Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Стига сте яли Гагича.

    Някой друг от вас пуснал ли е тука собствена простотия? Не казвайте че не ги правите.
    Разбира се, най-логично е, когато някой пусне простотия, да коментираме простотиите на другите.
    Ето, аз днес, на един светофар минах на оранжево. Нека да е спокоен гагича. А и Ясен.

    П.С. Какво е притеснителното в организацията на движение?

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
      П.С. Какво е притеснителното в организацията на движение?
      Скрийте се негде от срам, виЙ усвоЙтели на общински кървави пари! Видовдан иде, ей! Ша дойде кака КУрнелия на вльаст и ша ви сецни далавериЙте!
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Гагич, майтапа на страна - време е да сменяш джипката с по-съвременно МПС, дето спира самостоятелно
        Разликата в цената ще я избиеш от безпроблемната експлоатация
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от razs Преглед на мнение
          Което пак не те оправдава за неспазване на дистанция.
          Лично на мен дистанцията ми е фаворит сред правилата за движение,НООО ако сме честни нека си признаем колко я спазваме в градски условия при движение с подобни скорости.Сигурен съм, че всеки е имал случай, при който заради секунда невнимание(поради причина) аха-аха да подпре колата пред него(което за мен е равнозначно на този случай).Голяма работа - чисто статистически е нормално да се случва.
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Що? Да земем де ти извадим досието от КАТ?
            Лицемерииииииииииииии-и-и-и-иЙЙЙЙ!
            Ааа...без мене... ПисАл съм(и не веднъж) че мога(т.е. можех) да послужа за отрицателен пример(като в оня виц - ако не става нищо от мен, поне за отрицателен пример съм добър).
            И ако всичкото нарушения направени от мен бяха записани, сигурно щяха да имат милиони гледания в ютюб, а книжката не биха ми върнали до живот(ако можеха за няколко живота даже).
            На тоя фон, нямам много ПТП-та по вина, но последното беше подобно на Гагичовото. И не оправдавам нито себе си нито него в случая, но както каза полицая(докато ми пишеше акта), случват се такива неща.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              В интерес на истината проблемите ми с дистанцията когато се прибера да шофирам в България са че е дори теоретически невъзможно да спазвам дистанцията която искам и да не тръгне някой изпреварващ ме да ми се "вре в дистанцията" която съм оставил.

              Оставя ли повече от автомобил разстояние, работата е утекла. Което има за ефект постепенно да ме избутва назад, понеже този пред мен (дето исках да си спазя дистанцията до него) си кара с една скорост, а аз на всеки няколко секунди изоставам с още един (наврял се) автомобил разстояние (понеже спазвам дистанцият и до всеки който се набута пред мен).
              Последно редактирано от Goblin; 28-02-17, 19:26.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Гагич, майтапа на страна - време е да сменяш джипката с по-съвременно МПС, дето спира самостоятелно
                Разликата в цената ще я избиеш от безпроблемната експлоатация
                Тя и понастоящем е безпроблемна експлоатацията, като изключим паузите в "доверения сервиз" на застрахователя Добре работят момчетата, ама много бааавно, беее? Верно са заринати с работа - някакви тотално помляни "Кайени", "Рейнджове", че и "Бентлита" гледам седят при тях, изобщо не си представям, че от тях ще могат да направят нещо подобно на кола, ама явно си знаят работата. Та като треснах "Ярисчето" ми причерня, като си представих как пак ще стоя без "Хеми" един месец... . Добре, че китайският пластмасароч се оказа по-здрав от тойотския (турски?) пластмасароч. Самостоятелно спиращо МПС с такава комплектация в Клета Майка не се предлага. Гледам продават из интернета едни железни брони, 1 към 1 с фабричната, но кой знае какви други щети причиняват - ще усучат цялото купе при подобен или по-силен удар?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Защо да не се предлага - моето спира самостоятелно, пък комплектацията е що годе еднаква... Просто твоята случка е най-типичния и идеален случай за сработване на системата... В повечето останали случаи тази система само дразни
                  Случвало ми се е да сработи в аналогичен на твоя случай - докато премествам крака от газта към спирачката, сирената вече е ревнала, дисплея светнал червено и спирачката е почнала да спира.
                  Чукнеш ли в този случай спирачката - спирането става много по-интензивно.. Наистина в такъв случай ми е помагало - затова и съвсем сериозно ти го препоръчах...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    Защо да не се предлага - моето спира самостоятелно, пък комплектацията е що годе еднаква...
                    Не е еднаква и много добре знаеш това
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Скрийте се негде от срам, виЙ усвоЙтели на общински кървави пари! Видовдан иде, ей! Ша дойде кака КУрнелия на вльаст и ша ви сецни далавериЙте!
                      И тато да дойде на власт не може да ми ги сецне.
                      Наздраве и на теб. 🍺

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Чукнеш ли в този случай спирачката - спирането става много по-интензивно...
                        ...и те натриса тоя зад тебе.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          ...и те натриса тоя зад тебе.
                          Гагич не може да огрее навсякъде.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            В интерес на истината, аз така си изтървах телефона в краката и като си вдигнах главата, един пред мен даваше назад вече. Защо, не е ясно, но аз го наших, макар и по-леко. Но не съм тръгнал да търся кой усвоява пари, та да делиме, той усвои едни 50 лева от моя портфейл, запазих записа за всеки случай и кой от къде е. Вината си беше моя. Не на общинарите или на този пред мен.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              При видеото на Гагич се вижда колко важно е да се реагира на реакцията на останалите. Там сигнала, че нещо става беше спирането на белия бус в насрещната лента. Пешеходеца не се виждаше до този момент пряко. Предполагам, че в този момент Гагич е внимавал да не се появи човек от дясно, иззад буса на бояджиите. Много пъти работниците по подръжката на пътищата се държат като безсмъртни и нечупими. А на това кръстовище е невъзможно спазването на дистанция. Гоблин много добре е описал какво се получава при опит за нормална дистанция от около кола и половина.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                И друго има - Гагич гледаше в огледалата да не го отнесе буса "Додж" на хамериканското посолство (вижда се в началото на клипа), който (с български шофер, естественНо) тръгна да излиза от кръговото от средна лента. От коя лента на кръгово се излиза от него - има обширен дискусиЙ по-нагоре в същата тема. Ако дясната лента на "Тотлебен" посока "Цар Борис III" не беше затапена от служители на Дрънчо и Коззец (как прочее следва да се чете този ник?) работещи по усвояването на общински пари, всичко щеше да си бъде ОК.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X