Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Вече не ги нитоват, щото нали могат да ги свалят на пътя
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      В някои европейски страни рег. номер си върви пожизнено с колата.И пак не са закОвани.
      Ма виж идеята с личните карти е опасна.Да не пръкнат някое анкерно закрепване , щот телбод е слабичко.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
        В някои европейски страни рег. номер си върви пожизнено с колата.И пак не са закОвани.
        Ма виж идеята с личните карти е опасна.Да не пръкнат някое анкерно закрепване , щот телбод е слабичко.
        В някои още по европейски,пък регистрационния номер си върви със собственика.Оставяш старата кола в моргата,сваляш си номерата.Отиваш в европейската "мототехника",харесваш си автомобил,плащаш,слагаш си номерата и си ти.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Тя се и носи.
          Гледам новините, та ме върнаха към нашата дискусия. Тоя който плаши с бомби летището и НДК от няколко дена, бил давал разни фалшиви сигнали (в т.ч. и на 112) и заплахи от няколко години. Но някак и до сега си е на свобода, към момента някъде извън България но в ЕС.
          Ясно е, че се носи отговорност за такива действия, но се вижда баш колко се търси такава в действителност.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            Гледам новините, та ме върнаха към нашата дискусия. Тоя който плаши с бомби летището и НДК от няколко дена, бил давал разни фалшиви сигнали (в т.ч. и на 112) и заплахи от няколко години. Но някак и до сега си е на свобода, към момента някъде извън България но в ЕС.
            Ясно е, че се носи отговорност за такива действия, но се вижда баш колко се търси такава в действителност.
            Притеснен от това, че още не разстрелян?
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              И са дупчели колите тия мизерници, дето слагаха номерата?!
              1. Първата ми кола - Ford Tranzit - освен че пробиха и нитоваха за вратата, изнесоха номера на вратата и ми казаха да си сложа осветление.
              2. Втората ми кола - Lada Samara -взех я с нитован за ламарината номер
              3. Третата ми кола - Skoda Fabia от магазина - дупчено и нитовано за ламарината на задната врата.

              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
              Нитоват ви номерата за колите?! А стига бе! И защо?
              Нормална реакция на нормално мислещ човек, което още веднъж потвърджава тезата ми че тия, дето всимат такива решения, са умствено повредени, а обществото, доколкото изобщо има такова - и то.

              Последната ми регистрация, ноември месец - разговор с един тотален кухавел на опашката, където си чакахме номерата:
              - А после къде трябва да ми сложах номерата?
              - Никъде - сам си ги слагаш.
              - Как така??? А нали слагат нит?
              - Вече не слагат.
              - Е как така??????? Така много лесно може някой да ми махне номерата!!!!!

              Тоя същия по никакъв начин не можа да вдене че ако някой поиска да му махне номерата, и с 10 нита да са занитени, пак ще ги махне. Не поиска да вдене и че въпросния нит се слагаше единствено за да отидат едни пари в едни джобове.

              Въпросния нит беше патентован като свръх модерна технология от фирмата, която ги изработваше, по някаква "случайност" същата фирма "БМВ", която изработва и до днес номерата на всички автомобили в България. Удобно, нали? Или може би им изтече патента, та "удобно" спряха да ги слагат с цел га могат да ги махат при нарушение (отново пълна глупост, заимствана от свръхинтелигентните власти на южната ни съседка). Така например ако си фирма и служителят ти отидв е командировка и направи изцепка, карайки служебния автомобил, който си му предоставил за да свърши работата, за която си го изпратил, фирмата ти остава без служебен автомобил през срока за спиране от движение. Естествено ти можеш да си търсиш щетите от работника, след като го уволниш, само че с нашата съдебна система има да ги търсиш с години, ако изобщо ги намериш някога.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Притеснен от това, че още не разстрелян?
                Не. Само от това, че никой не го интересува дори отявлен рецидивист(и може би луд) с такива постъпки, докато не дойде момент "да не се излагаме пред чужденците". Смятай за други, по-скромно злоупотребили, колко е реалистично да понесат някаква отговорност.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                  Гледам новините, та ме върнаха към нашата дискусия. Тоя който плаши с бомби летището и НДК от няколко дена, бил давал разни фалшиви сигнали (в т.ч. и на 112) и заплахи от няколко години. Но някак и до сега си е на свобода, към момента някъде извън България но в ЕС.
                  Ясно е, че се носи отговорност за такива действия, но се вижда баш колко се търси такава в действителност.
                  Ама гледай тея новини бре.
                  Тоя е давал сигнали и за обекти в ЕС.
                  Сега чакаме ония да го приберат и ако може да не ни го дават.И после да се разчуе ще е добре.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                    10-15 друг път точно 31лева струва.
                    Преди 2 години си правих нова табела на мотора... точно 10 лева + няколко за банката ( приемат плащения само по банков път ).
                    30+ е нов комплект табели + талони в кат, така че силно ме съмнява за една ламарина да искат толкова.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Спарки, тоя от опашката с номера го попитай дали е чувал за изнасилвания на мъже. “А стига бе, че така много лесно могат да ме изнасилят” и си затапваш дупката....? Хахаха, ама големи олигофрени има по света!
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
                        В някои още по европейски,пък регистрационния номер си върви със собственика.Оставяш старата кола в моргата,сваляш си номерата.Отиваш в европейската "мототехника",харесваш си автомобил,плащаш,слагаш си номерата и си ти.
                        Не е баш , както го разказваш.Тука можеш да си имаш номера , но си плащаш пътна такса за тях, дори и да не са завинтени.И не можеш в евроМототехниката да си купиш кола , да и завинтиш номерата и да си тръгнеш.Има си друг ред . Нали не си забравил , че от доста години съм в такава страна и в точно тази сфера.
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Колега декември месец удариха колегата и му сплескаха номера и ходи до Захарна фабрика щото там са БМВ и цената на една табела е точно 31 лева плаща се в ЦКБ и получаваш табелата. Така че какво е било педи две години и колко се съмняваш не те знам.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                            ..... с предимство е другия водач(този в дясната лента за движение).
                            Да,ама пък той е в съвсем друго нарушение и предимството му отпада!
                            Иво (таксито) Андреев
                            0988 91 80 50
                            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              https://youtu.be/T47MxHIFSy8

                              За 3-4 км.трето подобно изпълнение в неделя.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Баси малоумника.
                                На 2:20 изкривен кулокран ли се вижда, или е от оптиката на камерата?
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X