Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой ми причини това

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кой ми причини това

    Първоначално публикуван от pahov Преглед на мнение
    Печелил съм бас при -17 буквално палене отвън.
    Е какво странно има в палене при -17?
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Кой ми причини това

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Е какво странно има в палене при -17?
      На пръв поглед нищо странно. През лятото му сменях маслото, обайно се караше с Приста супер дизел. При последната смяна налях 20W50 и тъй като не бях минал много километри остана същото масло за зимата. Не беше пипан от два дни/пак не е много нали/. Естествено не запали от първия път - просто въртенето беше едвам и постепенно увеличаваше обороти. Учудих се на силата на акумулатора. Втория път се засили достатъчно и запали, за малко да потегли - само предполагам какво се случваше в предавателната кутия. И не на последно място никой не знае на колко ли км е този мотор.
      MITSUBISI PADJERO 2,5 TDI. 1994 Г. Кандидат ретро.

      Коментар


      • #18
        От: Кой ми причини това

        Същата грешка, ама с 15W50 първата зима. Палеше си нормално, просто въртеше малко по-мудно като е престоял повече от един ден, което ме накара да си сменя акумулатора без да има нужда. Но пак си палеше от половин оборот. Говорим все пак за нещо, правено от японец. За да не пали трябва да има нещо не в ред.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          От: Кой ми причини това

          Ей ги при нас - 4 броя купувани чисто нови. 2.8 TDI пикап - карат се на умирачка от който ги хване.Включително и се учат на тях.Е няма такава машина.Все не успяват да потрошат моторите и така вече 10-11 години.Поддръжка от дъжд на вятър че фирмата кинти няма.Мила родна картинка.Масла се сменят на от 10 до 20к километра - приста и то когато има.Зимата на - 25 палят.Само обучихме пилотите да си сменят горивните филтри че ни писна да ги събираме по пътищата и сега карат с по 3-4 в багажника.Не съм вярвал че има толкова дурако устойчива машина.
          BMW X6

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X