Обява

Свий
Няма добавени обяви.

FEROZA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • FEROZA

    Предварително се извинявам, ако този модел е дискутиран.
    Интересува ме мнение на запазнати с него хора.
    Ще се управлява от сравнително неопитна щофьока...
    Предварителния избор попадна на него поради външния вид...

    Ще се използва предимно в градски условия, но
    и на лоша настилка извън града почти всекидневно.
    Важна е и проходимостта при зимни условия.

    Бих искал да попитам за подръжка и разход на гориво.

    Освен това в moble.bg не видях по-нови от 1996 г. След това не се
    ли произвеждат?

    И последно - алтернативни варианти?

    Благодаря!
    Тва е тема на един пич в един друг клуб нека му помогнем!
    4ао
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

  • #2
    Аз карам Роки 2,8 ТД - 75 киловата на 1600 кг. разход 10/100 .. те това е ..
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      хм

      я кажи нещо повече за тоя дизел! Как е? Върви ли? Колко моеш да потдържаш максимално по магистралата?
      4ао
      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

      Коментар


      • #4
        Колкото пише на километража ...... ... 160 ..
        Абе .. варви нормално с 140
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          дини, приятелю!!! първо, поздравления за правилния избор.второ: и двете ми ферози в бг ги караше предимно жена ми, безпроблемно. за градско - перфектен автомобил, най вече поради малкия радюс на завой - само 5.5 м. разход градско - 12-12.5/100. дълъг път - 9-10/100.пропанбутан съответно 14 и 10. макс. скорост -145. оптимална скорост -100. не защото мотора не може, а поради специфично подбраните предавателни числа в скростите. за оффроууд след съответна подготовка - най доброто в този клас.подръжка - тежава, поради рез. части. намират се все пак доста неща, особено по мотора, на сносни цени. ти обаче си майстор сръчко, ще се справиш, всичко е приспособимо от други коли. ходовата част е проста, окачването -класика. отпред торсиони и чупещи полуоси, отзад- твърд most и ресори. производствто е до 99 god, след рестаилинг през 96. личнo на мене преди фейслифта по ми харесват. прочети също някои мои мисли по въпроса от преди около месец тук, във форума. ако имаш още въпроси пиши лично саоб. или звънни по тел.(като се съобразиш с часовата разлика, моля - минус 7 часа) със здраве
          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

          Коментар


          • #6
            Опа

            Ми аз несъм си купил още такова возило! В един друг форум един пич беше писал ама там е много омрело само аз пиша.... и реших да дам тука да обсъдим темата!
            За ферозите от много време съм им мераклия! Преди време мислех да продам самурая и да си купа една... обаче го замених за тойотата и сега незнам кво ше мисла! Струва ми се, че тия рокитата са по добри - дизелите! Ама никаде няма такива да се продават или поне аз незнам да вида като кви пари им искат! От друга страна тойотата ного ми харесва :x ама с таа винетка несе носи, като се има впредвид, че последните дни съм навъртел 700 км и то на градско в София ми върза 8 литра нафта мани другото ми несъм и зареждал още на бензиностанция ! Обмислих да я продам и да тарса некво роки(фероза) ама искам по магистралата да може да потдържа поне 120 без проблем дори като види баир да недърпа назад се пак тва самърая го можеше със короловия мотор!
            Ако реша пък от запада да си фкарам една, примерно Германия колко ли ще е митото на рокито и на кви пари ще го намера там... незнам чуда се! Да не накрая да съжалявам, че съм махнал хилукса, че такъв вече нема да намера да си купа никога...
            4ао
            Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

            Коментар


            • #7
              Re: Опа

              Първоначално публикуван от DINI
              Ми аз несъм си купил още такова возило! В един друг форум един пич беше писал ама там е много омрело само аз пиша.... и реших да дам тука да обсъдим темата!
              За ферозите от много време съм им мераклия! Преди време мислех да продам самурая и да си купа една... обаче го замених за тойотата и сега незнам кво ше мисла! Струва ми се, че тия рокитата са по добри - дизелите! Ама никаде няма такива да се продават или поне аз незнам ...
              преди време имаше едно Роки 2.8ТД в Младост - продаваха го дълго време за 6000лв...

              а Хай-лукса ти колко поддържа по магистралата?
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                хм

                Хилукса 100 си подтържа в баир иначе по прави 120 без проблем! Със 900 кила на борда оня ден си карах неги осеща на мотора ваобще! Малко слегна задницата, но малко! Несе осеща,а и то си е нормално бати... Ама натоварен вози като лодка недруса грам !
                Иначе обичам бензиновите коли! Ненавиждам дизел, но при тая цена на бенза... сърце неми дава! Данеговорим че един дизел гори винаги по малко от бенза при равни условия!
                Тия ферози съм им луд фен от много време абе ако даде некои 6000 6500 за тойотата давам я и ще тарса да си докарам една хубава фероза та макар и бензинова!
                Като се замисла, че го имам от по-малко от месец и ного ми харесва... лукса ама ного винетката пак и е бая бурен несе маневрира с него кат малкото самурайче иначе на далгиа път е идеален държи яко...
                4ао
                Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                Коментар


                • #9
                  Моето Роки е с цели мостове - отпред и отзад и ресори ... класика..
                  Днес го вдигнах с десетина сантиметра ... нямям цифрово фото ... да ви покажа резултата!
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #10
                    [quote="CarTest™"]Днес го вдигнах с десетина сантиметра ... quote]

                    така ли изглежда вече
                    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X