Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

    И аз си купих преди една седмица, но нещо не мога да разбера как и да ли работи. Закачих го на 3 акумулатора и след 10-на минути работа светва зеления диод. Мултицета показва, че акумулаторите са 12.5в. Пуснах го и на 6 волтов и пак след 5мин светна фул. Премерих го 6.43в. Имам и друго зарядно Deca SM1270, което акумулатор в добро здраве, токущо свалено от колата го тъпче поне 5-6 часа. Дайте идея какво да правя.

    Коментар


    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

      Връщай го. Щом не знаеш дали работи и не тъпче току-що свален акумулатор...
      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
      Drag Grand Canyon Daily
      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
      LZ1JYM

      Коментар


      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

        Здравейте, момчета! И аз имам едно питане за лидълско зарядно, но без дисплей. Та накратко - две вечери подред, след няколкочасово зареждане, започват да светят едновременно светодиодите, които индикират "снежинка" и "фул" или един червен и един зелен. Подобна комбинация не е описана в книжката и съответно силно ме озадачава. Моля, някой ако има сведения да сподели дали това е нормално или уреда се е наиграл (та и аз покрай него).
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

          На не лидълско означава, напълно зареден акумулатор и зарядното ще го поддържа в дежурен режим за студено, т.е. с няколко десети от волта повече. Но по принцип при тях (нелидълските) това става ако ти го зададеш при първоначално включване или то е на студено, независимо мотоц./авт. . За лидълските да кажат колегите, но за другите не е лошо или опасно. Не изключвам и некоректен превод, волтметър би казал всичко.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

            Честно казано, същата идея ми се въртеше одеве из главата, че такива светлинки сочат поддържащия режим на зареждане, но реших да попитам по-сведущите.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

              Аз си купих преди 2 години CTEK MXS 5.0 12V 5A
              Уникално зарядно - има функция Recondition - съживи ми вече 3 мъртвеца които мислех да ихвърлям...изключително доволен съм! Купих го за 190 лв.

              Коментар


              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                Честно казано, същата идея ми се въртеше одеве из главата, че такива светлинки сочат поддържащия режим на зареждане, но реших да попитам по-сведущите.
                Точно това значи на лидълските.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Точно това значи на лидълските.
                  Благодаря, вече съм по-спокоен. Значи и акумулатора, и зарядното са читави все още.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                    Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                    Аз си купих преди 2 години CTEK MXS 5.0 12V 5A

                    Уникално зарядно - има функция Recondition - съживи ми вече 3 мъртвеца които мислех да ихвърлям...изключително доволен съм! Купих го за 190 лв.

                    И аз купих същото и просто се чудя на колегите защо взимат някакви от лидл, СТЕКа е перфектен и няма грижи с него - включваш и забравяш.А цената му се изплаща многократно.
                    Пътят е целта.

                    Коментар


                    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                      Ами защото ситека е поне 3 пъти по-скъп.
                      И в този аспект изплащането му става малко имагинерно!
                      Аз също имам точно този модел на ситек но и плод-зеленчуковите си имат доста добра пазарна ниша.
                      И също вършат работа.
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                        Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                        И аз купих същото и просто се чудя на колегите защо взимат някакви от лидл, СТЕКа е перфектен и няма грижи с него - включваш и забравяш.А цената му се изплаща многократно.
                        Що ли?Ами заради цената предполагам. Иначе имам един СТЕК и две лидълски.В Момента са включени и трите и разлика не откривам.

                        Коментар


                        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                          Не се ли вживявате прекалено много? Обикновенно зарядно с механично таймерче за 5 лв. и никакви грижи. Не ме интересува спирал ли е тока. Настроил съм го три пъти в денонощието да тъпче аку за по 30 мин. На седмица прехвърлям клемите на следващия/ че са три/.
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                            Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                            ...Иначе имам един СТЕК и две лидълски...
                            Хахаха, мислех си, че аз съм човек, който "Обича да има!"
                            Аз плод-зеленчуково зарядно нямам, в съседният гараж чичо ми има едно такова от няколко години.
                            Има и един "паметник", който се пали няколко пъти в годината.
                            Та на него стои перманентно лидълското, когато се сетя го сритвам да тръгне защото тук тока спира често...
                            Бачка си, акумулатора му е в идеално състояние.

                            Да, прилича на нещо, излязло от "Зрънчо" сравнено със ситек-а.
                            Сигурен съм, че и отвътре е така но за цената си е добра покупка от където и да го погледнеш!
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                              Мойте лидълски са 5 или 6 вече,три са нон стоп,едно в офиса и едно в шкафа ако потрябва да ми е под ръка.Ситек на тея пари ви се чудя що ги купувате,ама питали,чули,ежк.Не че са лоши,ама за парите си не струват толкова.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                                Тоя стек ли е, пържола ли е, може и да е с нещо по-хубав от лидълското зарядно, но едва ли е 6 пъти по-хубав. Като се плюва нещо, не е лошо поне повърхностно да се познава нещото.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X