Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брони на 70-ка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Брони на 70-ка

    Предстой ми смяна на броните - искам да ги сменя защото задната е много увиснала , а предната е доста ниска . Искам да сложа тръби . Сам мога ли да си ги направя , и какво да сложа отпред за да пази радиатора и другите части ?
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    От: Брони на 70-ка

    "Лечението" на увиснала задна броня е премахването И.
    Последващият въпрос : "Какво да правя със светлините, които са в нея?" е нееднократно обсъждан, но жокера е в "Мобиле. БГ".
    На въпроса: "Сам мога ли да си ги направя...?"
    В литературата, това се нарича, "Риторичен въпрос".
    Ако, сутрин мама ти връзва обувките - отговора е ясен.
    Поредния безплатен съвет: - все пак, помисли за подмяна на окачването.

    Моля, този път, спести ми отговора на въпроса - "Какво имаш предвид?" на лични.
    Life is too short to drive dull cars!

    Fight global warming !
    ... turn on your A/С !

    Коментар


    • #3
      От: Брони на 70-ка

      Увисналата броня , затова ще я сменям . За светлините съм се разбрал със колегата 75Turbodelta . За подмяна на окачването не мисля . Ще си ги направя сам , гледах има защити Асфир за по 500лв. в Гладиатор , но такава мога да си направя и сам .
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Брони на 70-ка

        Ако си направиш, наистина, труда да прегледаш архива, ще ти направи впечатление, че темата "защити" при 70-та серия, не е особено актуална.
        Сега е момента да си отговориш на въпроса: "Защо ли!?"
        Life is too short to drive dull cars!

        Fight global warming !
        ... turn on your A/С !

        Коментар


        • #5
          От: Брони на 70-ка

          Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
          Ако си направиш, наистина, труда да прегледаш архива, ще ти направи впечатление, че темата "защити" при 70-та серия, не е особено актуална.
          Сега е момента да си отговориш на въпроса: "Защо ли!?"
          Ако нямаш нищо напротив си направих труда да прочета . И си отговарям на въпроса .
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #6
            От: Брони на 70-ка

            Некъфф странен неразбираем(поне не за мен) диалог си водите!

            Коментар


            • #7
              От: Брони на 70-ка

              Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
              Некъфф странен неразбираем(поне не за мен) диалог си водите!
              Колега нали знаеш приказката за форумите - В Американски форум - задаваш въпрос и ти отговарят , Руски форум- задаваш въпрос и на теб ти задават , Български форум - задаваш въпрос и ти обясняват колко си ТЪП . Така прави и Митко Чанев . Сигурно ако бях с Патрол , нямаше да е така .
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #8
                От: Брони на 70-ка

                Е тук винаги трябва да има някой да ти каже да ползваш търсачката , или пък да ти задава риторично-подигравателни въпроси без отговор ! Аз мисля , че точно тема за брони и защити за Тойота няма и би била полезна да си споделят колегите кои какво е правил или харесал в нета
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • #9
                  От: Брони на 70-ка

                  Мисля,че Павлин(75turbodelta) продаваше хубава тръбна броня на нормални пари.Ако не е продадена,направо я купи от него.Моята е почти същата ,като тази която той продава,според мен са най удачни.Ще издам една малка тайна:моята съм я прекопирал от една 73ка правена от DEATHWALKER.Миналата година я наснимах яко на Трявна и малко след това беше готова.
                  Иначе не виждам заяждане от страна на Митко Чанев -всичко което е написал е вярно.Примерно за защитите-половината състезателни 70ки нямат никакви защити,освен фабричните.
                  П.С.Объркал съм се, не на Павлин,а на Славянко беше бронята ,която се продава,можеш да я видиш в неговата тема в раздел "общи приказки"

                  Копирай и действай!На кръглия фар по му отива със свалена маска под решетката , резнати човки на калниците и бронята по-високо.Утре ще снимам моята и ще кача снимки.
                  Последно редактирано от genadi.tsvetkov; 20-04-12, 20:20.
                  Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                  Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                  Враца

                  Коментар


                  • #10
                    От: Брони на 70-ка

                    Бронята на Славианко е при мен. Още не съм се наканил да я монтирам.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Брони на 70-ка

                      Много ми хареса , бронята на горната снимка . Гледах че Т.Траянов е изрязал човките на неговата и е много хубаво станало , но аз ще си ги оставя . А номера има ли къде да го сложа освен на капака ? На капака не ми пречи , ама не ми се ще да го дупча .
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      0878 23 58 34- Радо

                      Коментар


                      • #12
                        От: Брони на 70-ка

                        До няколко дни джипът ще е готов . Ще кача снимки .
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Брони на 70-ка

                          Ето с малко закъснение и бронята на моята Тойота.
                          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                          Враца

                          Коментар


                          • #14
                            От: Брони на 70-ка

                            Леле колко е красива .. Повдигал ли си я с нещо ?
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • #15
                              От: Брони на 70-ка

                              Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                              Леле колко е красива .. Повдигал ли си я с нещо ?
                              Бих заложил на Trail Master.
                              Не случайно предложих да се замислиш, за подмяна на окачването.
                              Life is too short to drive dull cars!

                              Fight global warming !
                              ... turn on your A/С !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X