Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    С приближаването към обекта обикновено казвам "от тук нататък може да спрете където прецените".


    Пак - сериозно си се объркАл относно професията ми. Ако имаш къса памет, лепни си напомняща бележка някъде.
    И като ти спре след 200 метра почват едни други разговори. А за другото си помня много добре,ама отговора си ти беше точно какъвто очаквах и казвах.
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
      Факт - клипчето. Набих спирачки и пресякох двойна непрекъсната линия (с клаксон)..
      Щото иначе изобщо не го правиш, ама без клаксон или поне не качваш кадри от тези моменти!

      Да не говорим за спазването на дистанция,или кога е разрешен звуковия сигнал! Ама изобщо!
      Последно редактирано от suzuki team; 01-05-16, 01:09.
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от paragraf 22 Преглед на мнение
        Интересно място е форума...
        Дадох пример с натоварен трафик. В клипчетата няма нищо фрапиращо.
        Да, интересно място е Форума.Какво трябва да има на клипчетата?Изкривени ламарини,кървища,откъснати крайници?Бакшиша,може да спира както си иска ,а ние да сме толерантни?
        Дизелов Jeep, не е Jeep.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
          И като ти спре след 200 метра.
          Кога па беше в таксито с мен та си толкова сигурен за разговорите?

          Като ми спре след 200м, ако е имал причина за това, няма да му кажа нищо. С 200м ходене няма да се протъркам. Ако пък медувременно видя място му го посочвам директно. Абсолютно малоумие е да караш някой да прави нарушение заради теб, независимо дали таксиджията, дето те вози, или водачите на автомобилите около теб. Това го гледам по Симеон по 2 пъти дневно - никой не го интересува че като спре така в час пик от 2 ленти става 1 и за секунди се образуват колони от по 20 автомобила, нищо че по преките или 50м по-нататък очеизвадно има място, ако не за паркиране, то за престой така че да могат да те заобиколят без да се налага да изчакват колите в насрещното.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от paragraf 22 Преглед на мнение
            Интересно място е форума...
            Дадох пример с натоварен трафик. В клипчетата няма нищо фрапиращо. Карал съм в 5 държави, на два континента, но тук не говорим на кой му е по-голям (което е доста любимо на много хора), а само, че ако сме по толерантни (да не натискаме таксито отзад, да не се засичаме по кръговите), нещата ще са по-добре.

            Изразих мнение, всеки има право на такова, нали?
            И друг път съм го казвал: Синдромът на сварената жаба
            Ако пуснеш жаба в гореща вода - ще изскочи.
            Ако пуснеш жаба в студена вода и я загрееш постепенно, жабата няма да усети и ще се свари.

            Темата я пуснах точно с тази цел. Да си сверяваме часовниците. За да не се сварим.
            И в този ред на мисли: Заснетото на клипчетата не е нормален трафик. Просто някои са свикнали, че "тука е така" (вече са се сварили).

            И последно: Много ми е странен този коментар: Аз съм бил натискал таксито отзад През цялото време бях на спирачка, поддържайки безопасна дистанция. Десният мигач на таксито означава, че ще завива надясно (в случая: по ул. Акад. Методи Попов). Таксиджията включи аварийките в момента, в който стигнахме двойната непресечена линия. Моят избор беше да спра зад него с риск някой да се надъни в теглича ми или да го прескоча като настъпя двойната непрекъсната линия - избрах по-малкото зло.

            Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
            Щото иначе изобщо не го правиш, ама без клаксон или поне не качваш кадри от тези моменти!

            Да не говорим за спазването на дистанция,или кога е разрешен звуковия сигнал! Ама изобщо!
            Защо ми се струва, че ти свършиха аргументите... Обвиняваш ме в неща, които не си видял и изобщо нямаш представа дали са верни.
            И аз мога да те обвиня, че си караш таксито пиян, но не качваш кадри от тези моменти!
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Христос воскресе. Заравяйте томахавките.
              Последно редактирано от razs; 01-05-16, 09:08.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от paragraf 22 Преглед на мнение
                ... не видях кой знае какво-съвсем нормален трафик за София...
                ...
                Ако сме по толерантни, това ще спре.
                ...
                Тъй де!

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01052016544.jpg
Прегледи:1
Размер:187.1 КБ
ID:5713733

                Караш срещу знака в еднопосочна улица, след което спираш насред кръстовище, щото въпросът е на живот и смърт (да си купиш баничка), а да спреш отдясно не е оферта, щото си ебати пича и за тебе правила няма.
                Ежедневие, нормален трафик в София! И не, "това" няма да спре с толерантност ...
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 01-05-16, 11:42.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Толерантността е много ценна, но недостатъка е че няма мерило за нея и всеки я възприема различно.
                  Такситата правят повече нарушения от останалите в движението, и това е така по цял свят. И по разбираеми причини, затова и не се гледат съвсем под лупа.

