Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли геймъри ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли геймъри ?

    Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
    Ти си човека със сървъра!
    Теглете Хамачи- http://hamachidownload.org/
    Довечера започваме всичко отначало, мрежи, сървъри, съгласни ли сте?
    Нека довечера да се разберме по - добре, че сега излизам. Май ще трябва да си сменя и CS-a, че пак почна да ми прави проблеми.
    Бобчо, преди време ми беше пратил един твой цс, възможно ли е пак да ми го пратиш, този твоя подобрения?

    Коментар


    • От: Има ли геймъри ?

      Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
      Нека довечера да се разберме по - добре, че сега излизам. Май ще трябва да си сменя и CS-a, че пак почна да ми прави проблеми.
      Бобчо, преди време ми беше пратил един твой цс, възможно ли е пак да ми го пратиш, този твоя подобрения?
      Добре, ама тези ХД-сървърите, ми осраха Цс-а, като зареди играта, директно в техните сървъри ме вкарва, пък не знам и как да го махна, иначе си бачка без проблем Пиши по скайпа, да ти го пратя, когато можеш
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • От: Има ли геймъри ?

        Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
        Добре, ама тези ХД-сървърите, ми осраха Цс-а, като зареди играта, директно в техните сървъри ме вкарва, пък не знам и как да го махна, иначе си бачка без проблем Пиши по скайпа, да ти го пратя, когато можеш
        И при мен проблема е такъв.
        Пускам Цс-а и веднага ми зарежда един сървър...
        Малко ми сече.
        Ей сега ще ти пиша, да ми го хвърлиш.

        Коментар


        • От: Има ли геймъри ?

          Има ли някой с андроид желание за една мрежа на modern combat 4?
          За уговорка на ЛС
          42

          Коментар


          • От: Има ли геймъри ?

            Ко стана със сърварите за контрата направихте ли нещо по въпроса да флезна да пострелям... че отдавна не съм го правил ако има нещо драсвайте час и Ип и да ида по късно днес. примерно към 8/9ч.
            Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
            КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

            Коментар


            • От: Има ли геймъри ?

              Първоначално публикуван от Русанов Преглед на мнение
              Ко стана със сърварите за контрата направихте ли нещо по въпроса да флезна да пострелям... че отдавна не съм го правил ако има нещо драсвайте час и Ип и да ида по късно днес. примерно към 8/9ч.
              Чакам Бобчо, да ми прати неговата контра, че моята нещо сече. И започваме...

              Коментар


              • От: Има ли геймъри ?

                Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                Чакам Бобчо, да ми прати неговата контра, че моята нещо сече. И започваме...
                Пиши ми в скайп, че не знам вече в моя кой, кой е, станаха много .. Да я пращам
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • От: Има ли геймъри ?

                  Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                  Пиши ми в скайп, че не знам вече в моя кой, кой е, станаха много .. Да я пращам
                  Писъл съм ти от вчера, но няма кой да получи съобщението.

                  Коментар


                  • От: Има ли геймъри ?

                    Аз съм готов с Cs-a,само казвайте кога, къде(Ip) и започваме.

                    Коментар


                    • От: Има ли геймъри ?

                      Здравейте геймъри,

                      Последната игра на която се бях вманиачил е тази - Baldur's Gate II: Shadows of Amn

                      Бихте ли препоръчали нещо подобно, харесва ми да има стратегическо мислене и много опции, не ме влече пуцане залудо а по-скоро безкрайните възможности за създаване на различни герои, различните им възможности по време на битки и самата интрига в играта, за мен това е една от най-добрите стратегии правена някога и търся нещо подобно.

                      Стар крафт НЕ ми харесва, Уар Крафт също НЕ ми харесва, а пуцалки като Кънтър Страйк ама хич също НЕ ме влечат междувременно може и да си инсталирам по-горното за да видя аджаба какво се е променило в мен след 10 години.... )

                      Предварително благодаря за съветите!
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • От: Има ли геймъри ?

                        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                        Здравейте геймъри,

                        Последната игра на която се бях вманиачил е тази - Baldur's Gate II: Shadows of Amn

                        Бихте ли препоръчали нещо подобно, харесва ми да има стратегическо мислене и много опции, не ме влече пуцане залудо а по-скоро безкрайните възможности за създаване на различни герои, различните им възможности по време на битки и самата интрига в играта, за мен това е една от най-добрите стратегии правена някога и търся нещо подобно.

                        Стар крафт НЕ ми харесва, Уар Крафт също НЕ ми харесва, а пуцалки като Кънтър Страйк ама хич също НЕ ме влечат междувременно може и да си инсталирам по-горното за да видя аджаба какво се е променило в мен след 10 години.... )

                        Предварително благодаря за съветите!
                        Много прилича на Диабло 2, но Диаблото става само за Мулти, не, че и сингъл не става, но на мен ми е боза Пробвай, Диаблото, може да ти хареса, лошото е, че вече няма толкова хора, като преди в сървърите...
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • От: Има ли геймъри ?

                          Привет на всички! Аз съм нов тук и това е първият ми пост. При вас ме доведе темата за по - старите игри и понеже видях че темата я поддържате активна дълго време реших да ви споделя за едно предложение, а вие ще решите по ваше усмотрение дали ви допада или не. Помните предполагам небезивестената игра Medal of honor, но не нейното "модерно" оформление, а Allied Assault, Breaktrough и други части от играта. Това е класическа военна игра, много добра в сингъл, но още повече в мултиплеър. За разлика от други страни като Германия например, където има поне 10 клана и съответно в сървъри към тях, при нас в Бг има един единствен сървър, който група ентусиасти се опитваме да поддържаме вече повече от 5 години. Затова, накратко ако желаете да си припомните тази игра и да поиграете с българи в български сървър моля, пишете ми лично съобщение, тъй като не съм поискал официално позволение от вас да постна тук линк към въпросния сайт на клана. Иползвам случая да поискам такова разрешение. Ако предложението ми ви е заинтригувало, моля пишете, а ако не - извинете ме за това, че ви ангажирах с въпросният пост.
                          Миро

                          Коментар


                          • От: Има ли геймъри ?

                            Скоро не сме играли но и аз последните месеци минах да едни игри та знаели се ..............
                            Лудак

                            Коментар


                            • От: Има ли геймъри ?

                              За съжаление любимата ми игра е свалена от употреба. Army Rage. http://forgottenhope.warumdarum.de/armyrage/
                              Някоя с която да я заменя? Пробвах battlefield.play4free но не ми хареса. Forgotten Hope не съм играл,за нея трябва Battlefield 2 оригинал,а такъв нямам
                              Някои да я е играл? Forgotten Hope ?
                              Да знам дали да си търся Battlefield 2.
                              Калин Владов,09РСПБЗН

                              Коментар


                              • От: Има ли геймъри ?

                                Да добавя-българската връзка с играта е Yacuba Games LTD които заедно с Tuyasoft Шанхаи разработват играта. Оказва се крадена от Forgotten Hope,вследствие на което е спряна
                                За пореден път доказва ,че каквото пипне българина, "саане" (исъхва)
                                Някои нещо за Forgotten Hope ?
                                Калин Владов,09РСПБЗН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X