Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд опит

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Офроуд опит

    Вчера придобих доста опит с моя соренто. Тръгнахме с приятели да откопаваме заровено преди 12 години вино ,ракия и водка. джипа се държеше отлично,на автоматична. доста път изминахме в гората през кал вода и камъни, както се казва -начесах си крастата.........и се случи. от големия сняг и пороя от топенето се бяха образували канали дълбоки 60-80 см. окрачих ги , като първо проверих, дали е сухо. беше и тръгнах ........и се зарових, та не можах да си отворя вратата. е! отворих я и .........отгоре сухо, но 50 60 см дълбоко кал,глина...........и извадих инструмента.още от баща ми съм свикнал в колата да си нося брадвичка, сгъваема лопатка и сгъваем трион, които в момента бяха спасителния пояс. и копахме подлагахме рязахме вдигахме на крик и след 2 часа успешно се върнахме много копали, но без вино и другите отлежалки. смятам в неделя да повторя. терена наистина е страшен за офроуд а и преживяването беше великолепно
    Ако животът беше лесен, нямаше да започва с плач

  • #2
    От: Офроуд опит

    Къде го това имане бе колега.Дай и ние да се включиме белким направим една сбирка на Киа Сорентто собствениците без да искаме
    Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

    Коментар


    • #3
      От: Офроуд опит

      Първоначално публикуван от бетона Преглед на мнение
      първо проверих, дали е сухо. беше и тръгнах ........и се зарових, та не можах да си отворя вратата.
      Това не го вярвам,няма доказателствен материал.
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • #4
        От: Офроуд опит

        който ще да вярва, на мен ми остана копането. а мястото е между Велинград и Сърница. впрочем в този район има доста натурални терени където е удоволствие да се кара със съвсем нормални джипки. а и не само. за сбирката на соренто ......остана ми още 1 седмица и ще трябва да се връщам към нормалното си ежедневие.........за съжаление.но ако някой има път към Велинград през това време с удоволствие ще се повъртим из калищата в околностите
        Ако животът беше лесен, нямаше да започва с плач

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X