Обява

Свий
Няма добавени обяви.

избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

    Както и заглавието подсказва, искам да сменя перфектното за асфалт Кади с пикап. Бюджет - за колкото успея да продам , около 19-20 К лева .
    Бих искал Амарок, но все още цената му е като за нов, 45к лева.
    С три деца съм, така че и задната седалка е добре да е удобна за дълъг път.

  • #2
    От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

    Мойта класация:
    1. Исузу Д макс
    2. Митсубиши Л 200
    3.Тойота Хайлукс

    За удобната задна седалка горната класация не се отнася. Горките дечица...
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #3
      От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

      Предполагам класацията се отнася за малкити двигатели...бих могъл да изчакам още година, да се намери Амарок на цени около 20 к лева...

      Коментар


      • #4
        От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

        Прегледай някой американец, форда също е икономичен. За по-луксозно пътуване американец, общо взето само те ги ползват и за друго освен за каруца. Китаеца на тест драйва ми хареса, без ДДС пак е около 20.

        Коментар


        • #5
          От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

          Колега Вие сигурен ли сте , че ви трябва пикап ?
          Според мен по удачно и практично е голям джип с багажник на покрива !
          [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

          Коментар


          • #6
            От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

            Да, пикап ми трябва, занимавам се и със лозаро-винарство.

            Коментар


            • #7
              От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

              Днес гледах, L200, някакъв италиано-китайско-немски пикап Gonow Troy и Мазда BT50. Остава да видя един Д-макс, автоматик, но пък е 4 скорости...
              Като че ли ще оставя покупката за времената, когато Амарок или новия Рейнджър се намират и втора употреба, 2-3 годишни, и ако цената е около 25К лева, супер

              Коментар


              • #8
                От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

                Изкушен съм да ти предложа моя : http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=133086, но това за трите деца на задната седалка на дълъг път ме спира. Щом си гледал L200 сигурен ли си, че отговаря на това изискване ?

                Коментар


                • #9
                  От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

                  Първоначално публикуван от Kalin Galinov Преглед на мнение
                  Днес гледах, L200, някакъв италиано-китайско-немски пикап Gonow Troy и Мазда BT50. Остава да видя един Д-макс, автоматик, но пък е 4 скорости...

                  Ъъъ... а 5-степенен автомат имало ли е Исузуто някога? Това с броя на скоростите е леко различно при ръчката и при автомата - 4 скорости на автомат не са задължително по-лоши от 5 или 6 скорости на ръчна СК.

                  Първоначално публикуван от Kalin Galinov Преглед на мнение
                  Като че ли ще оставя покупката за времената, когато Амарок или новия Рейнджър се намират и втора употреба, 2-3 годишни, и ако цената е около 25К лева, супер

                  От чисто любопитство - а каква ще е прогнозната стойност на Кадито тогава?
                  Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                  TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

                    Имал съм 2006 L200 2.5DI-D и две Навари 2.5DCi, карал съм и Тойота Хайлукс, и личната ми класация, ако ще се използва задната седалка често е:
                    1.L200
                    2.Navara/Hilux - и при двете задните облегалки са вертикални.
                    При Л200 не е вертикална облегалката, и има повече място, защото кабината е по-голяма, но затова пък товарният леген е изнесен назад, и при товарене с около 1 тон вероятността да счупи някой лист от задните ресьори е много голяма.

                    Коментар


                    • #11
                      От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

                      Мисля си, че 4 скоростен автоматик е нещо безвъзвратно отминало И да, смятам ,че разхода на гориво ще е в полза на 6 скоростна механична кутия. В момента карам с 6 скорости DSG, няма такъв кеф. И ако ще се връщам на ръчка, поне да е 6 скоростна.
                      Инак Кади-то след 3 години няма да има смисъл да го продавам

                      Коментар


                      • #12
                        От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

                        Амарока е най-добре от всички на тема задна седалка, но все пак не е съвсем добре...
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #13
                          От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

                          Колега купи си свестна кола да не се мъчат децата , все пак за тях правим всичко, и аз се занимавам с лозарство , помисли за вариант удобен джип с ремарке, то верно ремаркето не е много превоз, ама децата са по важни

                          Коментар


                          • #14
                            От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

                            Отдавна не бях сядал отзад в Наварата, но тези дни се возих там около 350км, и мога да кажа, че не е все пак толкова неудобно. Облегалката не е съвсем вертикална, по-скоро на около 100 градуса, но не е зле. Само ако отпред се вози човек над 180см., със седалка нагласена, за да му е удобно, отзад е непоносимо, чак да развиеш клаустрофобия. За икономичността, обаче ако за вас значи икономичен да гори 10 извънградско със 130-140км/ч и около 9 при 90-110км/ч, то тогава всички дизелови пикапи с мощност между 150-190к.с. са икономични, иначе - не. Аз както и да карам моят пикап вече, под 9 ми е невъзможно да му смъкна разхода.

                            Коментар


                            • #15
                              От: избор на икономичен 4х4 дизелов 5 местен пикап

                              Първоначално публикуван от roniko Преглед на мнение
                              Колега купи си свестна кола да не се мъчат децата , все пак за тях правим всичко, и аз се занимавам с лозарство , помисли за вариант удобен джип с ремарке, то верно ремаркето не е много превоз, ама децата са по важни
                              Пич не се губи ами купи един детевоз на жена си и с останалите пари купи това което ти харесва за себе си.Така или иначе все ще си от ...прекараната страна,но поне ще си направиш кефа.А кефа цена няма. Иначе колегата roniko е прав-децата са най-важни, за тях живеем.Да ти са живи и здрави
                              Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X