Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята УАЗка 452

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Въпроси за Уаз

    Да де телескопични ще са но както казах по горе ще са оригиналните на УАЗ тези червените по 36 лв бр.
    А ще кажеш ли каде се продават тия готови стойки и колко пари са

    Коментар


    • #77
      От: Въпроси за Уаз

      Първоначално публикуван от Sasho69 Преглед на мнение
      Да де телескопични ще са но както казах по горе ще са оригиналните на УАЗ тези червените по 36 лв бр.
      Да, понеже каза че оригинално си със жабки и аз помислих, че искаш тях да слагаш пак
      Газ 69 2.4i
      Густо майна, пътят свърши !!!
      GSM: О895 7О6О59

      Коментар


      • #78
        От: Въпроси за Уаз

        Метропол Пловдив, Карловско шосе,Агроцентър, другия варянт е в Карбон Плевен сигурно ще имат стойки за захващане на телескопичните.
        Случайни хора УАЗ не карат

        Коментар


        • #79
          От: Въпроси за Уаз

          Първоначално публикуван от Sasho69 Преглед на мнение
          От къде ги взе ?
          От Ловеч.
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • #80
            От: Въпроси за Уаз

            Дайте идея как да измисля някакав щит за картера че новата маслена помпа е различна и е на има няма 1 см от картера и при малко сплескване има опасност да я строшя

            Коментар


            • #81
              От: Въпроси за Уаз

              Първоначално публикуван от Sasho69 Преглед на мнение
              Дайте идея как да измисля някакав щит за картера че новата маслена помпа е различна и е на има няма 1 см от картера и при малко сплескване има опасност да я строшя
              http://www.news.offroad-bulgaria.com...ad.php?t=50852
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • #82
                От: Въпроси за Уаз

                Някой може ли да ми снима тампона за кабината да го видя какво представлява

                Коментар


                • #83
                  От: Въпроси за Уаз

                  Ако става въпрос за 4 те тампона на кабината, през които се захваща за шасито, представляват квадрати 40*40мм с дупка в средата от някакъв странен материал като за колан. Аз си търсех транспортна лента, но едно приятелче ми даде някаква гумена лента около 10 мм дебела и от нея си отрязах колкото ми трябва. Мисля че стана по - добре от оригиналните все пак има някаква еластичност.
                  Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Моята УАЗка 452

                    Тампоните на двигателя ,скоростите и купето не са ли еднакви,като на 469 .Слагай трансп.лента,чистата гума беше цъфнала.И болтове 12мм , че оригиналните бяха 10мм .

                    Коментар


                    • #85
                      От: Моята УАЗка 452

                      Тя в момента е с транспорна лента но не ми харесва така искам си оригинален тамнон А нещо немога да го намеря по магазините
                      Данаиле ти подкара ли твоя УАЗис ?

                      Коментар


                      • #86
                        От: Моята УАЗка 452

                        Хвана ме студа и засега е в застой, иначе останаха дребни работи, като до - искусуряване на генерацията, монтаж на газово и бензиново , прекарване на ел. система, но се занимавам с нея по - скоро за удоволствие, а сега в студа не ми е много кеф да пипам по тея железа и затова работата не върви бързо.
                        Ако става въпрос за тампоните на кабината, оригиналните НЕ са ама никак по - добри от транспортна лента. Ако имаш път към Бързия, остана ми гума от тази дето аз слагах мини да ти я дам но се обади първо за да не се разминем 0осем88осем83544.
                        Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Моята УАЗка 452

                          Сряда около обяд или след обяд мисля че ще мога да мина че се обадя предварително

                          Коментар


                          • #88
                            От: Моята УАЗка 452

                            За сега проблемен ми остава съединителя
                            Оня ден свалих скоростите (помислих че може да сам убърнал диска но не бях) и се вгледах в износените болтчета на палците .Утидох купих нови палци, нов феродов диск и я зглобих До тук добре паля да тествам скоростите влизат ама пак трудно придружавано с стържене но поне включва
                            Чудя се от къде иде проблема ако бях отвил болтчетата на палците щеше да стане ама не мисля че това е начина те са нови според мен след време трябва да се отвиват когато има износване
                            Другото което забелязах че от лагера до палците има много място ..

                            Коментар


                            • #89
                              От: Моята УАЗка 452

                              Преди време и на мен ми се е случвало подобно нещо. Тогава реших проблема като подложих по една шайба м/у притискателния диск и маховика, без да разглобявам нищо. След време шайбите се махат.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Моята УАЗка 452

                                Та кадето се захваща със 6 болта си подложил по шайба ?
                                Ще стане без да свалям скоростите?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X