Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Бъди класик в калибрите почни да си заключваш колата като мен,а на тия с идеята Той ще ме пази......ми ще се пробвам,но може да не успея та за това да кара с усмивка за камерата.

    Като бях малък бащата ме учеше каквото и да карам да не разчитам,че другия ме пази,до момента грешка няма тая тактика.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      ...бащата ме учеше каквото и да карам да не разчитам,че другия ме пази,до момента грешка няма тая тактика.
      На мен дядо ми казваше да не разчитам че другият пази не само мене, но и себе си. Бащата пък беше от тия дето ни себе си пазят, ни околните. Добре че на някой етап го стопли и фърли книжката.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Ето ви за разнообразие нещо което няма да хареса на Гагич:

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          На мен дядо ми казваше да не разчитам че другият пази не само мене, но и себе си. Бащата пък беше от тия дето ни себе си пазят, ни околните. Добре че на някой етап го стопли и фърли книжката.
          Мен пък,инструктора ме учеше когато съм с "предимство" да не разчитам на това,че другите знаят за него.

          За 33 години имам два успешни опита да бъда лишен от предимство...без жертви при това.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Извадки от софийско градско, селско и между двете:



            Не разбрах защо изчезна звука /то само псувни де/ а и тубата понижи доста качеството.
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
              Извадки от софийско градско, селско и между двете:



              Не разбрах защо изчезна звука /то само псувни де/ а и тубата понижи доста качеството.
              Само да вметна, че на железопътен прелез с бариери изпреварването е разрешено.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Гледам и не вярвам на ушите си. От 3 дни обикалям Франция и вече взех да нареждам Франсоа как е умъглен и върши глупост след глупост. Явно не е така - трябва да си сверя часовника - отдавна не съм карал в БГ...
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                  Само да вметна, че на железопътен прелез с бариери изпреварването е разрешено.
                  не казвам, че е забранено, но беше доста рисково - след няколкостотин метра тоя юнак с астрата изпревари един камион в завой.............дано колегата пред мен е гледал в огледалото, защото секунда след това зави наляво.
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Гледаме бялуту БийМВье ХиксПитица:

                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Така сЪ прай...а можеше и на дясно да завие пред всички, след светването на червеното... (и не питайте от къде знам...с личния автомобил никога не съм го правил).
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                        Така сЪ прай...а можеше и на дясно да завие пред всички, след светването на червеното... (и не питайте от къде знам...с личния автомобил никога не съм го правил).
                        Надясно на "Фритьоф Нансен" почти винаги има "Във гората враг стаен" - полицайЦи, дебнещи такива завиващи, за да направят това.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Надясно на "Фритьоф Нансен" почти винаги има "Във гората враг стаен" - полицайЦи, дебнещи такива завиващи, за да направят това.
                          Е той затова и Цецо не го прави с личния си автомобил, а само със служебния.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Е той затова и Цецо не го прави с личния си автомобил, а само със служебния.
                            Вече с никакъв не бих. А когато..нали...служебния автомобил беше автобус (разбира се не на конкретното място)
                            Но като половинчато оправдание - нямам почти нито едно авторско изпълнение, всичко съм копирал от истински гении в областта на "оптимизирането". Естествено, още тогава се съмнявах в наличието на грам здрав разум в тях, а от разстоянието на времето, виждам че такъв е липсвал и у мен.
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                              ... от разстоянието на времето, виждам че такъв е липсвал и у мен.
                              Я как благотворно влияе шофирането в Германия

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Я как благотворно влияе шофирането в Германия
                                Така е. По едно време си мислех, дали най-добрата инвестиция за да се подобри положението в България, не би била да се осигури на всички българи, кратък но поучителен престой тук (или на подобно място).
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X