Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уредих се най на края и аз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Уредих се най на края и аз

    Здравейте колеги! Преди 3 дни се сдобих с NISAN NAVARA 2.4i .повече от година си търсех бензинов пикап..... е най на края го открих.
    препоръки , съвети и мнения ще са ми полезни тъй като съм лайк в областа на 4х4.
    Като начало му предстои смяна на масла двигателно и диференциално от среден клас на горе ако има такива разбира се .
    Благодаря предварително и успех!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 004.jpg
Прегледи:1
Размер:205.1 КБ
ID:5972983Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 002.jpg
Прегледи:1
Размер:189.7 КБ
ID:5972984Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 001.jpg
Прегледи:1
Размер:164.6 КБ
ID:5972986
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Уредих се най на края и аз

    Ами честито!
    Такова бензиново не съм виждал, но трябва да е с терановския двигател. По принцип е безпроблемен и на мен ми харесва как върви. Особенност е, че е с верига и след 200 - 250 хил. целия механизъм се износва и иска смяна. Има случаи на износване до такава степен, че се разрушават механизмите за опъване и водене на веригата и части от тях попадат в картера. При такива ексцесии има чукане в зоната на агренажа.
    Силовото предаване също е взаимствано от Тераното, което също по принцип е безпроблемно. Изключение са ръчните скорости на някои автомобили, които имат характерен шум в първичния вал. Чува се когато скоростния лост е на неутрал и сме отпуснали педала на съединителя. Чувам че някои колеги карат така маса време.
    За висок клас масла, ако има желание мога да ти предложа Castrol.
    Безаварийно каране!

    Коментар


    • #3
      От: Уредих се най на края и аз

      Честито и от мен и безаварийно каране.
      Успех.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X