Обява

Свий
Няма добавени обяви.

? Ето конкретния ми случай...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ? Ето конкретния ми случай...

    То се вижда че си харесал Диското Ако имаш път към София,обещавам да ти дам да го ,,премериш''
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #32
      От: ? Ето конкретния ми случай...

      Много бързо от черни пътища се стига до по-сериозни неща. СантаФето е кола с по-голями гуми. 120ката , не се сещам за друг джип който ще мине на тежък офроуд и ще пътуваш спокойно на магистрала, за това и си държи цената.

      Коментар


      • #33
        От: ? Ето конкретния ми случай...

        120ката е автобус и не знам какъв сериозен оф ви гони с нея, ама тя си е за експадиции. И 6" лифт с 38" гуми /ще и изглеждат баш тамън, всичко до 35 и малее, та къде го комфорта на магистралата/ да и сложиш с тея габарити сериозен оф с нея в БГ, забрави... 100% ще е по-здрава от диското с целите си мостове, но диското с правилните гуми си офроуди та свят да ти се завие! Просто паркетниците никой не им слага дори АТ гуми и се почва с легендите, че за нищо не стават... което са пълни глупости...

        Коментар


        • #34
          От: ? Ето конкретния ми случай...

          Колега струва ми се , че бъркате 120 - ка с 80 - ка ! Но както и да е интересно ми е защо се препоръчва 120 - ка пред 100 - ка ?
          Ако колегата се спре на Тойота ви предлагам да ги обсъдим тези двете .
          [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

          Коментар


          • #35
            От: ? Ето конкретния ми случай...

            +1 за Субару Б9. Явно няма да си офроудър с нужда от джипка. Субару отвсякъде ти покрива изискванията.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #36
              От: ? Ето конкретния ми случай...

              B9 Tribeca e мнооого голямо извънземно с изключителни двигатели ,сравнително икономични ........... ако имах 30К за паркетовоз 100% това ще е мойто !
              Лудак

              Коментар


              • #37
                От: ? Ето конкретния ми случай...

                +1 за Паджеро 4, изкачат много изгодни. И все пак, при нашите размери и изобилието на пазара, дизайна е доста решаващ!
                VARADERO SD2

                Коментар


                • #38
                  От: ? Ето конкретния ми случай...

                  Първоначално публикуван от dat Преглед на мнение
                  .. Диско 3 (любимец, но никой не каза нищо тук за него, май само ще се обръщам по улиците)
                  Не казва никой, щото "писачите" тук не обичат марката - в този раздел (разгледай, ако не вярваш) ще намериш само препоръки на Киа (никога никакви проблеми нямат - само караш), Джийп (открили топлата вода и са единствените правилни) и Тойота (хеви-дюти решението, не се намирало, ма било най-якото)...
                  Просто хората си карат жиповете и като влезат тук и видят мненията на разбирачите им се отщява да пишат.

                  Купи си това, което ти е на сърце! Седни, повози се и си го купи - всяка марка и модел си имат минусите - никой от тук няма да ти плати поправката им, тъй че трябва да намериш аргументи В СЕБЕ СИ да си ги плащаш - затва - не се съобразявай с мнението на писачите.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • #39
                    От: ? Ето конкретния ми случай...

                    Ми винаги се получава така, че всеки дърпа чергата към себеси. А за паркетник определено бих си избрал Субару.
                    п.п.Даже като се замисля, на Субару не му отива определението "паркетник", ама никак даже не му отива.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #40
                      От: ? Ето конкретния ми случай...

                      Първоначално публикуван от dat Преглед на мнение
                      ..........
                      - и последна молба: откъде четете джипска информация? Аз гледам в autoexpert.ru за колите, но не стига. Тук, във форума, има някви ресурси, но като новак нямам достъп до тях. Та, метнете малко линкове, да се просвещавам . Английския го чета с разбиране, руския - с чувство.
                      Благодаря и успех на всички!

                      http://jeep.avtograd.ru/index.htm
                      Дизелов Jeep, не е Jeep.

