Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кит за Aprilia RX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кит за Aprilia RX

    Здравейте Искам да попитам по-разбиращите за моето моторче, което е 50 кубика, какъв кит трябва да сложа (т.е. всичките части които са необходими), какво трябва да се закупи и коя марка е препоръчителна, за да стане 75 или 80 кубика
    Двигателят е Minaralli AM6; моторът е 2001 година

  • #2
    От: Кит за Aprilia RX

    http://www.opvoeren.nl/merk/aprilia/rx50-mx50/cilinders

    Това ми предложи един колега на мене предполагам, че ще ти свърши някое от тях работа... Необходими са ти Цилиндър ,глава ,бутало ,бутален болт,лагерче на буталния болт , сегменти и гарнитури мисля ,че е това и след това трябва настройка на карбуратора. ако няма настройка трябва да смениш жиглиорите с по големи и пускаш повече въздух зависи от карбуратора... за 75 кубика можеш да го шлайфаш твоят цилиндър и пак ще получиш добър резултат а ако вече си се насочил към кит за Rx има навсякаде.

    И аз имам Априлиа Рх 50 това на аватара е тя

    Коментар


    • #3
      От: Кит за Aprilia RX

      С колко е нормално да се шлайфа буталото, за да се получи добър резултат?

      Коментар


      • #4
        От: Кит за Aprilia RX

        Първоначално публикуван от Smak4o Преглед на мнение
        С колко е нормално да се шлайфа буталото, за да се получи добър резултат?
        А защо ти е да шлайфаш бутало!?

        Ако имаш предвид цилиндър и питаш по темата, 50сс не може да се шлайфа на 75 или 80...
        Life is good... on a dirt bike!

        Коментар


        • #5
          От: Кит за Aprilia RX

          Обърках се за цилиндър питах. Идеята ми е да е с една идея по бърз или рязък (Изключваме смяната на 2-та пиньона)

          Коментар


          • #6
            От: Кит за Aprilia RX

            Първоначално публикуван от Smak4o Преглед на мнение
            Обърках се за цилиндър питах. Идеята ми е да е с една идея по бърз или рязък (Изключваме смяната на 2-та пиньона)
            Ще ти дам по-добра идея- продаваш стария и си взимаш 125 кубика.
            Yamaha WR 200

            Коментар


            • #7
              От: Кит за Aprilia RX

              Първоначално публикуван от Smak4o Преглед на мнение
              Обърках се за цилиндър питах. Идеята ми е да е с една идея по бърз или рязък (Изключваме смяната на 2-та пиньона)
              По бърз без смяна на пиньоните мисля, че няма как да стане... За по рязък с кит, но марковите са между 300+ и 600лв или поне толкова бяха допреди няколко години, когато имах подобна идея и търсех как вървят. Мисля, че бяха 75cc, 80c, 90cc. Ако намериш втора ръка бива, но ако ще купуваш нови по разумно е да послушаш съвета на колегата...
              Life is good... on a dirt bike!

              Коментар


              • #8
                От: Кит за Aprilia RX

                Вече има китове за по 150..200 лева на 85цц и ще останеш много доволен,но и аз съм на това мнение продай този и вземи 125.

                Коментар


                • #9
                  От: Кит за Aprilia RX

                  Първоначално публикуван от andrags Преглед на мнение
                  Здравейте Искам да попитам по-разбиращите за моето моторче, което е 50 кубика, какъв кит трябва да сложа (т.е. всичките части които са необходими), какво трябва да се закупи и коя марка е препоръчителна, за да стане 75 или 80 кубика
                  Двигателят е Minaralli AM6; моторът е 2001 година
                  Добър ден! Понеже имам априлиа рх 50, и и сложих кит на 90цц с 49мм бутало, но ме интересува дали някой ще може да ми каже г/д колко коня е?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X