Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

    Къде живеете,че ви спира тока?Две лидълски имам включени в гаража от началото на зимата,до сега не са спирали.

    Коментар


    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение

      Ето тоя бош С3 след спиране на тока си тръгва от където трябва,лично го пробвах.
      Ама цената му е опасно близко до аналогичен ctek, а и зелен бош за мен е символ на тотален боклук.

      Коментар


      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.



        Така си зареждат батериите в една акумулаторджийница,имаше още 4 такива стаи,самите батерии които се зареждат,стоят в отделно помещение
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

          За който си търси малко лидълско зарядно, днес ще има по 33лв.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

            За караваната ще ми е екстра, ще се пробвам да взема днес едно


            08854467O8
            LZ1YDA
            Hundai Terracan 2.9 CRDI
            Suzuki Samurai 1.1

            Коментар


            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

              В един немски сайт за мотоекипировка има стек на промоция-на някой ако му трябва


              Коментар


              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                Обзаведох се с лидълското преди месец. Става, но куплирано с едно "просто". На тдм -се беше сговнил тотално акумулатора и трябваше да го ритна първо с обикновенното.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                  Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                  Обзаведох се с лидълското преди месец. Става, но куплирано с едно "просто". На тдм -се беше сговнил тотално акумулатора и трябваше да го ритна първо с обикновенното.
                  Така е колега,лидъското под 7v. не започва да зарежда.
                  Ако не бъркам де.
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                    Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                    Така е колега,лидъското под 7v. не започва да зарежда.
                    Ако не бъркам де.
                    Почва,ама познава акумулатора за 6 волтов,и го зарежда като такъв.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                      Днеска от любопитство,взех че заприходих един ctek 3600, абсолютно излишен,ама пусто техническо любознание.



                      Като го тествам ще пиша.Само да отбележа че вече имам точно 5 лидълски,като три от тях работят нон стоп,двете са на упс и поддържат 100 амперчаса банери,едното преработено, да се пуска само в режим мотор ,естествено е на мотора.Двете са резерва в колата и джипа.Сега ще ръчкам и стека да го видим що за стока е.

                      Понеже трета зима карам така,тази зима двата банера не са били на подзаряд точно по малко от седмица,в смисъл задължително веднъж седмично навестявам гаража,само веднъж зарядните със упс-а са загасвали,това значи поне три дни е нямало ток по снеговете.
                      Моднатото си бачка,и си поема батерията само.
                      Последно редактирано от Roninn; 12-07-17, 19:49.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        ... заприходих един ctek 3600 ....
                        Не че е много вероятно лично ти да се подведеш, но тези шегаджии са написали следното:

                        Първоначално публикуван от сайт на търговец
                        Зарядните устройства са подходящи за зареждане на всички видове 6V, 12V и 24V оловно-киселинни акумулатори, вкл. AGM, VRLA, Gel, Ca/Ca, MF и др
                        Което е, хммм, съвсем невярно.

                        Коментар


                        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                          Сетих се за оня виц:

                          "...Бе к`во значение има какво пише?!? То и на моят гараж пише К.Р а вътре има само дърва!"

                          Враг усраине

                          Коментар


                          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                            Всъщност не е така - това го пише в секцията отнасяща се за всички зарядни, не само за това.
                            В описанието за конкретният продукт няма разминаване.
                            Е, тук там се намират несъществуващи линкове...

                            Действително сайта им е гола вода но да не бъдем максималисти.
                            Хората имат по-важна работа от това да си цъцкат по електрическият сайт.
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                              Още не съм го пробвал,но му изчетох менуала,та мануал каза.....
                              14.7 волта е за темп под 5 гр.и агм батерии....
                              По надолу пише че режим снежинка не е подходящ за поддържащ режим.
                              Та в кой режим да си зареждам агм батерията на мотора?

                              Лидълското в режим мотор съм го виждал да показва 14.7 волта.

                              п.п Ctek-а Помни си упорито последния режим и нищо не може да го накара да забрави,освен ръчно да го нацъкаш.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                                В режима "снежанка" за зареждане.
                                Във "велосипеден" режим за поддръжка.
                                Не зная какво имат предвид като казват, че "снежанка" не се препоръча за поддържащ режим.
                                Моето е 5А, има ги тези режими но този конкретно не съм го ползвал.
                                AGM акумулатор нямам пък колата само зимата я ползвам и тогава карам.
                                По това време зареждам но само нафта, не ток
                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X