Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

    Федима, та федима... И моите предните бяха федима.
    Шарката е важна, не марката.

    За джантите напълно подкрепям белата. По-добре продай сегашните и си вземи подходящи, но фабрични. С нашите доработки не, че не стават нещата, ама едно, че си е заигравка, и друго, че няма гаранция за резултата. Ако осереш някоя джанта какво правиш после м?
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Федима, та федима... И моите предните бяха федима.
      Шарката е важна, не марката.
      Коле,брат,има разлика бъди сигурен,и тя се състои в двойно по тежката Федима,ако не и повече,спрямо Силвърстоуна МТ117 или Саймекс Екстрийм Текера на този размер,а за разликата в качеството на оргиналната гума и този на регенерата просто няма база за сравнение,другото е че оргинала може да се кара на ниско налягане,а регенерата ще се унищожи така,още повече че не се знае на какви основи е правен..ама тва е друга тема.Аз бих качил тоя хубав Патрул на едни хубави 9/16 тракторки,щом ще се кара траялно,това е размера в диаметъра и на 35/10,50/16,така няма да се налага и смяна на джантите,въпрос на гледна точка е.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #18
        От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

        Бе то всички искаме нови истински гуми, ама щото нали...
        Пък като го знам Борко, че е скъсан като мен-баш са си хубави регенератите... Стига блюстителката на закона да не е разбрала за новите обувки на патрола...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Бе то всички искаме нови истински гуми, ама щото нали...
          Пък като го знам Борко, че е скъсан като мен-баш са си хубави регенератите... Стига блюстителката на закона да не е разбрала за новите обувки на патрола...
          Недей да скромничиш,как може да е "скъсан" човек с толкова активно участие по всички мероприятия като теб,а Борко да ги скъса от каране тея Федими,после като сложи двойно по леката гума няма да повярва на разликата,ще е сякаш е с 30 коня отгоре .Наздраве.
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • #20
            От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Стига блюстителката на закона да не е разбрала за новите обувки на патрола...
            Сакън , че този път може и бой да ям
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #21
              От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

              Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
              Аз си мисля че ако продадеш тези оргинални джанти,които се търсят за тракторните гуми и за размера 235/85/16 регенерати за 200-250лв,и с минимално доплащане ще си вземеш 8/16 с ЕТ(-40),които ще са и по леки,оргиналните са доста масивни,та ти преценяш дали си струва заигравката да обработваш 4 джанти,и да влагаш сериозен ресурс и прецизност,като няма гаранция че ще станат идеални.
              Абсолютно си прав, но освен че нямам излишни пари и нямам твърде време- джипа стои на четири чукана насред двора и го обикаляме като голям камък
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • #22
                От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                джипа стои на четири чукана насред двора
                Боре,ти ма разби.Кога успя да го докараш на положението на Паджерото?Още дори не си ходил на състезание.

                Коментар


                • #23
                  От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

                  Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                  Боре,ти ма разби.Кога успя да го докараш на положението на Паджерото?Още дори не си ходил на състезание.
                  Все още няма нещо на този свят, създадено от човек, което да не мога да счупя...
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #24
                    От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

                    Вече имам 4 бр гуми Федима 35/10.50/16 Благодарение на колегата за което му благодаря.
                    Утре чакам да ми дойдат джантите и най-накрая да стъпи на крака. Между временно обслужих предния мост, смених всички семеринки и семеринченца
                    Освен това, понеже ме сърби главата отвътре реших в събота вечерта, че цвета трябва да е нещо средно между тиква и портокал и съответно влязох в любимия ми магазин Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02853.jpg
Прегледи:3
Размер:105.1 КБ
ID:5379032 и си забърках това : Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03314.jpg
Прегледи:1
Размер:110.8 КБ
ID:5379039Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03315.jpg
Прегледи:1
Размер:121.7 КБ
ID:5379040

                    Получи се нещо странно, което на всичкото отгоре на слънце лилавее /стана случайно/
                    клетката вероятно ще е черен мат или зависи какъв факс ще получа като вляза утре в магазина /пак повтарям- не съм виновен аз- така ми диктуват ''отгоре''/

                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • #25
                      От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

                      Боре,гледам,че си запазил номера,ще го пререгистрираш ли джипа?

                      Коментар


                      • #26
                        От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

                        Борко ,а има ли опасност Патруля да те намрази след като си го разкрасил така Предполагам скоро ще го поокаляш подобаващо и няма много да си личи тиква ли е или портокал
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • #27
                          От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

                          Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                          Боре,гледам,че си запазил номера,ще го пререгистрираш ли джипа?
                          Изобщо нямам такива намерения, още повече, че ще се ара само по състезания. Номера ми е последна грижа.
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • #28
                            От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

                            Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                            Борко ,а има ли опасност Патруля да те намрази след като си го разкрасил така Предполагам скоро ще го поокаляш подобаващо и няма много да си личи тиква ли е или портокал
                            Да ти кажа честно още не ме е информирал за чувствата си, но още от първия ден като почнах да го катеря по стените му стана ясно, че няма да има скука с мен
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • #29
                              От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

                              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                              Сакън , че този път може и бой да ям
                              ДАНИЕЛА БОРИСОВА (въпросната блюстителка): Хем знаеш, че блюстителката на закона чете форума и то през твоя профил и направо си го просиш. Както си наплашил всички с мен поне да има синини и цицини, с които после да се похвалиш
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • #30
                                От: И аз вече съм с патрул... или барабар Петко с мъжете...

                                Малко фото от днес с новите обувки
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20120529_190446.jpg
Прегледи:1
Размер:172.9 КБ
ID:5379598Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20120529_190457.jpg
Прегледи:1
Размер:159.0 КБ
ID:5379599Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20120529_190536.jpg
Прегледи:1
Размер:153.3 КБ
ID:5379601Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20120529_190552.jpg
Прегледи:1
Размер:167.2 КБ
ID:5379602
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X