Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резервна гума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Резервна гума

    10 години по-нова не я пипат тук,като прьсна жената една задна чак ми беше жал да монтирам нова джанта за 10 километра.После си я измих де

    По книга ясно,дефакто стои леко пренапомпена ма чак пьк 80% повече не и не.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #47
      От: Резервна гума

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      По книга ясно,дефакто стои леко пренапомпена ма чак пьк 80% повече не и не.
      Идеята е да я изпуснеш до колкото трябва като я сложиш, а тя тихичко и бавно да спада в багажника, защото не я гледаш. На практика, като слага човек резервна гума му е само до налягането в нея.

      Коментар


      • #48
        От: Резервна гума

        Аз не сьм човек,нося си термостати,ремьк,датчици,маркучи,болтове,инструменти,виско.............а какво остава да не си проверя резервната.

        Само не ми се смей и ти,аз друг да ми сменя гума не давам - питай пьтната помощ около Сан Диего,качих си резервната и ходих да сменя на жена си гумата.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #49
          От: Резервна гума

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Идеята е да я изпуснеш до колкото трябва като я сложиш, а тя тихичко и бавно да спада в багажника, защото не я гледаш. На практика, като слага човек резервна гума му е само до налягането в нея.
          А ако не я слага в багажника, а на припек на задната порта? В този случай пренапомпването не вреди ли?

          Дойде ми до главата следния казус, взех си много минусови 'жанти и резервната гума щръкна на една педя от вратата, има ли резон да я сложа наопъки, така в минусовото пространство ще хлътне стойката на джантата и ще я прибере пак навътре?
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #50
            От: Резервна гума

            Ако не е гола на припек, не пречи. Всъщност я тормози главно ултравиолетът и много по-малко - топлината.

            Да я сложиш наопаки е смислено, определено. Няма никаква причина да развяваш гумата назад, пък и ще претовариш стойката конзолно. Само да не се наложи пък да преправяш стойка.

            Коментар


            • #51
              От: Резервна гума

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Аз не сьм човек,нося си термостати,ремьк,датчици,маркучи,болтове,инструменти,виско...
              дааа... а после като се събере дружина някъде питат кой беше с руската кола, че да му искат клещи, ключ 19 и тел. Тия с мерцедесите в тоя момент са невидими.

              Коментар


              • #52
                От: Резервна гума

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Ако не е гола на припек, не пречи. Всъщност я тормози главно ултравиолетът и много по-малко - топлината.

                Да я сложиш наопаки е смислено, определено. Няма никаква причина да развяваш гумата назад, пък и ще претовариш стойката конзолно. Само да не се наложи пък да преправяш стойка.
                Стойката и на най-гнилото Мастурбиши е достатъчно здрава за целта. Достаъчни са три шпилки и три къси тръбички за дистанционни втулки. Друг е въпрозът за какво са и на тази джиповидна кола силно отрицателни търкала, ама - нейсе
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #53
                  От: Резервна гума

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  тази джиповидна кола
                  Багерката ще си вземе УАЗ, само въпрос на време е.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Резервна гума

                    Имаш ли причина да и причиниш това?
                    Да не те гони после с някой кариерен самосвал?
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #55
                      От: Резервна гума

                      Едва ли, ако резЕрвата се върти наобратно до близкия гумаджия би И навредило много.
                      Даже не съм се замислял петите гуми от двата комплекта като какви са монтирани ..., , но днес се сетих, че е време да влязат в употреба, преди разликите в износването да са станали прекалено големи.
                      Life is too short to drive dull cars!

                      Fight global warming !
                      ... turn on your A/С !

                      Коментар


                      • #56
                        От: Резервна гума

                        2 без посока 245 и 2 с посока на 275 за задни,чакаме ги да се окотят ма на,нищо им няма,резервната оригинал на 13 години.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X