Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    .... Аз за това вече даже и зор не си давам- много лесно се кара кола струваща едно яке, и с книжка дето няма и да я разчете даже....
    Това ми напомни един клип с едни руснаци, дето искаха да говорят на английски на катаджията, ама в Беларус ли в Украина - нямам спомен...

    П.С. намерих го...
    Извинявам се за страничния клип, ама навсякъде има и идиоти и свестни хора... Поставянето под общ знаменател е обидно и за двете страни
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Те това и аз щях да го кажа ма ти си призна - много от тарикатите по тарикатски са си набили последните пари в тенекия и телефон,призлява му от един смачкан калник и липсваща броня и не прави сметка,че има хора по пътя на които много не им дреме за тенекии.Ония ден пътуваме тандем аз с джугана и една Тундра зад мен,маркировка да ти извади очите,на маркировката светлоотразители изпъкнали които тропат като ги настъпиш,аз чакам Тундрата,че се мота,пред мен ТИР,от дясно засича или се опита един СМАРТ........и като се разхилих се събуди едното дете.
      Смарта ме подгонва,аз се хиля и 2 не виждам,след минута / че набира още нали / се изравнява с мен и ОП - среден пръст от една кифла на няма и 20 с индианска баба.Аз как не изтървах волана от уплаха не знам ма добре,че тя реагира та си спаси Смьртчето иначе все го бях отнесъл през в платна.
      Звьни ония зад мен- Асене ше те гази тая с чехьла хаххааха.......а тя се накульрджила и ме гони ли гони,а аз да бягам ли се чудя,да ме настигне ли,да спрем ли........Тате тая какво ще те прави........Майка ти е тук татенце иначе и аз това щях да я питам

      Маркировка като слънце,знак е те такъв,3 знака преди това,че и забранено изпреварването на чист език си пише.....те със Смрт изпреварва от дясно Тундра,опит да ме прескочи с прежаления 500 който е двойно и малко по-дълъг от чехьла и да се завре зад ТИР.Една е те такава ти трябва по коя да е уличка или булевард или там както го наричат това и те е сгазила с все знаците та аз като карам в БГ много знаци не гледам,но и се влача по нашенски стандарт,не е като едно време.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Босе, туй у демокрацията ли бре? Щото тук ни облъчват, че там слънцето не залязва
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Индианеца си е индианец ма и физиката си е физика,Смарт на 140ка и Тундра.......голям индианец трябва да си та и гониш с идея да ме хванеш за.........бе молим ти се,малко ги бият
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Босе, туй у демокрацията ли бре? Щото тук ни облъчват, че там слънцето не залязва
            Аааа, не залязва за тия дето им е изгряло. Ама има индивиди, за които изгрева още не е дошъл. И понеже аз, като бога Слънце, ми е писнало да ги чакам да ги огрее, ги церя с предната броня. Излиза облещена и вика "ти нарочно ме блъсна". Абе може и да си права, ама а го докажи... Пълен шаш! Аз даже не излизам от колата, седя и се хиля. Голям кеф! Ама така е, не са виждали някой да е такова перде, че да ги тресе директно с бронята.
            Както казваше треньора по ветроходство навремето- бий за да те уважават!
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Странично е 50/50 или всеки си оправя щетите по колата,моите ако метна Смарт през 2 платна в канавката ще са под 1000 кинта без да се занимавам,нейната гаранция отива на боклука и то ако се размине без линейка.

              Пробвано няколко пъти
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Отказахте ме да идвам - то много опасно у вас
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Ааа, само за Български улици и логика няма да си говорим...
                  Ми няма, 'щото за твоята логика думах.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    Отказахте ме да идвам - то много опасно у вас

                    Само ламарини,не бой се
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Десняк отнася знак,
                      Има и рима.
                      На 13 сек.
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Звънна ли им след това да възстановят знака... Че на такъв остров без знак скоро някой ще си остави и картера...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Звънна ли им след това да възстановят знака... Че на такъв остров без знак скоро някой ще си остави и картера...
                          Не съм.Сега ще звънна.
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Интересно, че хем с някакъв "десен" номер, хем викаш е десняк, хем лепенките по каросерията ти казват да го изпреварваш отляво. Сиреч, си е тукашен десняк, не е приходящ. Ше се научи човекът.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Интересно, че хем с някакъв "десен" номер, хем викаш е десняк, хем лепенките по каросерията ти казват да го изпреварваш отляво. Сиреч, си е тукашен десняк, не е приходящ. Ше се научи човекът.
                              То се вижда към края на клипа къде му е воланът. Но определено кара неадекватно - вижте го как придърпва при потегляне, докато чака да влезне в кръговото. На излизане тъпее и чака. Изобщо или е пиян или за пръв път се качва на този "камьон". А това е самосвал, приготвен за регистрация от някой от Боковите мЪгистрало-строЙтели обществени поръчкаджиЙ (или със спестени такси по пререгистрация).
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                То се вижда към края на клипа къде му е воланът. Но определено кара неадекватно - вижте го как придърпва при потегляне, докато чака да влезне в кръговото. На излизане тъпее и чака. Изобщо или е пиян или за пръв път се качва на този "камьон". А това е самосвал, приготвен за регистрация от някой от Боковите мЪгистрало-строЙтели обществени поръчкаджиЙ (или със спестени такси по пререгистрация).
                                При излизане от кръговото нарочно се мушнах в дясно,да видя що за екземпляр е.Да,нашенски десняк,около 55-60 годишен,ма поне любезно ме пусна пред себе си.И карах 200-300 метра страхувайки се ,че ще ме нашие отзад.
                                Виден столичен ихтиолог

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X