Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Ето тук шофьора на едно наточено Ауди много се бе разсеял...
    Като че заобиколи някаква птица, която излетя току пред него

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:spm.jpg
Прегледи:1
Размер:58.7 КБ
ID:5741089
    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Че имаше птици - имаше (вижда се и в началото на втората част на клипчето), но юнака се бе зачел - затова и плавно влезе в насрещното...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Ето тук шофьора на едно наточено Ауди много се бе разсеял...
        След 2 км виждате отново с каква разлика в скоростите ме изпревари (явно бе 4.2тди), и то при условие, че аз (като-че ли) се движих над ограниченията 90км/ч..
        Това са две различни коли.Втората има някакво полукрило на багажника...

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
          Това са две различни коли.Втората има някакво полукрило на багажника...
          Е, па това е автоматично надигащ се със скоростта спойлер (или както му казват). Другарете от ФАГ още от 80-те години го слагат по разни "Корадо", "Сироко" (туй извьестно и като "Ширукооо" в Клета Майка). Колата е една и съща - с БГ транзитен номер.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Е, па това е автоматично надигащ се със скоростта спойлер (или както му казват). Другарете от ФАГ още от 80-те години го слагат по разни "Корадо", "Сироко" (туй извьестно и като "Ширукооо" в Клета Майка). Колата е една и съща - с БГ транзитен номер.
            Шъ мъ прущавъш, ама няма Широкууу с таквози нещо.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Шъ мъ прущавъш, ама няма Широкууу с таквози нещо.
              Да ти спестя пари - не си залагай гащите на тази версия. За корадото де.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                За Кур-адууу знам че има, даже съм карал.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Абе, както виждаш, има и "Ауди" с такова. Едва ли е монтиран специално "афтърмаркет", върви си с колата. Аз па съм виждал и на "Гоуф VR 6" некъде 90-те години - беше единственото нещо, което работеше по колата Щото фарове, чистачки, прозорци - нъц .
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                    Това са две различни коли.Втората има някакво полукрило на багажника...
                    Да, както споменаха колегите - един и същ автомобил е - с транзитни номера... Скоростта му в първата част на клипа е под 80км/ч, а във втората част на клипа е над 140-160км/ч...
                    А относно избягването на птици - в момента в който се изравних с него след като той се прибра, с едната ръка махаше извинително, а с другата - държеше някакви папки, гледайки в тях....
                    Едва ли му е правило впечатление някаква птица - поне би ударил спирачки...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Ааа, аз съм жигуладжия, тея мурафети с автоматичните шпойлери не ги знаех...

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Бързал човекът ... (след 0:50)

                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Много неприятно и за двамата водачи.

                          П.п Защо не си стои в лентата,вижда се как леко се сепваш от изпреварването му.И май няма спирачен път,или не му работят стоповете.
                          Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 30-01-17, 17:36.
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            На това място трябва да ги разкарват тези паркирали коли пред Доминос. Другото е ясно.
                            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                            Drag Grand Canyon Daily
                            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                            LZ1JYM

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-01-30-19-08-30.png
Прегледи:1
Размер:206.8 КБ
ID:5742404Е по- непрекъсната и повторена няма! Или и лекият е като оново момче с мотора дето кара бързо пред Ловния без необходимата категория? И хич даже не е жалко за лекотоварния, щавене на живо. За лекия ако има превишена скорост или друго- отделно. Или и тук лекия не се съобразява с пътната обстановка, както когато синът на Гагич не си отстъпи правата при съвсем законно и безситуационно изпреварване на ,,по- голям" професионален автобус от предишните страници?
                              Последно редактирано от veskov; 30-01-17, 18:57.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                                ... П.п Защо не си стои в лентата,вижда се как леко се сепваш от изпреварването му.И май няма спирачен път,или не му работят стоповете.
                                Не е мое видеото, а от близък човек. Опит за спиране и спирачен път не се виждат. А не е като да не се вижда отдалеч, че лекотоварният прегражда лентата.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X