Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    На втория клип този с черната кола да не е с парен двигател на въглища ???

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Ясене, ти ли караш ужаската на тея клипове?

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
        Кой е булеварда с велоалеята?
        8-ми Приморски полк... В Гугъл няма да го видиш в сегашния му вид - точно го ремонтираха когато са снимали ... Има по една еднопосочна вело алея на всеки тротоар (друг е въпроса, че на места трябва да си виртуоз за да успееш да караш по тях - току някой стълб изникне посредата и - ама вие в София си ги знаете тези велоалеи

        Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
        На втория клип този с черната кола да не е с парен двигател на въглища ???
        Добричко Би Ем Ве ве... Ко знаиш ти - с каквото си иска - с такова ще си го кара
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Напоследък ми прави впечатление маниерът на новоизлюпени самоубийци на кръстовище в "градска"среда Навлизат с хъс в кръстовището,оглеждайки се на дясно и спират почти на средата тогава поглеждат на ляво.Е тоя феномен не моем си обяним.За да си десностоящ трябва да сеоглеждаш на ляво или не...

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Ами при равнопоставени пътища това е нормалната реакция - да се пазиш отдясно Защото този вляво трябва да ти даде път и да те пази - ако те удари - той е виновен

            ПС: да, равнозначни е правилният термин
            Последно редактирано от slowtraveler; 08-05-17, 23:30.
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Законът казва 'равнозначни', само за протокола ... на едно такова кръстовище един ми скъси багажника януари месец, на регистратора едно парче от стопа претича по предния капак само! Бил съм спрял без причина, за изчакване на някакъв си, който в последствие се оказа, че ми е десностоящ. Изненади бол по пътищата !

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Във Варна е местен спорт минаването на червено ама истинско червено, а не оранжево червено, както и подминаването на знак стоп и ръкомахания от купето.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Има го това нещо - особено лятото когато към обърканата организация, липсата на маркировка и понякога нелогично поставените знаци добавиш сума ти неориентирани туристи от други краища на България или света, нещата придобиват съвсем страшен порядък...
                  Ама какво да кажем - знаци само се поставят, без да се мисли за ревизирането им... А за промяна на елементарен и опасен знак минават над 3 години...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    Ами при равнопоставени пътища това е нормалната реакция - да се пазиш отдясно Защото този вляво трябва да ти даде път и да те пази - ако те удари - той е виновен

                    ПС: да, равнозначни е правилният термин
                    Ами не трябваше да чакам дълго.Точно преди час една уфтцъ забърса сополите на жипката у моя заден калник.Същата ситуация - блеене на дясно и чак като спря у калника,тогава ме видя.А има СТОП, и увтцътъ си е местна.Говоря за Т образно кръстовище - хоризонталата е път с предимство,а на вертикалата има стоп.Какъв е смисъла да блееш на дясно,като от там няма кой да ти пресече пътя.И това е масово.Друг е въпроса с нерегулирано кръстовище.
                    Последно редактирано от kosta-s; 09-05-17, 11:35.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Това е единичен случай Пази се - щерката ми тъкмо днес взе и външния изпит по кормуване - става съвсем опасно това лято
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                        Ясене, ти ли караш ужаската на тея клипове?
                        Да. Остарявам, знам.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          По скоро се подмадляваш, щях да се обзаложа, че си я дал на Стоенчо...

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            И това се движи по пътя.ВарнаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:18740797_1285528134830010_3874500543869208841_n.jpg
Прегледи:1
Размер:140.8 КБ
ID:5755189Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18698427_1285528131496677_4707838333257906163_n.jpg
Прегледи:1
Размер:90.2 КБ
ID:5755190Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18664345_1285528224830001_5714987686477540650_n.jpg
Прегледи:1
Размер:132.8 КБ
ID:5755191Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18664218_1285528138163343_8673602533531724353_n.jpg
Прегледи:1
Размер:8.5 КБ
ID:5755192
                            Ducati è nel mio cuore.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              E явно вече не се движи (както казва колегата - нИ моЪ разбЕра куцото магаре движима или недвижима собственост е )
                              шИфьора май си е посмачкал носа и навярно е разбрал за какво служи колана Ама тъй-като е бил мургав - сигурно не е разбрал
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                ...Ама тъй-като е бил мургав ...
                                Слаб ти е бобо...И трите китари на челното стъкло са без каиш,па дали са мургави,ко значение има.Добре че не са се разминавали с някого...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X