Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на моторен трион

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на моторен трион

    Здравейте, с баща ми умуваме каква резачка да купим. До скоро имахме една от фалшивите hupsvarna или нещо такова беше.. правеше проблеми с паленето и като цяло беше доста слабичка. Двигателя и закучи.. след това татко намери още една такава и от двете сглоби една ама и тя се предаде. Така че време е за нова и по-свястна машинка. На година режем по около 15-20 кубика дърва, но обикновено вземаме доста дебели дърва и затова най-малките Щил-ове нещо не ни устройват. Гледахме моделите на Partner - 351XT , 418XT и евентуално 842. Двигателите им са над 40 кубика, мощността е добра, ама надеждността е под въпрос. Искам да попитам добър вариант ли са тези модели и има ли други варианти до около 350 лева и какво вие ще ми препоръчате. Благодаря предварително

  • #2
    От: Избор на моторен трион

    понеже си нов тук, ти казвам Добре дошъл!
    Търсачката на форума работи много добре и виж какво намери, при търсени думи "моторен трион"
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...F2%F0%E8%EE%ED

    по-конкретен - не мога да бъда!

    Коментар


    • #3
      От: Избор на моторен трион

      амиогледах темите итам горе-долу всеки хвали неговото си. Затова исках да попитам за по-обективно мнение.. И още нещо - гледах модела на Husqvarna 236 - малко под 400 лева е, така че е вариант. Някакви мнения за нея и по-добре ли ще е в сравнение с моделите на Partner

      Коментар


      • #4
        От: Избор на моторен трион

        по-обективно мнение от независима анкета?
        15-20 кубика на година е нищо. Аз със Щил 192 режа по толкова... а се води градинска, и така вече 5 години... точа и сменям вериги само.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X