Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tърся човек,който разбира от АТВ-та

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Tърся човек,който разбира от АТВ-та

    Здравейте,решил съм да си купя китайско атв.
    До момента съм се насочил към марката Shineray,до колкото четох из форумите тя е най-читава от китайските.
    Търся човек,който разбира от АТВ-та.Искам да ходим да огледаме едно АТВ и да си изкаже мнението,ще платя колкото каже.Въпроса е да каже какви са кусурите,за да можем да свалим малко цената,да го покара и да каже заслужава ли си.Аз лично нищичко не разбирам затова търся помощ.Моля ако има хора,на които им се занимава да пишат и да се разберем и да отскочим до този човек.От София съм.

    Спрял съм се на това:
    Ако евентуално това не струва може би ще трябва да отидем до Пловдив,защото там също харесах една обява -

    Благодаря !

  • #2
    От: Tърся човек,който разбира от АТВ-та

    Колега, с най-голямо уважение но всеки който разбира ще ти каже първо едно: Китайско АТВ не си взимай. Освен всичко друго което е изписано за тях като проблеми и недостатъци аз ще ти кажа още един който според мен е съществен. Взимаш нещо уж много евтино но то после остава вечно твое. Което са си изхвърлени пари. А при Японската машина която уж е супер скъпа и на никой не му се дават пари за такова, парите са си в нея и 1 година да я покараш, ако си я взел разумно пак ще си върнеш парите на покупката.
    Иначе по твоя въпрос: аз разбирам от АТВ и мога да съдействам при евентуален преглед на някое АТВ в Пловдив, НО не на китайски АТВ-та за който трябва да те лъжа че са хубави.
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

    Коментар


    • #3
      От: Tърся човек,който разбира от АТВ-та

      съгласен съм с колегата kerkelov,аз тръгнах с китаиско чисто новичко и карам с колеги които имат китаики , е то няма път да не правиме нещо посред гората ,

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X