Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Речен Офроуд в прииждаща река,или малко нощно къпане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Речен Офроуд в прииждаща река,или малко нощно къпане

    Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
    Маслото в дифовете, как е ?
    Не е ли на боза ??
    В предния диф няма вода изобщо,задния,кутията и раздатката са с пресякано масло като боза точно,при все че отдушниците ми са вътре в купето с клапани на края,явно от семерингите са дръпнали,ама при тая скорост на водата и продължителния престой,няма как да не са за смяна маслата,и Тойотските мостове няколко пъти ги пълнех с вода колкото и да ги обгрижвах против воден достъп,водата винаги си намира път ако остане по дълго време машината във водата,ако минеш и заминеш няма никаква опасност да влезе вода при изведени отдушници с клапи.
    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Що ли не се сьмнявах,че ще го пробваш и това.Сега кажи,че и лебедката работи,ел. стьклата и те и нямаш вода в ни едно масло на тая Тойота и сьвсем ще им хврькне цената.
    Лебедката работи,маслото и е наред,както каза Коко,тя е механична,и няма ядове с нея,точно за това си я избрах,преди нея изгорих две електрически.Ел. стъклата си работят,само че като гася мотора и ми се включва централното заключване ,ще иска малко под слънцето да постои,бяха ми залепнали две релета и един бушон изгорял,смених и клаксона ,и Джипката си хвърка.И без друго скоро трябваше да я пера основно,сега направо мина през Тепавицата,и финно с водоструйката после,нема такава автомивка просто.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #17
      От: Речен Офроуд в прииждаща река,или малко нощно къпане

      Кандидат Водолази!!!!!!!!

      Коментар


      • #18
        От: Речен Офроуд в прииждаща река,или малко нощно къпане

        Предлагам да основем клуб на "водолазите с джипове".Белата ще е председател,пък аз ще съм първият кандидат челен.Справка-стр.10от темата "Нова Черна 2012" и стр.16 от "Варна 2012"
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • #19
          От: Речен Офроуд в прииждаща река,или малко нощно къпане

          Баси кефа......аз си купих къща до лудницата че като ми изтряска бушона да ме приберат по бързичко ,ама то имало бая луди на тоя свят!
          било е голяма емоция с много адреналин в кръвта .....кефите якоооо!
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #20
            От: Речен Офроуд в прииждаща река,или малко нощно къпане

            Браво, браво.......направили сте си кефа......браво

            Коментар


            • #21
              От: Речен Офроуд в прииждаща река,или малко нощно къпане

              Бела, голЕм си, братче!!!
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Речен Офроуд в прииждаща река,или малко нощно къпане

                Nice a
                NO PAIN NO GAIN

                Коментар


                • #23
                  От: Речен Офроуд в прииждаща река,или малко нощно къпане

                  А някаква информация в крайна сметка бедстващите хора, заради които сте се намерили в приключение, оправили ли са се?
                  Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Речен Офроуд в прииждаща река,или малко нощно къпане

                    Първоначално публикуван от Chertoianov Преглед на мнение
                    А някаква информация в крайна сметка бедстващите хора, заради които сте се намерили в приключение, оправили ли са се?
                    Няма такова нещо,ние не сме се намерили в приключение заради бедстващите хора,отдавна бяхме приключили със спасителната акция,когато хванахме гората,инак нямаше да поемам рискове да минавам през непознати места,когато има бродове за целта.По времето когато ние се борихме със стихията,реката отвя като сламка и един голф 3 около 5-6 километра по надолу,бат Жас каза че минал покрай вилата му като кану,докато отмиваше калните наноси от реката и УТВ-то му в гаража чак заринато,понеже вилата му е на брега,тая река в това време на годината е много коварна.
                    Последно редактирано от belata; 07-06-12, 17:42.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Речен Офроуд в прииждаща река,или малко нощно къпане

                      Супер! Реших, че се е получил проблема, докато пробивате към бедстващите. Важното е, че хората са получили навременна помощ, а вие сте изпитали на практика действия в критична обстановка, които са безценни в криза. Това лято се очертава доста дъждовно.
                      Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Речен Офроуд в прииждаща река,или малко нощно къпане

                        бела кефиш яко само тай
                        само бараки

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X