                      Коментар


                      • #41
                        От: ? Ето конкретния ми случай...

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Субару Форестър?
                        Много добра идея!

                        Коментар


                        • #42
                          От: ? Ето конкретния ми случай...

                          120kaта на офроуд основния и проблем е че ми е жал за нея, иначе друго не виждам какво не и става за офроуд с средна трудност. На дълго е доста комфортна, защото София-Лайпциг го взимам на 1 път и като слезна не съм на кокал, като след 50км с шкодилака, а и си държи и скорост без проблем. По-ми харесва от 100тицатам защото е с по-малки габарити и се кара по-лесно из града, по-нов модел е, по цивилна е като цяло.

                          Коментар


                          • #43
                            Ех, момчета... Сега пък и Трибека.. И тъй като се отнасям сериозно към всеки съвет, хвърлих бърз поглед: ми то - кросоувърче. И мнения в стил "Субару не е това, което беше". Така ли е - не знам, нямам достъп до такава. Няма лошо, но си мисля, че ако трябва да плащам за тежка кола, със скъпа поддръжка, големи гуми, голям резервоар и т.н., не е зле да получа нещо насреща, демек, малко увереност, че не завися съвсем от пътните условия. Както казва Rady1st по-горе "Много бързо от черни пътища се стига до по-сериозни неща".
                            PinMaster ми казва: "Купи си това, което ти е на сърце!" Единствено вярното в тоя живот! И важи не само за някви си коли или изобщо за покупки. Харесвам иновативните неща, встрани от мейнстрийма. Но реших да бъда разумен този път и затова се допитах до вас. И получих отговори - ще проуча всеки. Ще трябва време (каквото хич нямам) да ги видя на живо.
                            И пак да повторя молбата си: пратете ми, моля, линкове откъде да чета за проходимите возила (грешката е моя - бях писал "джипски сайтове" и двама колеги ми пратиха за Jeep - благодаря ви! Нещо като "ксероксът ми е "Канон"")
                            Радвам се на компанията ви! Успехи и късмет!

                            PS. Утре отивам на караваната, че много работа има там, докато се стъкми целият цигански катун (е, лъжа - голям кеф е!)
                            Та да не си помисли някой, който ще пише надолу, че не съм му обърнал внимание - точно този уикенд интернетът там няма да ми е приоритет. Полева кухня, хладилници, душ-кабина, 2 шатри и парашут за сянка - ей с това ще се занимавам. Иначе кавараната я хакнахме миналата седмица в пясъка, опънати крачката, нивелирана, форселтът окопан - кукла!
                            Хубав уикенд и на вас!
                            Последно редактирано от Чавдар (V93); 01-06-12, 07:31. Причина: Сливане

                            Коментар


                            • #44
                              От: ? Ето конкретния ми случай...

                              Диското си е супер, с малката забележка, че е доста тежко и затова ми се вижда неподходящо конкретно за тези 5%, както го описваш. Друг негатив са разходите.Заради тежестта му много по-често ще му сменяш части около спирачките, а и не е много икономично на гориво. Тези двете естествено много зависят от начина по който шофираш и има място за подобрение в тази насока. По принцип единствено слабо място на Диското е че прекалено много разчита на електроника и ако взимаш на старо, може да има по-често посещаване на сервиз (казвам "може", не е задължително да се случва).


                              Субару Форестър е сериозен кандидат, но колкото по-назад в годините се връщаш, толкова по-кофти са моделите и му се губят предимствата. Така че ако избереш него ти препоръчвам да търсиш възможно най-млад автомобил.

                              Моят съвет е да се разходиш по автокъщите, да видиш различни марки и модели, да седнеш вътре в купето, отвън да погледнеш с каква проходимост са отдолу, пък ако може да направиш и пробно кръгче да усетиш как вози.

                              Коментар


                              • #45
                                От: ? Ето конкретния ми случай...

                                Я виж ти откъде тръгна темата и къде отиде . Според мен най-добрият вариант е едно Паджеро къса база , може и с дясна дирекция !
                                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                                0878 23 58 34- Радо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X