                  ПП: Сигурно помните оня виц за степенуване на опасните шофьори - "...жената е най-опасна - като пиян таксиджия на мотор"
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Значи да разбирам, че клиповете са с криминално съдържание, заради високата обществена опасност и един куп ОГРОМНИ нарушения.
                    Също така да разбирам, че всички пишещи (без мен, разбира се), не правят никакви нарушения и имат платинени талони, книжки и мишки (за компа).
                    И един мармот завива шоколад...
                    Не знам защо писах изобщо...
                    Прави сте и благодаря за рибките.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Все още изпитвам съмнения в това дали онзи полицай, който загина на АМ Тракия преди няколко дни сгазен от турски ТИР не е допринесъл сам за аварията....
                      Ето вижте как се 'обезопасява' катастрофа по АМ"Хемус" до разклона за Провадия...
                      Спирачния път при разрешената скорост 140км/ч е около 140-150метра... И то авариен спирачен път - т.е. ако от раз започнеш да спираш с максимална ефективност - до дупка...
                      В района има поне 3 полицейски автомобила, и нито един, който да предупреди трафика.... Можеше поне единия екип да предупреждава трафика 300-400метра преди катастрофата, която бе заела бързата лента...
                      Не са нарушители, но са малоумни...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Кражба на мотоциклет заснета от самите крадци!
                        https://www.facebook.com/ibnmuhammed...7207429081580/
                        Honda CRF 250 X
                        Touareg 3.0 TDI

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          А това видяхте ли го?

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image_5468029_126.jpg
Прегледи:1
Размер:54.5 КБ
ID:5714076
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Днес ме хвана яд,че още не съм си купил регистратор...Кола на военна полиция ескортира два Чавдара.Не знам какви випове се возеха в тия достолепни ковчези, но пилотката излезе нарочно на околовръстното от път без предимство и знак стоп, запречи целия трафик,предизвика абсолютно ненужно верижна катастрофа на три коли( единствените,които трябваше височайшия кортеж да изчака).След Чавдарите мина една Астра,която В(и)П изблъска в банкета...Това и от НСО не съм го виждал...
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Нямаше на мина на жълто, ако не беше този "офлюс" пред мен. Типичното поведение - да минем така, че да прецакаме всички след нас. Т.е. - да ни хване жълтото. За протокола - след мен се наби още една кола да мине. Но не стига, че наби спирачки след като навлезе в кръстовището, ама засече и дясната лента.
                              После па някакъв пешеходец се уплаши да пресече на пешеходна пътека. Сигурно е решил, че нямам спирачки... Аз изглеждам малко страшно.
                              А онзи дето се изнесе с облак черен дим (беше зад мен и ме изпревари от дясно) стигна до следващия светофар, където го настигнах.

                              Всъщност се радвам, че в този безумен трафик всичко се размина без реални щети и човешки жертви.


                              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                              Днес ме хвана яд,че още не съм си купил регистратор...
                              Е аз имам регистратор (вече), но днес по-готиния клип (с крави и селяндур) ми го изтри... Винаги има следващ шанс - ще си купиш. Мога да съдействам с инфо.
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                                Нямаше на мина на жълто, ако не беше този "офлюс" пред мен. Типичното поведение - да минем така, че да прецакаме всички след нас. Т.е. - да ни хване жълтото. За протокола - след мен се наби още една кола да мине. Но не стига, че наби спирачки след като навлезе в кръстовището, ама засече и дясната лента.
                                После па някакъв пешеходец се уплаши да пресече на пешеходна пътека. Сигурно е решил, че нямам спирачки... Аз изглеждам малко страшно.
                                А онзи дето се изнесе с облак черен дим (беше зад мен и ме изпревари от дясно) стигна до следващия светофар, където го настигнах.

                                Всъщност се радвам, че в този безумен трафик всичко се размина без реални щети и човешки жертви.
                                ...
                                Две ленти за направо, човекът си премина през кръстовището, намалявайки за да премине през трамвайната линия, после си зае точно неговата си лента. А онзи, другия, от коя страна да те изпревари при положение, че си заел най-лява лента? И точно в този случай(на 0:45) ясно се вижда вредата от обратните броячи по светофарите - един спира, друг дава газ, за да мине и белите се случват.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X