Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DR650SE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DR650SE

    Първоначално публикуван от МИТЬО(питона) Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]886088[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]886089[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]886090[/ATTACH]
    Резервоара ще стане ли за DR600?
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • От: Suzuki DR650SE

      Първоначално публикуван от nii Преглед на мнение
      Епа 9мм дебел полимер некъв.
      Хамериканските ни братовчеди твърдят че носи на много бой.
      Ще я проверим тази работа

      Коментар


      • От: Suzuki DR650SE

        Нали знаеш, че за мен офроуд е да мина от там, откъдето Чанев не може... тоест най-много да я надера като слизам от бордюр...
        LZ1NDI
        DR650SE K8

        Коментар


        • От: Suzuki DR650SE

          По оня баир към реката друго говореше
          А Чанев кво го споменаваш в тая тема, той да си кара по нивите.

          Коментар


          • От: Suzuki DR650SE

            Чанев вече ползва жокер "обади се на приятел" , проблема му е , че все още се развежда с КТМ. А това ПВЦ от какво ще пази след като е еластично ?
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • От: Suzuki DR650SE

              Еластично в смисъл че като се изшибаш в остро паве не се деформира перманентно като алуминия, а си връща изначалната форма. Уж. Ще видим. Най-много да тръгна по пътя на Чанев с "обади се на приятел".
              LZ1NDI
              DR650SE K8

              Коментар


              • От: Suzuki DR650SE

                Алуминия не се деформира перманентно. Има чукове за връщане на формата Но ако тавата не е очукана като войнишко канче, за какво е сложена там?

                Коментар


                • От: Suzuki DR650SE

                  Ех, виждам, че се забавлявате без мен Не мога да седя безучастен при това положение и няма как да не хейтна Добре, че беше КТМ-а, та половината форум да си закърпи кошниците А Ники е сериозен офроудър, къде съм аз....само дето не иска да каже къде крие мокрите кърпи, с които си чисти гумите след излизане от локва
                  Весо, развода беше труден, по-труден от брака дори. А за жокерите, които ми даде имам да те черпя
                  Yamaha XT​M600E '98
                  Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                  Коментар


                  • От: Suzuki DR650SE

                    Да събудя темата.
                    Имам за продаване bash plate алуминиева, преден спирачен маркуч, железа за подпиране на дисаги, стойка за куфар американска (като за Givi monokey), предна нова гума dunlop trailmax 610 нова....
                    LZ1NDI
                    DR650SE K8

                    Коментар


                    • От: Suzuki DR650SE

                      Ха и аз не съм се похвалил.
                      При пролетното обслужване - смяна съединител и масло, намерих парченце от зъб в маслото.
                      Последва разглобяване на двигателя и смяна на трансмисията с таквава от Фриуинд, който най-вероятно е на много малко километри.
                      Та сега си имам нови скорости, съединител и основно проверен двигател.

                      Коментар


                      • От: Suzuki DR650SE

                        еми честито! сега следва да го поразтриеш-да се напасне....

                        Коментар


                        • От: Suzuki DR650SE

                          6х км след това мотора си пее доволно, както винаги.
                          При едно пътуване се разтекоха маслените маркучи. И двата едновременно.
                          Бях близо до Кюстендил, намерих човек, който кербова хидравлични, но не посмях да сложа от неговите, работната им температура е около 90гр. Предложи и тефлонови, но не знам те колко издржат на вибрации, та стегнах още един път оригиналните кербовки, докато маркучите спряха да се въртят в щуцерите. След 20 години ще го мисля пак

                          Коментар


                          • От: Suzuki DR650SE

                            Я да посъживя малко темата с последни новости около моят любим дъргел.
                            След профилактиката тази есен вече е на пътя.
                            Освен здрава глава, нови сегменти и отстраняване на куп дребни но дразнещи проблеми - най сетне последвах светлият пример даден от Ники някъде по-нагоре.
                            Дъргел-ът най сетне си получи титаниев ауспух от GSXR, който бях купил още преди 2 години.
                            Старото стоково е здраво но с 2 конструктивни проблема: тежко и както вече е коментирано - НЕПРИЕМЛИВО тихо.
                            Аз съм категоричен противник на другата крайност - прави кюнци и тъпотии от сорта "loud pipes - save lives".
                            Фабричното гърне беше в друга крайност.
                            Ето го стоковото, чиста неръждавейка, неубиваемо, но...:



                            И титаниевият "кюнец":






                            Удоволствието: 300лв в Крафт за монтаж, израборка на 1 фланец защото го нямах и парчето нагъната тръба около 50 санта.
                            За самото гърне вече не помня колко дадох но сигурно по-малко от тази сума.

                            Резултатът е страхотен!
                            Вече звучи като мотор а не като някакъв ондьоф бензинов генератор.
                            Също така с около 5 кила надолу, липсата на които имам претенцията да ги усещам.
                            И моторът върви повече.
                            Последното вероятно не е само в резултат от новата генерация но фактът си е факт.

                            Замених и фабричните огледала с 2 броя ZEN Overland за КТМ:

                            https://www.ebay.co.uk/itm/153449394099

                            Страхотни огледала, леко тонирани, леко панорамни, могат да се прибират.
                            Сравнението с фабричните е неуместно. Те са като 2 лопати за сняг...
                            Струват си всеки един от 36-те бритиш факинг паундс, които платих за 2 броя.




                            Лопатата на Сузуки е в средата.
                            Изглеждат качествено направени но дали е така времето ще покаже.


                            Не можах обаче да си реша проблема с пропускащият горивен кран при изгасен мотор.
                            Миналата година купих ремонтен комплект за него, чак от уса.
                            Смених всичко - в комплекта имаше всички детайли без корпуса.
                            Не и не - понякога просто не затваря добре и препълва карбуратора правейки локвичка под мотора през преливника.
                            Поне 5 пъти го свалях без да намеря реална причина за проблема.
                            Пробвах с по-силна пружина на вакумната мембрана - подобри се но само толкова.
                            Накрая ми писна и преди няколко дни си поръчах ново кранче от Сузуки.
                            След 10 дни трябва да дойде.

                            И така... Това ще бъде последното нещо и е готов за подвизи.
                            Безаварийно лято на всички!
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • От: Suzuki DR650SE

                              преди 4 години Крафт ми взеха 110лв, само дето не ми правиха фланеца щото го имах.
                              Как можа да изкупиш всички огледала? останало им е 1бр...
                              LZ1NDI
                              DR650SE K8

                              Коментар


                              • От: Suzuki DR650SE

                                Тия огледала "fish eye" ли са?
                                Публикувайте отговор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X