влизат най-малко в един от критериите които съм изброил.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Автомобил за Геолог

                          Първоначално публикуван от Oxide Преглед на мнение
                          Може ли някой да ми каже какво значи този VIN - VSKTWUR20UO508202 на Терано 3.0 Аз си държа на него. Вие подсказвате и за други достойни джипове, но не влизат най-малко в един от критериите които съм изброил.
                          Направо да беше казал - "как да си купя Терано без да се мина".

                          Коментар


                          • #88
                            От: Автомобил за Геолог

                            И аз това разправям. А междувременно си мисля, че един газифициран гранд ще е по на далавера... Дори мицубишито ми се чини по-подходящо. Това терано ми се струва малко, но явно не е. Инак знам едно, дето толкоз гърч е понесло /е и ремонти /, че сигурно ще оцелее...

                            Коментар


                            • #89
                              От: Автомобил за Геолог

                              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                              Я да те питам колко струва един Вранглер отвъд голямата вода..... После ще ти кажа колко струват тук.

                              Кой модел Вранглер?

                              Дифендьра ако не е на 30 години и с десен волан си е над 20 бона тук или грубо 3 Вранглера от нормалните,че и горница.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #90
                                От: Автомобил за Геолог

                                Ей ти идея за приличен бизнес - купуваш десняци от Англия, обръщаш ги и после ги шиткаш из америчко... Хич да не е, поне една петарка ще остане горница. И ако развържеш 5-6 бройки за година ще изкараш добри джобни ...
                                П.П. Колегата не знам защо е решил, че Тераното най му пасва, но бих го посъветвал да не подценява и Фронтерите. Даже като обем мисля, че го превъзхождат. До колкото схванах, не му трябва джип за чудовищни екстреми, а такъв, с който да си превози з@дника и багажа от т.А до т.Б по не особено тежки терени. Колегата druncho (Иван) продава такава дълга база http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=144742 и един тест-драив би помогнал в оценката.
                                Последно редактирано от kuzdov; 05-06-12, 01:39.
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X